2020-01-19   17:29:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag - Stævnestart kl. 10.15

Seedede heat Løb 8
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Holdstævne for Årgangssvømmere    Udskriftsdato  15 september 2018   
  Stævne by  Gentofte    Udskriftstidspunkt  09:40   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Gentofte Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  15 september 2018         
 
 
 
Løb 8, 50m Butterfly Damer  Finaler (7) 
Vejledende starttid 11:54 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
               
595  Jasmin Egeskov Andersen  2005  0506AE  HOVEDSTAD    25m   
712  Freya Fenger  2006  0624AN  LYNGBY    25m  50.87 
708  Celine van Breugel  2007  0768AC  LYNGBY    25m  50.93 
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
               
814  Victoria Haslund Mourier  2007  0704AC  HØRSHOLM    25m  47.55 
719  Nikoline E. Larsen  2007  0712AE  LYNGBY    25m  44.17 
563  Camilla Andersen  2006  0634AP  HERLUFSHOL    25m  45.50 
557  Kamilla Elisabeth Thorsen  2007  0746AJ  HELSINGØR    25m  49.97 
               

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
705  Alma Lind Babin  2006  0608AL  LYNGBY    25m  41.70 
706  Rebecca Bell  2007  0774AF  LYNGBY    25m  40.32 
543  Silvia Martinsen  2007  0792AC  HELSINGØR    25m  38.17 
810  Freja Mathilde Kaas  2006  0638AO  HØRSHOLM    25m  38.82 
559  Olga Vejlby  2006  0622AP  HELSINGØR    25m  41.37 
807  Isabella El-Nagdy  2005  0526AY  HØRSHOLM    25m  42.17 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
490  Bianca Roos  2006  0622AB  GLADSAXE    25m  37.42 
578  Anna Olivia Kirchhoff  2005  0566AK  HILLERØD    25m  36.24 
440  Nanja Frahm-Falkenberg  2006  0682AL  GENTOFTE    25m  34.48 
790  Julie Segato  2005  0538AJ  GTI    25m  35.78 
585  Athena Haugsted Pihl  2006  0652AA  HILLERØD    25m  36.74 
446  Johanne Hummelmose  2006  0628AK  GENTOFTE    25m  37.81 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
678  Julie Eriksen Tankmar  2006  0678AI  KVIK    25m  33.53 
666  Emma Hansen  2007  0742AB  KVIK    25m  33.28 
659  Martine Damborg  2007  0742AF  KVIK    25m  32.64 
569  Andrea Holm Sørensen  2005  0518AJ  HERLUFSHOL    25m  32.81 
694  Andrea Nøhr Petersen  2006  0686AB  KØGE    25m  33.39 
767  Nicole Damhøj Andersen  2006  0674AN  GTI    25m  33.66 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
748  Caroline Sofie Aagaard  2005  0526AE  SIGMA    25m  32.24 
472  Monika Dragieva  2006  0688AH  GLADSAXE    25m  32.08 
745  Astrid Mulipola  2006  0696AG  SIGMA    25m  31.74 
794  Amalie Wichmann Larsen  2005    KØGE    25m  31.82 
438  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  32.09 
550  Caroline Søgaard Pedersen  2005  0562AX  HELSINGØR    25m  32.62 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
448  Alberte Kreiser-Petersen  2005  0596AO  GENTOFTE    25m  30.80 
600  Malu Melody Christensen  2006  0636AF  HOVEDSTAD    25m  29.95 
603  Coco Li Fuhrmann  2006  0678AC  HOVEDSTAD    25m  29.47 
479  Nikoline Marie Lange  2005  0594AF  GLADSAXE    25m  29.55 
551  Emmely Östman Pedersen  2005  0588AN  HELSINGØR    25m  30.51 
656  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  31.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  15 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark