Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
3 |
|
Whilda Göransson |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Julia Liu |
2004 |
TUREBERG |
1:58.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
5 |
|
Alicia Roman |
2006 |
TUREBERG |
1:58.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
2 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
TÄBY SIM |
1:51.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Klara Broms |
2006 |
TUREBERG |
1:47.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Moa Berg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:46.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Selma Sjödin |
2006 |
TUREBERG |
1:47.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
1:47.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
7 |
|
Ängla Edin |
2006 |
VÄSBY SS |
1:57.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
1 |
|
Ebba Näsvall |
2006 |
TUREBERG |
1:45.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
TÄBY SIM |
1:44.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Laura Midby |
2006 |
SALTSJÖB |
1:41.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
4 |
|
Cecilia Adielsson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:40.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Emilia Teglöf |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:41.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Ida Lindqvist |
2005 |
TÄBY SIM |
1:44.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
7 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:45.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Vera Popova |
2006 |
TUREBERG |
1:40.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
|
Rose Li |
2006 |
TÄBY SIM |
1:38.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
DANDERYD |
1:34.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
1:32.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:33.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:38.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
7 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:40.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
1 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
TUREBERG |
1:32.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Ella Faleij |
2003 |
TUREBERG |
1:30.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
1:25.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
1:18.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
5 |
|
Elvira Flores |
2006 |
SKK |
1:22.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
6 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
1:29.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:30.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|