2019-11-19   14:21:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2018-2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

105_S
Løb 105, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
225  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  1:04.12   
53  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:08.22   
18  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:09.06   
99  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:09.28   
211  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  1:09.40   
102  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:09.97   
108  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:10.10   
104  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  1:11.00   
89  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:11.04   
10  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  1:11.06   
11  101  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:12.10   
12  205  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:12.29   
13  185  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:12.48   
14  100  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:13.15   
15  14  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:13.24   
16  56  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:13.30   
17  122  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:13.53   
18  166  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  1:13.97   
19  156  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:14.39   
20  46  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:14.96   
21  22  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  1:15.30   
22  103  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:15.76   
23  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  1:16.33   
24  45  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:16.50   
25  33  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:16.92   
26  202  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  1:17.29   
27  207  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:17.53   
28  106  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:17.55   
29  200  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:17.87   
30  109  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:18.00   
31  178  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:18.45   
32  57  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:18.46   
33  87  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:18.57   
34  194  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  1:18.77   
35  165  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  1:18.83   
36  54  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:18.91   
37  176  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:18.92   
38  28  Gotfredsen Emilia  2005  ISHØJ  0562AE  25 m  1:19.19   
39  186  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:19.21   
40  112  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:19.28   
41  234  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:19.57   
42  105  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:19.85   
43  238  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:19.95   
44  110  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:20.17   
45  197  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  1:20.26   
46  198  Luminari Luna  2005  VAT CPH-MK  0534AO  25 m  1:20.66   
47  111  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:21.34   
48  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  1:21.83   
49  196  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:22.24   
50  85  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:22.42   
51  55  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:22.72   
52  236  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:23.13   
53  277  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:23.25   
54  187  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:23.34   
55  120  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:23.64   
56  188  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:24.56   
57  21  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  1:24.57   
58  142  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:24.72   
59  179  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:25.33   
60  37  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  25 m  1:25.82   
61  173  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:25.93   
62  209  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:26.16   
63  219  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  25 m  1:26.48   
64  24  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  1:27.21   
65  227  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:28.45   
66  255  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:28.60   
67  204  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  1:29.45   
68  147  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  1:30.94   
69  193  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  1:31.16   
70  213  Barrisøe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  1:34.02   
71  223  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  1:41.66   
72  278  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  1:43.83   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 oktober 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  12:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark