2019-11-16   22:22:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2018-2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

7_S
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
101  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  2:22.88   
103  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  2:29.65   
33  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  2:34.36   
269  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:35.34   
271  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  2:39.60   
272  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:40.10   
46  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  2:40.59   
58  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  2:41.05   
79  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  2:41.38   
10  109  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:41.60   
11  32  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  2:42.86   
12  69  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  2:45.16   
13  62  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  25 m  2:45.83   
14  27  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  2:45.86   
15  242  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  2:47.02   
16  270  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:48.16   
17  86  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  2:49.33   
18  105  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:50.67   
19  142  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  2:50.72   
20  54  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  2:52.09   
21  55  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  2:52.80   
22  73  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  2:54.66   
23  74  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  2:55.20   
24  148  Petersen Fanta O.  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  2:55.40   
25  157  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  2:58.40   
26  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  2:59.72   
27  174  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  3:00.30   
28  76  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  3:01.79   
29  222  Rørbech Hanna  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  3:01.93   
30  219  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  25 m  3:03.74   
31  215  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  3:04.49   
32  23  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  3:07.30   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 oktober 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  12:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark