Program för UGP 1 2018-2019, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
12 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
20:20 |
|
|
Arrangör |
Skånesim och S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
321 |
1 |
Anna Markenlöv |
2005 |
AX4805 |
POSEIDON |
|
25m |
2:00.51 |
298 |
2 |
Luna Simonsson |
2005 |
BT1805 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:56.45 |
324 |
3 |
Ella Zetterström |
2005 |
BH2805 |
POSEIDON |
|
25m |
1:51.71 |
327 |
4 |
Ella Florén |
2006 |
BL7806 |
POSEIDON |
|
25m |
1:47.78 |
174 |
5 |
Clara Hilfing |
2005 |
AX7605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:49.10 |
38 |
6 |
Tyra Hjorth |
2005 |
AK2405 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:53.43 |
20 |
7 |
Livia Landmyr |
2006 |
BH8206 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:00.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Frida Christiansen |
2003 |
AE0603 |
S 71 |
|
25m |
1:46.62 |
167 |
2 |
Emilia Sandström |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:44.40 |
56 |
3 |
Tyra Sivtoft |
2006 |
AF0406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:43.05 |
317 |
4 |
Elin Jannasch |
2005 |
BN1405 |
POSEIDON |
|
25m |
1:41.33 |
119 |
5 |
Louise Hörup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
50m |
1:41.34 |
150 |
6 |
Lovisa Fast |
2006 |
AJ9206 |
S 71 |
|
50m |
1:43.40 |
147 |
7 |
Alva Olofsson |
2005 |
AD6605 |
S 71 |
|
25m |
1:45.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:40.04 |
170 |
2 |
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:39.21 |
164 |
3 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:36.17 |
169 |
4 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:34.53 |
41 |
5 |
Lovisa Sjöholm |
2006 |
AT4406 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:36.07 |
53 |
6 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:39.18 |
6 |
7 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:39.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Linnea Costa Caesar |
2006 |
AW7606 |
POSEIDON |
|
25m |
1:33.65 |
277 |
2 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:32.21 |
52 |
3 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:31.27 |
279 |
4 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:30.90 |
281 |
5 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:31.05 |
97 |
6 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
50m |
1:31.68 |
266 |
7 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:32.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.67 |
120 |
2 |
Emma Pjanic |
2005 |
BH3605 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.00 |
4 |
3 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:28.17 |
18 |
4 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:26.99 |
108 |
5 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.66 |
103 |
6 |
Ida Nordberg |
2006 |
AB4406 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.25 |
115 |
7 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:26.74 |
102 |
2 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:25.63 |
138 |
3 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:24.00 |
98 |
4 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.87 |
143 |
5 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:22.92 |
146 |
6 |
Agnes Alm |
2006 |
AA0806 |
S 71 |
|
25m |
1:24.08 |
280 |
7 |
Victoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:26.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Linnea Nell |
2004 |
AD1804 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:22.83 |
100 |
2 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.35 |
158 |
3 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:20.05 |
311 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:12.35 |
268 |
5 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:18.54 |
9 |
6 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:20.74 |
154 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:22.82 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
12 oktober 2018 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
20:20 |
|