Ohjelma Martti Ollgren Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Laji 2, Mansen nopein Äijä 25m |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
11 v ja vanhemmat |
1 | 571 | Rautalin Jaakko | 1989 | UiTa | 89A051 | 25 m | 22.49 | 22.49 | |
2 | 283 | Tyry Matias | 1993 | TaTU | 93A763 | 25 m | 22.75 | 22.75 | |
3 | 91 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | SWIM | 93A494 | 50 m | 23.01 | 23.01 | |
4 | 255 | Peltonen Tatu | 1989 | TaTU | 89A035 | 25 m | 23.01 | 23.01 | |
5 | 642 | Markkanen Janne Markus | 1994 | SWIM | 94A792 | 50 m | 23.04 | 23.04 | |
6 | 353 | Erkinaro Arttu | 1992 | OU | 92A595 | 25 m | 23.25 | 23.25 | |
7 | 146 | Knuutila Toni | 1993 | PUS | 93A712 | 25 m | 23.28 | 23.28 | |
8 | 615 | Varho Eemil | 1997 | UiTa | 97A537 | 25 m | 23.29 | 23.29 | |
9 | 202 | Eerola Juho | 1995 | TaTU | 95A753 | 25 m | 23.38 | 23.38 | |
10 | 287 | Viitanen Teemu | 1992 | TaTU | 92A506 | 50 m | 23.96 | 23.96 | |
11 | 225 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 95B035 | 50 m | 24.32 | 24.32 | |
12 | 214 | Kastarinen Roope | 1994 | TaTU | 94A478 | 50 m | 24.38 | 24.38 | |
13 | 562 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 96A549 | 50 m | 24.41 | 24.41 | |
14 | 86 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 25 m | 24.62 | 24.62 | |
15 | 491 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 98B262 | 25 m | 25.20 | 25.20 | |
16 | 83 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 01A981 | 50 m | 25.30 | 25.30 | |
17 | 92 | Suhonen Leevi | 1999 | SWIM | 99A419 | 50 m | 25.31 | 25.31 | |
18 | 74 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 50 m | 25.34 | 25.34 | |
19 | 291 | Yritys Petja | 1993 | TaTU | 93A330 | 25 m | 25.39 | 25.39 | |
20 | 236 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 99A913 | 50 m | 25.73 | 25.73 | |
21 | 163 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 50 m | 25.83 | 25.83 | |
22 | 249 | Nurmilo Pyry | 1999 | TaTU | 99A266 | 25 m | 25.91 | 25.91 | |
23 | 266 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 25.95 | 25.95 | |
24 | 324 | Kuronen Onni | 2000 | Pyry | 00A863 | 50 m | 26.27 | 26.27 | |
25 | 82 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 50 m | 26.62 | 26.62 | |
26 | 142 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 26.66 | 26.66 | |
27 | 530 | Naarajärvi Henri | 2002 | UiTa | 02A893 | 50 m | 26.85 | 26.85 | |
28 | 93 | Veijonen Veeti | 2001 | SWIM | 01A297 | 50 m | 26.96 | 26.96 | |
29 | 162 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 27.59 | 27.59 | |
30 | 84 | Koskinen Kasperi | 2001 | SWIM | 01A710 | 50 m | 27.63 | 27.63 | |
31 | 253 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 27.95 | 27.95 | |
32 | 234 | Liukonen Leo | 2004 | TaTU | 04A017 | 50 m | 29.04 | 29.04 | |
33 | 355 | Hannuksela Jere | 2004 | HAHE | 04A877 | 25 m | 29.54 | 29.54 | |
34 | 269 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 29.64 | 29.64 | |
35 | 206 | Heinonen Kalle | 2006 | TaTU | 06A105 | 50 m | 35.39 | 35.39 | |
36 | 105 | Kyllönen Iiro | 2005 | HäUS | 05A758 | 50 m | 36.52 | 36.52 | |
37 | 197 | Backman Ferdinand | 2006 | TaTU | 06A021 | 50 m | 38.00 | 38.00 | |
38 | 286 | Vierre Miki | 2006 | TaTU | 06A572 | 25 m | 41.19 | 41.19 | |
39 | 6 | Hujala Eemil | 2007 | Cetus | 07A465 | 25 m | 41.87 | 41.87 | |
40 | 12 | Lajolinna Elmeri | 2007 | Cetus | 07A403 | 50 m | 41.90 | 41.90 | |
41 | 279 | Tikkerberi Richard | 2006 | TaTU | 06A909 | 50 m | 43.95 | 43.95 | |
42 | 203 | Hamilton Alex | 2006 | TaTU | 06A910 | 50 m | 49.73 | 49.73 | |
43 | 217 | Kiviniemi Anton | 2006 | TaTU | 06B048 | 25 m | |||
44 | 267 | Saarinen Veikko | 2006 | TaTU | 06A215 | 25 m | |||
45 | 380 | Kivimäki Tatu | 2004 | UKK | 04B310 | 25 m | |||
46 | 641 | Laukkanen Jesse | 1996 | SCV | 25 m | ||||
47 | 644 | Siltakoski Joa | 2007 | TaTU | 07A187 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 22 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 10:18 |