2018-10-20   20:11:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PRISMA UINNIT 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  PRISMA UINNIT 2018    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Joensuu    Tulostusaika  11:05   
  Järjestäjä  Joensuun Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Sponsori: Nanocomp 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea-noora Hannele Väli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  1:48.10  1:48.10 
Siiri Pynnönen  2006  06A914  MiUS    25m  1:42.65  1:42.65 
Katariina Tarkkonen  2002  02B235  JoUS    25m  1:35.26  1:35.26 
Minea Törhönen  2007  07A552  KuUS    25m  1:36.40  1:36.40 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  1:48.40  1:46.40 
Jessica Takkunen  2006  06A653  JoUS    25m     

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  1:34.86  1:32.86 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    50m  1:33.44  1:31.44 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    50m  1:31.21  1:29.21 
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    25m  1:30.10  1:30.10 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    50m  1:33.57  1:31.57 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  1:35.28  1:33.28 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:30.59  1:28.59 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    50m  1:28.93  1:26.93 
Vilma Vepsäläinen  2006  06A683  KuUS    50m  1:25.04  1:23.04 
Emma Tolonen  2004  04A841  KaUS    50m  1:28.91  1:26.91 
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  1:27.47  1:27.47 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m  1:28.88  1:28.88 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  1:17.00  1:17.00 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  1:12.44  1:12.44 
Veera Venäläinen  1995  95A717  JoUS    25m  1:03.85  1:03.85 
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  1:11.31  1:11.31 
Ella Kankkunen  2003  03A693  KuUS    25m  1:14.05  1:14.05 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    50m  1:21.15  1:19.15 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  11:05 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner