2019-12-14   11:59:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 12, P11,12,13-16 100m SKU  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aapo Alaniska  2007  07A577  OU    25m     
Joonas Keränen  2007  07A619  OU    25m     
Riku Keskiaho  2006  06A678  OU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Kumpulainen  2007  07A556  OU    25m  2:03.23  2:03.23 
Paavo Lyly-Yrjänäinen  2005  05A590  OuLo    25m  1:41.76  1:41.76 
Elias Laukka  2005  05A457  KemPy    25m  1:29.47  1:29.47 
Joel Hassinen  2005  05A879  OU    25m  1:25.54  1:25.54 
Eemeli Korhonen  2003  03A319  KemPy    25m  1:28.96  1:28.96 
Roni Heikkinen  2005  05A646  OU    25m  1:35.36  1:35.36 
Eduard Chirica  2007  07A529  OU    25m  1:49.03  1:49.03 
Jean Väisänen  2006  06A360  OU    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Sipilä  2003  03A733  KemPy    25m  1:23.25  1:23.25 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    25m  1:18.03  1:18.03 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m  1:13.90  1:13.90 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  1:12.03  1:12.03 
Roope Mutanen  2003  03B055  HAHE    25m  1:13.25  1:13.25 
Roope Hyvärinen  2003  03A201  KemTU    25m  1:14.46  1:14.46 
Tuomas Romsi  2005  05A325  KemUS    25m  1:19.22  1:19.22 
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    25m  1:23.57  1:23.57 

 
Erä 4 (6) (13 - 16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m  1:08.51  1:08.51 
Joakim Harjaks  2002  02B307  OU    25m  1:07.36  1:07.36 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  1:06.36  1:06.36 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  1:01.92  1:01.92 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m  1:04.95  1:04.95 
Esa Hyrynkangas  2002  02B072  OuLo    25m  1:07.20  1:07.20 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m  1:08.21  1:08.21 
Eetu Haipus  2004  04A718  OuLo    25m  1:10.92  1:10.92 

 
Erä 5 (6) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Huuki  2006  06A364  OuLo    25m  1:33.14  1:33.14 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    25m  1:31.75  1:31.75 
Weeti Niemi  2006  06A166  SCR    25m  1:23.89  1:23.89 
Kalle Pesälä  2006  06A178  OuLo    25m  1:13.43  1:13.43 
Julius Schroderus  2006  06A155  OuLo    25m  1:22.36  1:22.36 
Herkko Haussalo  2006  06A510  OuLo    25m  1:25.71  1:25.71 
Jesse Koskinen  2006  06A898  KemTU    25m  1:32.38  1:32.38 
Elmeri Kaihua  2006  06A700  SCR    25m  1:41.28  1:41.28 

 
Erä 6 (6) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Junttari  2007  07A320  KemTU    25m  1:42.91  1:42.91 
Iiro Tapaninen  2007  07A121  OuLo    25m  1:41.38  1:41.38 
Leevi Väyrynen  2007  07A519  OU    25m  1:31.99  1:31.99 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    25m  1:23.61  1:23.61 
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    25m  1:28.50  1:28.50 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    25m  1:38.54  1:38.54 
Rasmus Kinnunen  2007  07A035  KemTU    25m  1:41.89  1:41.89 
Eetu Kahelin  2007  07A025  OuLo    25m  1:45.88  1:45.88 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner