2020-02-22   02:25:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Fynske Kortbane Mesterskaber

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag d. 29/9

5_S
Løb 5, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
182  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  58.14   
191  Olesen Karina Høybye  2001  NYBORG  0106AA  25 m  58.45   
188  Larsen Maria Bredal  2002  NYBORG  0258AP  25 m  59.84   
194  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  1:02.54   
210  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  1:02.82   
280  Benediktson Malea  2001  H2Odense  0104AM  25 m  1:04.51   
224  Jørgensen Josefine S  2004  H2Odense  0416AN  25 m  1:06.06   
212  Grønning Ida Juul  2004  H2Odense  0418AC  25 m  1:06.08   
193  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  1:06.41   
10  222  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  25 m  1:07.45   
11  257  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  1:08.63   
12  247  Nguyen Jenni  2004  FREM  0416AQ  25 m  1:08.72   
13  226  Mikkelsen Karen  1986  H2Odense  8642AC  25 m  1:09.12   
14  185  Falkenstrøm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  1:09.37   
15  248  Nguyen Julie  2004  FREM  0414AQ  25 m  1:09.54   
16  187  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  1:10.14   
17  269  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:10.21   
18  202  Bruun-Petersen Rikke  2005  TOMMERUP  0522AN  25 m  1:10.34   
19  251  Stilund Mathilde  2005  FREM  0556AH  25 m  1:11.34   
20  233  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  25 m  1:13.84   
21  300  Hvidberg Kathrine  2004  RINGE  0496BA  25 m  1:17.79   
22  245  Londero Vigga  2006  FREM  0662AP  25 m  1:18.49   
23  205  Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP  0774AG  25 m  1:34.95   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til H2Odense  Udskriftstidspunkt  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark