2019-11-14   08:00:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 40
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  15:01   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Eduard Chirica  2007  07A529  OU    25m     
Alexey Savelyev  2007  07A876  OuLo    25m     
Niko Kumpulainen  2007  07A556  OU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (5) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m  2:13.14  2:13.14 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  2:07.45  2:07.45 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  1:52.28  1:52.28 
Elias Juntunen  2002  02A075  OU    25m  2:03.36  2:03.36 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    25m  2:12.05  2:12.05 
               
               

 
Erä 3 (5) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Mikael Ryynänen  2003  03A344  OuLo    50m  2:30.55  2:26.55 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    50m  2:10.53  2:06.53 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m  2:03.16  2:03.16 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  2:05.46  2:05.46 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  2:24.84  2:24.84 
               
               

 
Erä 4 (5) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    25m  2:29.60  2:29.60 
Jere Hannuksela  2004  04A877  HAHE    25m  2:17.37  2:17.37 
Arttu Haipus  2004  04A723  OuLo    50m  2:11.40  2:07.40 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    25m  2:11.03  2:11.03 
Nikolai Em  2004  04A424  OuLo    50m  2:33.57  2:29.57 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    25m  2:50.66  2:50.66 
               

 
Erä 5 (5) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lars Forchini  2007  07A672  OuLo    25m  3:34.68  3:34.68 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  KaUS    50m  3:22.60  3:18.60 
Eetu Kahelin  2007  07A025  OuLo    25m  3:10.38  3:10.38 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    25m  2:36.56  2:36.56 
Leevi Väyrynen  2007  07A519  OU    25m  2:48.30  2:48.30 
Iiro Tapaninen  2007  07A121  OuLo    25m  3:12.80  3:12.80 
Rasmus Kinnunen  2007  07A035  KemTU    50m  3:28.56  3:24.56 
Sandy Yin  2007  07A497  OuLo    50m  4:02.44  3:58.44 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  15:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner