2019-11-15   18:27:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2018-2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

13_S
Løb 13, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
225  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  2:20.96   
53  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  2:34.76   
200  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  2:38.63   
105  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:38.88   
56  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  2:38.96   
18  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:39.71   
89  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  2:41.18   
14  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  2:41.83   
33  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  2:41.83   
10  158  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  25 m  2:42.37   
11  166  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  2:42.52   
12  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  2:42.58   
13  57  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:43.72   
14  22  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  2:44.63   
15  197  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  2:44.96   
16  55  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  2:45.05   
17  262  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:45.22   
18  170  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:45.69   
19  144  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  2:46.00   
20  256  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:46.06   
21  202  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  2:46.46   
22  54  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  2:46.92   
23  178  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:47.28   
24  176  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:47.37   
25  112  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  2:47.56   
26  207  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  2:48.04   
27  87  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  2:48.31   
28  211  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  2:48.39   
29  260  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:48.49   
30  79  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  2:48.74   
31  111  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:48.75   
32  70  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  2:49.45   
33  194  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  2:49.46   
34  156  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  2:49.87   
35  236  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:50.30   
36  142  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  2:50.98   
37  165  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  2:51.59   
38  277  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  2:51.93   
39  179  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:52.61   
40  32  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  2:52.72   
41  198  Luminari Luna  2005  VAT CPH-MK  0534AO  25 m  2:53.28   
42  148  Petersen Fanta O.  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  2:53.52   
43  196  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  2:53.58   
44  69  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  2:54.55   
45  271  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  2:54.57   
46  235  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  2:54.59   
47  227  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  2:56.18   
48  265  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  2:56.19   
49  184  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  2:56.22   
50  37  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  25 m  2:56.40   
51  270  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:57.16   
52  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  2:57.76   
53  201  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  2:57.84   
54  208  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  2:58.10   
55  173  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:58.51   
56  209  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  2:58.80   
57  59  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  2:59.21   
58  237  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  2:59.40   
59  147  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  2:59.81   
60  60  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  2:59.83   
61  204  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  3:01.53   
62  21  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  3:02.25   
63  30  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  3:02.66   
64  266  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  3:05.13   
65  23  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  3:06.91   
66  143  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  3:07.08   
67  24  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  3:07.36   
68  85  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  3:08.20   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 oktober 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  12:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark