2020-06-02   02:55:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag - Stævnestart kl. 10.15

3_S
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
449  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  25.73   
787  Plank Nicklas  2004  GTI  0463AN  25 m  27.00   
458  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  27.67   
545  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  27.89   
652  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  28.14   
594  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  28.25   
713  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  28.30   
651  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  28.32   
768  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  28.38   
10  554  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  28.41   
11  758  Rosengaard Tobias  2005  SIGMA  0511AB  25 m  28.72   
12  469  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  28.96   
13  750  Arfelt Villads  2004  SIGMA  0417AL  25 m  29.01   
14  471  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  29.12   
15  616  Pesci Ettore  2004  HOVEDSTAD    25 m  29.44   
16  476  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  29.93   
17  754  Lassen Oliver  2005  SIGMA  0571AF  25 m  30.22   
18  637  Nørby Alexander  2006  HØRSHOLM  0617AB  25 m  30.47   
19  752  Boyer Oscar  2004  SIGMA  0429AD  25 m  30.65   
20  667  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  30.85   
21  639  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  31.05   
22  685  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  31.06   
23  461  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  31.60   
24  484  Nielsen Mattias Sand  2005  GLADSAXE  0541AB  25 m  31.93   
25  564  Ankersen Mathias  2004  HERLUFSHOL  0405AC  25 m  32.29   
26  590  Veje Samuel  2005  HILLERØD  0561AC  25 m  32.32   
27  788  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  32.59   
28  668  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  32.62   
29  608  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  33.10   
30  577  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  33.49   
31  530  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  33.66   
32  531  Clausen Jonas Holm  2006  HELSINGØR  0603AK  25 m  34.94   
33  683  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  35.03   
34  546  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  35.46   
35  716  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  37.91   
36  665  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  38.04   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark