Program för DM / JDM 2018, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag em
Gren 20, 50m Fjärilsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 25.27 | ||
2 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.42 | ||
3 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 25.65 | ||
4 | 209 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 26.01 | ||
5 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 26.02 | ||
6 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 50 m | 26.04 | ||
7 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.04 | ||
8 | 46 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 26.08 | ||
9 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 26.13 | ||
10 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 26.30 | ||
11 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.32 | ||
12 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 50 m | 26.35 | ||
13 | 56 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 25 m | 26.42 | ||
14 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 26.47 | ||
15 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 26.57 | ||
16 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 26.81 | ||
17 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 26.89 | ||
18 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 26.91 | ||
19 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.95 | ||
20 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.09 | ||
21 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 27.18 | ||
22 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 27.21 | ||
23 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 27.30 | ||
24 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 50 m | 27.34 | ||
25 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 27.37 | ||
26 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 27.42 | ||
27 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.42 | ||
28 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 27.48 | ||
29 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 27.50 | ||
30 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 27.81 | ||
31 | 190 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 25 m | 27.86 | ||
32 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.89 | ||
33 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 27.96 | ||
34 | 84 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 27.97 | ||
35 | 88 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 27.98 | ||
36 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 28.07 | ||
37 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 28.09 | ||
38 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 28.11 | ||
39 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 28.12 | ||
40 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
41 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.20 | ||
42 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 28.22 | ||
43 | 299 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 28.29 | ||
44 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 28.43 | ||
45 | 12 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 50 m | 28.65 | ||
46 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 28.78 | ||
47 | 151 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 28.82 | ||
48 | 359 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 28.88 | ||
49 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 29.06 | ||
50 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 29.20 | ||
51 | 250 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | 50 m | 29.21 | ||
52 | 322 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | 50 m | 29.25 | ||
53 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 50 m | 29.29 | ||
54 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 29.31 | ||
55 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.33 | ||
56 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 50 m | 29.42 | ||
57 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 50 m | 29.45 | ||
58 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 50 m | 29.50 | ||
59 | 183 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | 50 m | 29.51 | ||
60 | 96 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.59 | ||
61 | 70 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 29.61 | ||
62 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 50 m | 29.70 | ||
63 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.71 | ||
64 | 214 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 29.73 | ||
65 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 50 m | 29.75 | ||
66 | 139 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 29.83 | ||
67 | 249 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 50 m | 29.84 | ||
68 | 346 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 29.86 | ||
69 | 90 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.92 | ||
70 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 50 m | 35.31 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |