Program för DM / JDM 2018, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.31 | ||
2 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 1:02.37 | ||
3 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.87 | ||
4 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 1:03.33 | ||
5 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:04.73 | ||
6 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 50 m | 1:04.81 | ||
7 | 208 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:05.66 | ||
8 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 1:05.82 | ||
9 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:06.19 | ||
10 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:07.01 | ||
11 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:07.66 | ||
12 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 1:07.96 | ||
13 | 192 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 1:08.24 | ||
14 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:09.20 | ||
15 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 1:09.55 | ||
16 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:10.03 | ||
17 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.17 | ||
18 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:10.33 | ||
19 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:10.49 | ||
20 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:10.75 | ||
21 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.97 | ||
22 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 25 m | 1:11.18 | ||
23 | 133 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.57 | ||
24 | 63 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 1:11.74 | ||
25 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 1:11.77 | ||
26 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 1:11.88 | ||
27 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:12.85 | ||
28 | 57 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 50 m | 1:14.74 | ||
29 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:15.32 | ||
30 | 81 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | 50 m | 1:15.41 | ||
31 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.87 | ||
32 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.88 | ||
33 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:16.71 | ||
34 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 1:17.06 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |