2020-06-02   05:04:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag - Stævnestart kl. 10.15

9_S
Løb 9, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
549  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  26.41   
787  Plank Nicklas  2004  GTI  0463AN  25 m  27.47   
783  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  28.11   
761  Ølshøj William  2004  SIGMA  0415AC  25 m  28.76   
545  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  29.36   
633  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  25 m  29.93   
434  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  29.99   
469  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  30.43   
652  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  31.35   
10  437  Clausen Oskar  2004  GENTOFTE  0461AQ  25 m  31.40   
11  492  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  31.45   
12  768  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  31.70   
13  589  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  31.74   
14  780  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  31.83   
15  743  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  SIGMA  0509AB  25 m  32.38   
16  667  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  32.53   
17  776  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m  32.90   
18  480  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  33.03   
19  594  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  33.31   
20  596  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  34.19   
21  675  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  34.25   
22  465  Sølvsteen August  2005  GENTOFTE  0591AJ  25 m  34.27   
23  670  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  35.16   
24  685  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  35.49   
25  537  Hvilsom Asger Temdrup  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  35.70   
26  599  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  36.26   
27  687  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  36.74   
28  493  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  37.98   
29  530  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  38.95   
30  739  Bornemann Victor  2004  SIGMA  0489AD  25 m  39.07   
31  717  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  40.22   
32  579  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m  46.97   
33  605  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m     
34  707  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark