2019-12-07   00:42:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska Mästerskapen

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 50m Bröstsim Damer Senior 
 
Distriktrekord Seniorer: Vilma Ekström 31.02 2017-04-02 
Distriktrekord Juniorer: Hanna Westrin 31.42 2009-11-26 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
138  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  31.70   
198  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  25 m  33.29   
11  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  33.49   
17  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  34.39   
205  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  25 m  34.46   
96  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  34.66   
82  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  35.14   
225  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  35.42  EFT 
24  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  35.55   
10  107  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  35.60   
11  59  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  35.77   
12  188  Sekulic Helena  2003  VÄRNAMO SS  CC7403  25 m  35.90   
13  97  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  36.13   
14  174  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  36.31   
15  114  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  36.35   
16  202  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  36.40   
17  26  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  36.44   
18  46  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  36.57   
19  93  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  36.73   
20  36  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  36.76   
21  172  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  50 m  36.77   
22  191  Juneskog Emma  1998  VÄSTERVIK  AU2298  25 m  36.82   
23  43  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  37.02   
24  185  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  50 m  37.09   
25  118  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  50 m  37.10   
26  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  50 m  37.15   
27  45  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  37.25  EFT 
28  87  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  37.42   
29  90  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  50 m  37.49   
30  226  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  37.95  EFT 
31  173  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  38.16   
32  14  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  25 m  38.90   
33  171  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  39.89  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  06 oktober 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  09:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner