2019-12-07   23:13:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska Mästerskapen

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

18_S
Gren 18, 100m Frisim Damer Senior 
 
Distriktrekord Seniorer: Gabriella Fagundez 53.78 2009-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Lina Edlund 54.62 2008-11-30 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
14  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  25 m  54.81   
74  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  55.42   
18  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  25 m  56.65   
80  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  57.18   
56  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  57.41   
24  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  57.64   
78  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  58.39   
98  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  59.18   
145  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  25 m  1:00.30   
10  28  Magnusson Tova  2002  JÖNKÖPING  AC5802  25 m  1:00.34   
11  93  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:00.81   
12  205  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  25 m  1:01.01   
13  58  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  1:01.91   
14  42  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:02.11   
15  101  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:02.19   
16  112  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:02.22   
17  174  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  1:02.25   
18  103  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:02.29   
19  146  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  1:02.70   
20  13  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:02.98   
21  47  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  1:03.09   
22  117  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  1:03.11   
23  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:03.12   
24  186  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  1:03.16   
25  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  1:03.23   
26  184  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  50 m  1:03.34   
27  23  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  1:03.43   
28  87  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:03.52   
29  41  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  50 m  1:03.53   
30  39  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  1:03.56   
31  46  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  1:03.64   
32  188  Sekulic Helena  2003  VÄRNAMO SS  CC7403  50 m  1:03.95   
33  33  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:04.29   
34  95  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:04.47   
35  Lange Sandra  1999  ALVESTA SS  AK0699  25 m  1:04.86   
36  173  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  1:04.92   
37  172  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  1:04.98   
38  206  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  1:05.22   
39  183  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:05.61   
40  207  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  25 m  1:06.15   
41  175  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:06.45   
42  34  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:06.69   
43  26  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  1:06.73   
44  162  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:07.73   
45  163  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  50 m  1:08.40   
46  218  Andersson Towe  2005  VÄXJÖ SS  ac8605  25 m    EFT 
47  219  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  ag3604  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  06 oktober 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  15:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner