2019-11-16   02:14:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

31_S
Laji 31, P11,12,13-16 50m SU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
37  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  50 m  38.84  37.84   
155  Kumpulainen Niko  2007  OU  07A556  50 m  42.94  41.94   
15  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  42.95  41.95   
Hakkarainen Oskari  2007  KaUS  07A432  25 m  42.67  42.67   
208  Väyrynen Leevi  2007  OU  07A519  25 m  43.82  43.82   
31  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  43.95  43.95   
124  Chirica Eduard  2007  OU  07A529  25 m  44.38  44.38   
147  Keränen Joonas  2007  OU  07A619  50 m  49.21  48.21   
65  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  50 m  50.19  49.19   
10  200  Teryaev Artem  2007  OU  07A700  50 m  50.99  49.99   
11  205  Turunen Antti  2007  OU  07A635  25 m  51.77  51.77   
12  107  Tapaninen Iiro  2007  OuLo  07A121  25 m  52.10  52.10   
13  145  Katajaharju Julius  2007  OU  07A657  50 m  53.14  52.14   
14  119  Alaniska Aapo  2007  OU  07A577  25 m  53.07  53.07   
12 v 
172  Peuhkuri Erik  2006  OU  06A373  25 m  37.26  37.26   
Heikkinen Juha-Pekka  2006  KaUS  06A295  25 m  40.53  40.53   
13 - 16 v 
26  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  27.23  26.23   
175  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  28.81  28.81   
128  Harjaks Joakim  2002  OU  02B307  25 m  29.89  29.89   
281  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  30.59  30.59   
255  Kela Oliver  2002  SCR  02A668  50 m  31.98  30.98   
263  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m  31.06  31.06   
178  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  25 m  31.31  31.31   
67  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  25 m  31.34  31.34   
63  Hyrynkangas Esa  2002  OuLo  02B072  25 m  31.76  31.76   
10  271  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  50 m  34.67  33.67   
11  133  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  25 m  35.09  35.09   
12  27  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  35.76  35.76   
13  228  Sipilä Leevi  2003  KemPy  03A733  25 m  36.23  36.23   
14  68  Kauppila Elmeri  2004  OuLo  04A668  25 m  39.99  39.99   
15  Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  25 m  40.08  40.08   
16  97  Savilakso Niko  2003  OuLo  03B242  25 m  40.30  40.30   
17  218  Korhonen Eemeli  2003  KemPy  03A319  50 m  41.45  40.45   
18  61  Huttunen Kalle  2002  OuLo  02A728  50 m  41.81  40.81   
19  Kela Veeti  2004  KaUS  04A933  25 m  41.68  41.68   
20  22  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  50 m  42.69  41.69   
21  221  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  50 m  44.42  43.42   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner