2019-12-07   22:40:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

26_S
Laji 26, T10,11,12-15 50m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
194  Säntti Vilja  2008  OU  08A001  25 m  32.76  32.76   
184  Riekki Olivia  2008  OU  08A520  25 m  34.79  34.79   
204  Torppa Lotta  2008  OU  08A354  25 m  35.34  35.34   
289  Kurttila Auroora  2008  HAHE  08A479  25 m  38.05  38.05  JÄL 
261  Lytz Enni  2008  SCR  08A419  50 m  41.60  40.60   
Huotari Vanamo  2008  KaUS  08A718  25 m  42.64  42.64   
13  Moilanen Vilma  2008  KaUS  08A622  25 m  48.25  48.25   
17  Rajala Anni  2008  KaUS  08A685  25 m       
11 v 
198  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  25 m  31.48  31.48   
225  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  25 m  33.85  33.85   
126  Ervasti Edith  2007  OU  07A587  25 m  34.17  34.17   
150  Kiviniemi Saimi  2007  OU  07A593  25 m  34.48  34.48   
46  Seppälä Milla  2007  KemUS  07A592  25 m  34.56  34.56   
268  Palojärvi Sofia  2007  SCR  07A045  25 m  34.87  34.87   
168  Mäntynen Ennimaija  2007  OU  07A398  25 m  34.96  34.96   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  35.04  35.04   
188  Sepponen Salli  2007  OU  07A418  25 m  35.27  35.27   
10  157  Leinonen Aino  2007  OU  07A626  25 m  37.21  37.21   
11  161  Loukkola Olivia  2007  OU  07A758  50 m  38.26  37.26   
12  140  Jaako Elina  2007  OU  07A382  25 m  37.33  37.33   
13  10  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  25 m  38.49  38.49   
14  248  Sipovaara Silja  2007  HAHE  07A881  25 m  40.02  40.02   
15  231  Utriainen Ella  2007  KemPy  07A283  50 m  41.56  40.56   
16  11  Manninen Hilma  2007  KaUS  07A857  25 m  40.87  40.87   
17  249  Sivonen Luna  2007  HAHE  07A439  25 m  41.45  41.45   
18  Komulainen Alina  2007  KaUS  07A842  25 m  44.98  44.98   
19  174  Pisano Gabriela  2007  OU  07A870  25 m  46.87  46.87   
12 - 15 v 
192  Säntti Venla  2003  OU  03A589  50 m  27.89  26.89   
215  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  28.38  27.38   
136  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  27.63  27.63   
138  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  28.97  27.97   
80  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  29.78  28.78   
36  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  29.33  29.33   
143  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  29.36  29.36   
264  Niemi Riina  2005  SCR  05A089  25 m  29.39  29.39   
284  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  29.89  29.89   
10  259  Lassila Sini  2003  SCR  03A710  50 m  31.13  30.13   
11  76  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  50 m  31.18  30.18   
12  134  Heiko Iida  2004  OU  04A798  50 m  31.53  30.53   
13  50  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  25 m  30.66  30.66   
14  179  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  25 m  30.69  30.69   
15  239  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  25 m  30.76  30.76   
16  260  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m  30.81  30.81   
17  286  Kortesalmi Anna  2006  RoiUS  06A003  25 m  30.92  30.92   
18  240  Keisu Siiri  2003  HAHE  03A311  50 m  32.11  31.11   
19  292  Korpilähde Hanna-maria  2004  RoiUS  04A536  25 m  31.14  31.14  JÄL 
20  144  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  50 m  32.18  31.18   
21  191  Suotula Aada  2004  OU  04B088  25 m  31.61  31.61   
22  100  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  25 m  31.78  31.78   
23  227  Scheib Clara-sophie  2003  KemPy  03A585  25 m  32.04  32.04   
24  247  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  50 m  33.28  32.28   
25  42  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  50 m  33.56  32.56   
26  266  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  25 m  32.93  32.93   
27  12  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  50 m  34.08  33.08   
28  269  Piira Reetta  2004  SCR  04A190  50 m  34.20  33.20   
29  20  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  50 m  34.23  33.23   
30  43  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  50 m  34.62  33.62   
31  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  33.67  33.67   
32  71  Koppström Sofia  2003  OuLo  03B097  50 m  34.67  33.67   
33  21  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  25 m  33.69  33.69   
34  127  Haapamäki Milla  2006  OU  06A991  50 m  34.84  33.84   
35  229  Törmälä Kerttu  2005  KemPy  05A503  50 m  34.99  33.99   
36  19  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  34.10  34.10   
37  34  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  34.20  34.20   
38  235  Eskola Lilli  2005  HAHE  05A794  25 m  34.47  34.47   
39  18  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  50 m  35.62  34.62   
40  38  Kauppinen Aino  2006  KemUS  06A658  25 m  34.64  34.64   
41  139  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  25 m  34.65  34.65   
42  106  Tapaninen Iina  2006  OuLo  06A343  50 m  35.78  34.78   
43  224  Moilanen Anni  2006  KemPy  06A579  25 m  34.81  34.81   
44  135  Heino Lotta  2004  OU  04B016  25 m  34.82  34.82   
45  195  Talvensaari Venla  2006  OU  06A693  50 m  35.92  34.92   
46  214  Hakola Elli  2006  KemPy  06A435  25 m  35.26  35.26   
47  233  Uusitalo Sonja  2006  KemPy  06A741  50 m  36.34  35.34   
48  207  Törmi Anniina  2005  OU  05A648  25 m  35.53  35.53   
49  186  Ryhänen Iida  2006  OU  06A769  25 m  36.01  36.01   
50  Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  50 m  37.06  36.06   
51  102  Sippala Eerika  2005  OuLo  05A584  25 m  36.75  36.75   
52  16  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  25 m  38.01  38.01   
53  137  Häikiö Viivi  2006  OU  06A992  50 m  39.98  38.98   
54  122  Backman Anni  2006  OU  06B002  25 m  39.34  39.34   
55  226  Sarajärvi Janette  2006  KemPy  06A439  25 m  41.07  41.07   
56  291  Polojärvi Lilja  2006  SCR  06A954  25 m  42.26  42.26  JÄL 
57  166  Mikkonen Saga  2006  OU  06B057  25 m  42.53  42.53   
58  120  Alatalo Tiina  2005  OU  05B143  25 m  42.94  42.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner