2019-08-18   11:20:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Toivo Virtaset

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 22
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Toivo Virtaset    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  15:33   
  Järjestäjä  Helsingin Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2018         
 
 
 
Laji 22, 50m RU T9, T11, N  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Lahtinen  2009  09A191  HU    25m     
Emmalina Piitulainen  2006  06A542  SiWa    25m     
Valeria Karppi  2007  07A345  HU    25m  1:09.29  1:09.29 
Siiri Paavonen  2008  08A407  HU    25m  1:25.29  1:25.29 
Teela Saarentaus  2007  07A070  HU    25m     
Saimi Lanki  2008  08A609  HäUS    25m     

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Sauliala  2008  08A114  HU    25m  1:00.60  1:00.60 
Kerttu Tyni  2008  08A247  HU    25m  58.92  58.92 
Lumi Lintula  2008  08A511  HU    25m  57.11  57.11 
Emilia Timonen  2007  07A670  HU    25m  57.88  57.88 
Linda Hämäläinen  2010  10A059  USH    25m  59.42  59.42 
Lotta Jokinen  2009  09A022  SiWa    25m  1:03.44  1:03.44 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aura Haunia  2007  07A149  SiWa    25m  56.99  56.99 
Venla Hoffren  2009  09A133  SiWa    50m  57.81  56.31 
Nea Laurén  2006  06A754  HU    50m  54.31  52.81 
Deniz Keteli  2005  05B070  SiWa    25m  54.38  54.38 
Silja Salonsaari  2007  07A778  HU    25m  56.91  56.91 
Maisa Vihola  2009  09A046  HU    25m  57.01  57.01 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Aarnivuo  2008  08A089  SiWa    25m  50.86  50.86 
Milja Weckström  2007  07A132  HU    25m  50.14  50.14 
Selma Korhonen  2006  06A143  HU    25m  49.43  49.43 
Serafima Ratner  2008  08A422  USH    25m  49.52  49.52 
Hazel Liuska  2008  08A255  HU    50m  52.23  50.73 
Helmi Heinonen  2006  06A897  HäUS    50m  54.05  52.55 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  45.62  45.62 
Tytti Rantanen  2006  06A853  HäUS    50m  44.30  42.80 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    50m  38.07  36.57 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    25m  41.56  41.56 
Jonna Kurki  2008  08A098  SiWa    50m  46.85  45.35 
Ella Trebs  2005  05A212  SiWa    25m  48.82  48.82 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Helsingin Uimarit  Tulostusaika  15:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner