2019-11-12   03:53:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

13_S
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
194  Säntti Vilja  2008  OU  08A001  25 m  39.65  39.65   
289  Kurttila Auroora  2008  HAHE  08A479  25 m  44.53  44.53  JÄL 
204  Torppa Lotta  2008  OU  08A354  25 m  45.01  45.01   
287  Häcklin Eerika  2008  HAHE  08A323  25 m  45.23  45.23  JÄL 
180  Rajakangas Anna  2008  OU  08A294  25 m  45.65  45.65   
184  Riekki Olivia  2008  OU  08A520  50 m  47.18  46.18   
261  Lytz Enni  2008  SCR  08A419  50 m  49.93  48.93   
11 v 
198  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  25 m  39.13  39.13   
225  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  25 m  39.61  39.61   
238  Hirvasoja Eevi  2007  HAHE  07A244  25 m  39.79  39.79   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  41.08  41.08   
48  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m  41.29  41.29   
268  Palojärvi Sofia  2007  SCR  07A045  50 m  43.48  42.48   
258  Lappalainen Sara  2007  SCR  07A676  50 m  45.65  44.65   
231  Utriainen Ella  2007  KemPy  07A283  25 m  46.80  46.80   
10  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  25 m  47.43  47.43   
10  248  Sipovaara Silja  2007  HAHE  07A881  25 m  47.50  47.50   
11  174  Pisano Gabriela  2007  OU  07A870  25 m       
12 - 15 v 
136  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  30.22  30.22   
215  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  25 m  30.83  30.83   
170  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  31.13  31.13   
270  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  25 m  33.38  33.38   
182  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  25 m  33.44  33.44   
143  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  50 m  35.15  34.15   
262  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  34.47  34.47   
25  Aikio Noora  2004  KemTU  04A939  25 m  36.19  36.19   
76  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  25 m  36.24  36.24   
10  36  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  36.27  36.27   
11  284  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  36.36  36.36   
12  282  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  36.71  36.71   
13  252  Huttunen Maiju  2005  SCR  05A659  25 m  36.84  36.84   
14  234  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy  05A168  25 m  37.26  37.26   
15  20  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  38.45  38.45   
16  34  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  38.51  38.51   
17  19  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  38.99  38.99   
18  232  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  50 m  40.21  39.21   
19  112  Uusitalo Saana  2005  OuLo  05A529  50 m  40.36  39.36   
20  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  40.18  40.18   
21  163  Madetoja Vilma  2005  OU  05A825  25 m  40.22  40.22  JÄL 
22  21  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  25 m  41.29  41.29   
23  18  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  41.47  41.47   
24  12  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  50 m  43.29  42.29   
25  Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  50 m  44.09  43.09   
26  219  Kärki Angelica  2006  KemPy  06A737  50 m  44.14  43.14   
27  16  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  44.95  44.95   
28  226  Sarajärvi Janette  2006  KemPy  06A439  25 m  47.94  47.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner