2018-12-11   01:46:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA MAXI Simcup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 29/9 Klockan 09.30 (Insim kl 08.30-09.15)

Heatlista Gren 23
Heatlista 
 
  Tävling  ICA MAXI Simcup 2018    Utskriftsdatum  29 september 2018   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  07:38   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2018         
 
 
 
Gren 23, 100m Frisim F 13-14  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
189  Louise Lowe  2005  BJ2805  STRÄNGNÄS    25m   
194  Ebba Willstrand  2004  BV3404  STRÄNGNÄS    25m   
123  Anastasija Lindström  2004  BD8804  UPPLANDS-B    25m  1:37.34 
12  Emilia Torgén  2005  BR5805  BÅLSTA SK    25m  1:28.27 
115  Moa Lövbom  2005  BL3805  TROSABYGD.    25m  1:29.07 
141  Linnea Eriksson  2004  BT1204  ÖSA    50m  1:54.86 
118  Madeleine Ogden  2005  BR9805  TROSABYGD.    25m   
205  Linnea Malm  2005  AS2405  UPPLANDS-B    25m  1:23.47 
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
191  Lora Encheva  2004  BV9204  STRÄNGNÄS    25m  1:20.19 
178  Vera Romin  2005  AG1605  STRÄNGNÄS    25m  1:17.56 
87  Elin Andersson  2005  AU7405  KATRINEHOL    25m  1:17.19 
75  Sally Wetterskog  2005  AH2205  FILIPSTAD    25m  1:14.67 
179  Moa Westerberg  2004  BB4204  STRÄNGNÄS    25m  1:16.42 
86  Kajsa Ejdvinsson  2004  BH5604  KATRINEHOL    25m  1:17.36 
37  Linnéa Magnusson  2005  AH1405  ESKILSTUNA    25m  1:18.93 
139  Maja Sörling  2005  BI6405  ÖSA    25m  1:27.23 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
82  Linnéa Fredriksson  2004  AT0404  KATRINEHOL    25m  1:13.97 
100  Emilia Eriksson  2004  AS2404  KÖPINGS SS    25m  1:13.71 
36  Frida Karlsson  2005  AH0405  ESKILSTUNA    25m  1:12.44 
84  Katarina Pettersson  2005  AL4205  KATRINEHOL    25m  1:10.18 
41  Moa Widing  2005  AI8205  ESKILSTUNA    25m  1:11.41 
32  Ellen Roos  2005  AF1605  ESKILSTUNA    25m  1:12.77 
38  Emilia Widing  2005  AH5405  ESKILSTUNA    25m  1:13.76 
47  Selma Hasanbegovic  2005  BC6605  ESKILSTUNA    25m  1:14.29 
               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
43  Sammi Thai  2005  AK6405  ESKILSTUNA    50m  1:09.61 
29  Lovisa Laine  2005  AB9405  ESKILSTUNA    25m  1:07.62 
27  Josefin Fundberg  2004  AC2604  ESKILSTUNA    50m  1:03.31 
33  Alva Abrahamsson  2004  AQ6604  ESKILSTUNA    25m  1:02.13 
181  Elin Logander  2005  AS8605  STRÄNGNÄS    25m  1:02.82 
42  Madeleine Bengtsson  2005  AK9205  ESKILSTUNA    25m  1:05.53 
31  My Larsson  2005  AF8405  ESKILSTUNA    25m  1:08.56 
44  Maja Björkbacka  2005  AU9205  ESKILSTUNA    25m  1:10.12 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 september 2018 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  07:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner