2019-11-19   19:43:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:00   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 17, P11,12,13-16 50m RU  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Julius Katajaharju  2007  07A657  OU    50m  59.86  58.36 
Lars Forchini  2007  07A672  OuLo    25m  55.64  55.64 
Eetu Kahelin  2007  07A025  OuLo    50m  55.19  53.69 
Aapo Alaniska  2007  07A577  OU    50m  55.87  54.37 
Rasmus Kinnunen  2007  07A035  KemTU    25m  55.72  55.72 
Alexey Savelyev  2007  07A876  OuLo    25m  1:04.21  1:04.21 
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Väyrynen  2007  07A519  OU    25m  50.90  50.90 
Iiro Tapaninen  2007  07A121  OuLo    50m  50.41  48.91 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    50m  37.95  36.45 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    50m  35.98  34.48 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  35.87  35.87 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    25m  38.43  38.43 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  51.00  49.50 
Viljo Soini  2007  07A554  OuLo    25m  53.52  53.52 

 
Erä 3 (5) (13 - 16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  35.07  33.57 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    25m  32.34  32.34 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    50m  33.36  31.86 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    50m  32.20  30.70 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    50m  33.25  31.75 
Juho Keränen  2002  02B044  OuLo    25m  32.18  32.18 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    50m  34.50  33.00 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    50m  35.90  34.40 

 
Erä 4 (5) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Jesse Koskinen  2006  06A898  KemTU    25m  51.13  51.13 
Weeti Niemi  2006  06A166  SCR    50m  43.17  41.67 
Eetu Huuki  2006  06A364  OuLo    50m  51.10  49.60 
               
               
               

 
Erä 5 (5) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sandy Yin  2007  07A497  OuLo    25m  48.67  48.67 
Eduard Chirica  2007  07A529  OU    25m  47.07  47.07 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    50m  45.15  43.65 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    50m  43.62  42.12 
Tuukka Orre  2007  07A309  KaUS    50m  43.71  42.21 
Joonas Keränen  2007  07A619  OU    50m  47.46  45.96 
Lauri Junttari  2007  07A320  KemTU    50m  50.01  48.51 
Niko Kumpulainen  2007  07A556  OU    25m  48.73  48.73 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner