2019-10-15   10:55:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Burger King Swim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
73  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  50 m  37.61   
41  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  50 m  41.00   
102  Karp Emma  2006  ÖLANDS SK  BE2806  25 m  41.87   
34  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  44.08   
56  Sveningsson Alma  2005  SMÅLANDSST  BT8605  25 m  44.48   
Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  45.71   
110  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  45.73   
51  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  46.12   
71  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  50 m  46.29   
10  124  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  46.37  EFT 
11  128  Szilvester Evelin  2006  LJUNGBY SS  AF2806  25 m  46.68  EFT 
12  70  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  50 m  46.87   
13  15  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  47.13   
14  17  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  47.39   
15  112  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  47.95   
16  22  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  48.15   
17  48  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  48.35   
18  101  Holmer Filippa  2006  ÖLANDS SK  BE0806  25 m  48.68   
19  52  Nilsson Saga  2008  SMÅLANDSST  AG1208  25 m  48.70   
20  37  Carlsson Emilia  2007  LJUNGBY SS  AB8407  25 m  48.71   
21  109  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  48.73   
22  81  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m  49.58   
23  104  Larsson Elsa  2007  ÖLANDS SK  AU8207  25 m  50.00   
24  53  Westman Selma  2007  SMÅLANDSST  AQ4807  25 m  50.42   
25  57  Hasi Gresa  2008  SMÅLANDSST  AV3608  25 m  50.52   
26  55  Klarén Alva  2008  SMÅLANDSST  AL8808  25 m  50.55   
27  111  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  50.81   
28  119  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  50.94  EFT 
29  76  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  50 m  51.24   
30  117  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  51.36  EFT 
31  114  Thuen Felicia  2006  FALKENBERG  BI0606  25 m  51.81   
32  20  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  52.39   
33  38  Ziraki Meihri  2005  LJUNGBY SS  BF7605  25 m  52.69   
34  62  Glamocanin Alma  2008  HVETLANDA  AB3408  25 m  52.69   
35  Darvelid Hilda  2006  ANDERSTORP  AW7806  25 m  52.95   
36  74  Janjic Iwa  2006  VÄRNAMO SS  AL0606  50 m  53.13   
37  39  Larsson-Refónd Vera  2006  LJUNGBY SS  AT3806  25 m  53.61   
38  105  Eriksson Li Karin  2006  ÖLANDS SK  BG8806  25 m  54.72   
39  130  Blomqvist Frida  2006  HVETLANDA  BQ3806  25 m  54.82  EFT 
40  21  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  54.99   
41  54  Eriksson Lotten  2008  SMÅLANDSST  AJ4208  25 m  55.05   
42  120  Sistek Hana  2006  JÖNKÖPING  BO4806  25 m  55.45  EFT 
43  113  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  55.85   
44  83  Cornea Bianca Maria  2005  VÄRNAMO SS  BS1605  25 m  56.04   
45  118  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  56.18  EFT 
46  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m  56.42   
47  24  Sainz Ester  2008  JÖNKÖPING  AC8808  25 m  56.58   
48  80  Parvin Nora  2006  VÄRNAMO SS  BK4406  25 m  57.76   
49  93  Gustavsson Siri  2007  VÄRNAMO SS  BE9607  25 m  58.10   
50  129  Brumen Lova  2006  HVETLANDA  BI8606  25 m  58.54  EFT 
51  92  Cornea Natalia Teodora  2008  VÄRNAMO SS  AS1608  25 m  59.28   
52  44  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  1:00.13   
53  87  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m  1:03.61   
54  126  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:04.12  EFT 
55  Klingvall Lova  2007  ANDERSTORP  AZ6607  25 m  1:06.27   
56  88  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m  1:09.03   
57  89  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m  1:09.62   
58  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  1:10.67   
59  122  Nilsson Saga  2009  HVETLANDA  AI9809  25 m  1:13.36  EFT 
60  Liljedahl Ebba  2009  ANDERSTORP  AD2609  25 m  1:18.24   
61  121  Fridell Wilma  2009  HVETLANDA  AI5809  25 m  1:19.79  EFT 
62  Hylander Ella  2009  ANDERSTORP    25 m     
63  45  Anderberger Emme  2007  LJUNGBY SS  BC8607  25 m     
64  46  Ritsinger Elin  2008  LJUNGBY SS  AQ4608  25 m     
65  65  Berg Judit  2010  VÄRNAMO SS    25 m     
66  66  Pålsson Linda  2007  VÄRNAMO SS    25 m     
67  67  Bamba Safiatou  2009  VÄRNAMO SS    25 m     
68  82  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m     
69  86  Gustafsson Svea  2008  VÄRNAMO SS  AN3808  25 m     
70  94  Jarl Vera  2007  VÄRNAMO SS  BH5207  25 m     
71  127  Curt Adla  2007  JÖNKÖPING  AI8207  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  06 oktober 2018 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  08:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner