2019-08-19   14:52:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Toivo Virtaset

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Toivo Virtaset    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  15:33   
  Järjestäjä  Helsingin Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2018         
 
 
 
Laji 8, 50m VU T9, T11, N  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Vilén  2007  07A817  SiWa    25m     
               
Valeria Karppi  2007  07A345  HU    50m  49.83  48.83 
Siiri Paavonen  2008  08A407  HU    25m  51.47  51.47 
Charla Bruun  2004  04B312  HTU    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Linda Hämäläinen  2010  10A059  USH    25m  47.31  47.31 
Maisa Vihola  2009  09A046  HU    25m  45.61  45.61 
Nea Laurén  2006  06A754  HU    50m  44.78  43.78 
Kerttu Tyni  2008  08A247  HU    25m  45.37  45.37 
Lumi Lintula  2008  08A511  HU    25m  46.31  46.31 
Stella Lahtinen  2009  09A191  HU    50m  48.34  47.34 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Neea Väkinen  2006  06B073  HäUS    25m  43.05  43.05 
Helmi Heinonen  2006  06A897  HäUS    50m  42.01  41.01 
Siiri Tapaninen  2009  09A140  HTU    50m  41.46  40.46 
Sofie Apajasalo  2007  07A305  HU    50m  41.81  40.81 
Hazel Liuska  2008  08A255  HU    25m  41.77  41.77 
Ronja Weckström  2005  05A239  HU    50m  44.37  43.37 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Salonen  2006  06B067  HäUS    25m  37.15  37.15 
Ella Trebs  2005  05A212  SiWa    50m  36.30  35.30 
Kaisa Mäkinen  2005  05A447  HU    25m  34.37  34.37 
Verna Haravuori  2004  04A475  JUK    25m  34.79  34.79 
Selma Korhonen  2006  06A143  HU    50m  37.49  36.49 
Taisiya Baindurashvili  2008  08A215  USH    50m  38.17  37.17 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    25m  33.90  33.90 
Hilda Mäkelä  2005  05A513  HäUS    50m  34.20  33.20 
Heidi Nurminen  2005  05A612  HäUS    25m  32.40  32.40 
Muska Liesaho  2003  03B231  HU    25m  32.69  32.69 
Tytti Rantanen  2006  06A853  HäUS    25m  33.75  33.75 
Fanni Hynninen  2006  06A347  HU    25m  34.31  34.31 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Essi Helle  2002  02A942  HU    25m  30.14  30.14 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    50m  29.32  28.32 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    50m  28.20  27.20 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    50m  28.93  27.93 
Melissa Miettinen  2005  05A199  HU    25m  30.14  30.14 
Beatriz Coloma Vanhala  2003  03B192  HU    25m  32.35  32.35 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Helsingin Uimarit  Tulostusaika  15:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner