2019-11-20   05:28:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

17_S
Laji 17, P11,12,13-16 50m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
37  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  50 m  43.62  42.12   
15  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  43.71  42.21   
Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  50 m  45.15  43.65   
147  Keränen Joonas  2007  OU  07A619  50 m  47.46  45.96   
124  Chirica Eduard  2007  OU  07A529  25 m  47.07  47.07   
29  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  50 m  50.01  48.51   
114  Yin Sandy  2007  OuLo  07A497  25 m  48.67  48.67   
155  Kumpulainen Niko  2007  OU  07A556  25 m  48.73  48.73   
107  Tapaninen Iiro  2007  OuLo  07A121  50 m  50.41  48.91   
10  208  Väyrynen Leevi  2007  OU  07A519  25 m  50.90  50.90   
11  205  Turunen Antti  2007  OU  07A635  25 m  52.60  52.60   
12  103  Soini Viljo  2007  OuLo  07A554  25 m  53.52  53.52   
13  65  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  50 m  55.19  53.69   
14  119  Alaniska Aapo  2007  OU  07A577  50 m  55.87  54.37   
15  56  Forchini Lars  2007  OuLo  07A672  25 m  55.64  55.64   
16  31  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  55.72  55.72   
17  145  Katajaharju Julius  2007  OU  07A657  50 m  59.86  58.36   
18  200  Teryaev Artem  2007  OU  07A700  25 m  1:02.19  1:02.19   
19  96  Savelyev Alexey  2007  OuLo  07A876  25 m  1:04.21  1:04.21   
12 v 
243  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  50 m  42.46  40.96   
265  Niemi Weeti  2006  SCR  06A166  50 m  43.17  41.67   
62  Huuki Eetu  2006  OuLo  06A364  50 m  51.10  49.60   
32  Koskinen Jesse  2006  KemTU  06A898  25 m  51.13  51.13   
13 - 16 v 
175  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  32.20  30.70   
181  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  50 m  33.25  31.75   
47  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  50 m  33.36  31.86   
69  Keränen Juho  2002  OuLo  02B044  25 m  32.18  32.18   
197  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  25 m  32.34  32.34   
178  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  50 m  34.50  33.00   
210  Yu Sihan  2003  OU  03A332  50 m  35.07  33.57   
39  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  35.90  34.40   
158  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  50 m  35.98  34.48   
10  281  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  35.87  35.87   
11  271  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  50 m  37.95  36.45   
12  Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  25 m  38.43  38.43   
13  22  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  51.00  49.50   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner