2019-12-12   01:44:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, T11,12,13,14,15 100m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
95  Salmi Ruut  2007  OuLo  07A162  25 m  1:08.66  1:08.66   
198  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  50 m  1:12.69  1:10.69   
70  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  1:11.39  1:11.39   
66  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  1:11.88  1:11.88   
126  Ervasti Edith  2007  OU  07A587  25 m  1:13.26  1:13.26   
46  Seppälä Milla  2007  KemUS  07A592  25 m  1:15.74  1:15.74   
73  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  25 m  1:15.89  1:15.89   
Kemppainen Iida  2007  KaUS  07A590  25 m  1:15.92  1:15.92   
238  Hirvasoja Eevi  2007  HAHE  07A244  50 m  1:18.34  1:16.34   
10  245  Pasuri Iina  2007  HAHE  07A476  25 m  1:16.38  1:16.38   
11  241  Kimpimäki Iita  2007  HAHE  07A392  25 m  1:16.55  1:16.55   
12  48  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  25 m  1:18.05  1:18.05   
13  268  Palojärvi Sofia  2007  SCR  07A045  25 m  1:18.46  1:18.46   
14  64  Janhunen Lotta  2007  OuLo  07A395  25 m  1:18.63  1:18.63   
15  246  Saarenpää Hanna  2007  HAHE  07A713  25 m  1:18.97  1:18.97   
16  188  Sepponen Salli  2007  OU  07A418  25 m  1:19.07  1:19.07   
17  150  Kiviniemi Saimi  2007  OU  07A593  25 m  1:19.10  1:19.10   
18  108  Tiainen Iinu  2007  OuLo  07A747  25 m  1:19.22  1:19.22   
19  225  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  50 m  1:21.72  1:19.72   
20  168  Mäntynen Ennimaija  2007  OU  07A398  50 m  1:21.83  1:19.83   
21  140  Jaako Elina  2007  OU  07A382  25 m  1:20.68  1:20.68   
22  84  Niskanen Pinja  2007  OuLo  07A270  25 m  1:21.54  1:21.54   
23  242  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m  1:21.62  1:21.62   
24  52  Autio Emma  2007  OuLo  07A049  25 m  1:22.29  1:22.29   
25  157  Leinonen Aino  2007  OU  07A626  50 m  1:24.30  1:22.30   
26  110  Uusitalo Juuli  2007  OuLo  07A534  25 m  1:22.57  1:22.57   
27  161  Loukkola Olivia  2007  OU  07A758  25 m  1:23.23  1:23.23   
28  290  Kynkäänniemi Minea  2007  HAHE  07A849  25 m  1:24.81  1:24.81  JÄL 
29  258  Lappalainen Sara  2007  SCR  07A676  50 m  1:27.02  1:25.02   
30  250  Tuominen Noora  2007  HAHE  07A606  25 m  1:25.18  1:25.18   
31  81  Mattila Iisa  2007  OuLo  07A664  25 m  1:26.41  1:26.41   
32  88  Prykäri Mea  2007  OuLo  07A699  25 m  1:26.87  1:26.87   
33  111  Uusitalo Meeri  2007  OuLo  07A578  25 m  1:26.95  1:26.95   
34  10  Liuski Tiia  2007  KaUS  07A448  25 m  1:27.46  1:27.46   
35  249  Sivonen Luna  2007  HAHE  07A439  25 m  1:29.60  1:29.60   
36  248  Sipovaara Silja  2007  HAHE  07A881  25 m  1:30.87  1:30.87   
37  231  Utriainen Ella  2007  KemPy  07A283  25 m  1:31.03  1:31.03   
38  77  Lyly-Yrjänäinen Maija Sofia  2007  OuLo  07A442  25 m  1:33.30  1:33.30   
39  132  Hautamäki Ronja  2007  OU  07A415  25 m  1:35.22  1:35.22   
40  202  Tonteri Lotta  2007  OU  07A386  25 m  1:36.58  1:36.58   
41  51  Aho Riia  2007  OuLo  07A677  25 m  1:39.43  1:39.43   
12 v 
167  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  25 m  1:03.94  1:03.94   
171  Ollonen Reeta  2006  OU  06A793  25 m  1:04.70  1:04.70   
50  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  50 m  1:07.96  1:05.96   
100  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  50 m  1:11.24  1:09.24   
129  Harjaks Ülle  2006  OU  06B036  25 m  1:09.85  1:09.85   
286  Kortesalmi Anna  2006  RoiUS  06A003  50 m  1:11.88  1:09.88   
Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  1:11.84  1:11.84   
19  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:16.10  1:14.10   
195  Talvensaari Venla  2006  OU  06A693  25 m  1:14.83  1:14.83   
10  21  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  1:17.01  1:15.01   
11  40  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  25 m  1:16.46  1:16.46   
12  139  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  50 m  1:18.60  1:16.60   
13  224  Moilanen Anni  2006  KemPy  06A579  25 m  1:18.27  1:18.27   
14  Hyrkäs Noona  2006  KaUS  06A445  25 m  1:18.84  1:18.84   
15  38  Kauppinen Aino  2006  KemUS  06A658  25 m  1:18.89  1:18.89   
16  106  Tapaninen Iina  2006  OuLo  06A343  25 m  1:18.92  1:18.92   
17  230  Törmänen Fanni  2006  KemPy  06A582  25 m  1:18.95  1:18.95   
18  127  Haapamäki Milla  2006  OU  06A991  50 m  1:21.33  1:19.33   
19  186  Ryhänen Iida  2006  OU  06A769  25 m  1:19.54  1:19.54   
20  34  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  50 m  1:21.65  1:19.65   
21  214  Hakola Elli  2006  KemPy  06A435  50 m  1:23.37  1:21.37   
22  233  Uusitalo Sonja  2006  KemPy  06A741  50 m  1:24.16  1:22.16   
23  288  Häcklin Iida  2006  HAHE  06A849  50 m  1:25.24  1:23.24  JÄL 
24  137  Häikiö Viivi  2006  OU  06A992  25 m  1:28.96  1:28.96   
25  291  Polojärvi Lilja  2006  SCR  06A954  25 m  1:31.69  1:31.69  JÄL 
26  122  Backman Anni  2006  OU  06B002  25 m  1:33.88  1:33.88   
27  166  Mikkonen Saga  2006  OU  06B057  25 m  1:36.86  1:36.86   
13 v 
193  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  1:03.44  1:03.44   
182  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  50 m  1:05.87  1:03.87   
105  Tahkola Alexia  2005  OuLo  05A363  25 m  1:04.10  1:04.10   
113  Vuoristo Mandi  2005  OuLo  05A789  50 m  1:08.48  1:06.48   
101  Siira Milla  2005  OuLo  05A720  25 m  1:07.11  1:07.11   
152  Koivuranta Katariina  2005  OU  05A446  25 m  1:07.31  1:07.31   
234  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy  05A168  25 m  1:08.44  1:08.44   
247  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  50 m  1:10.70  1:08.70   
223  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  1:08.79  1:08.79   
10  49  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  25 m  1:09.07  1:09.07   
11  282  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:09.39  1:09.39   
12  151  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  1:09.45  1:09.45   
13  33  Mört Jutta  2005  KemTU  05B027  25 m  1:09.81  1:09.81   
14  260  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m  1:10.11  1:10.11   
15  232  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  1:10.23  1:10.23   
16  267  Nätynki Sani  2005  SCR  05A430  25 m  1:10.74  1:10.74   
17  185  Riuttanen Amanda  2005  OU  05A383  25 m  1:11.02  1:11.02   
18  159  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  1:11.41  1:11.41   
19  163  Madetoja Vilma  2005  OU  05A825  25 m  1:13.92  1:13.92   
20  112  Uusitalo Saana  2005  OuLo  05A529  50 m  1:16.40  1:14.40   
21  257  Lahti Selja  2005  SCR  05B074  25 m  1:14.83  1:14.83   
22  217  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  50 m  1:17.02  1:15.02   
23  207  Törmi Anniina  2005  OU  05A648  25 m  1:15.49  1:15.49   
24  18  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  1:15.80  1:15.80   
25  251  Autti Milena  2005  SCR  05A676  25 m  1:18.36  1:18.36   
26  89  Pulkkinen Teresa  2005  OuLo  05A314  50 m  1:21.51  1:19.51   
27  93  Ryynänen Martta  2005  OuLo  05A532  50 m  1:21.92  1:19.92   
28  160  Louhela Pihla  2005  OU  05A621  25 m  1:20.26  1:20.26   
29  35  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  50 m  1:22.51  1:20.51   
30  102  Sippala Eerika  2005  OuLo  05A584  25 m  1:21.19  1:21.19   
31  86  Pelto Emilia  2005  OuLo  05A993  25 m  1:22.47  1:22.47   
32  220  Kärki Katariina  2005  KemPy  05B002  50 m  1:25.34  1:23.34   
33  16  Partanen Eeva  2005  KaUS  05B106  50 m  1:28.57  1:26.57   
34  120  Alatalo Tiina  2005  OU  05B143  25 m  1:37.03  1:37.03   
14 v 
215  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  59.91  57.91   
54  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  1:03.26  1:01.26   
165  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  1:03.48  1:01.48   
196  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  1:03.89  1:01.89   
98  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  50 m  1:05.78  1:03.78   
270  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  25 m  1:04.28  1:04.28   
284  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  1:04.88  1:04.88   
83  Moilanen Henna  2004  OuLo  04A468  50 m  1:07.08  1:05.08   
262  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  1:05.74  1:05.74   
10  179  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  25 m  1:06.84  1:06.84   
11  144  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  50 m  1:08.92  1:06.92   
12  134  Heiko Iida  2004  OU  04A798  50 m  1:09.49  1:07.49   
13  191  Suotula Aada  2004  OU  04B088  25 m  1:08.57  1:08.57   
14  75  Laukkanen Petra  2004  OuLo  04A647  25 m  1:11.49  1:11.49   
15  292  Korpilähde Hanna-maria  2004  RoiUS  04A536  50 m  1:14.36  1:12.36  JÄL 
16  266  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  50 m  1:14.48  1:12.48   
17  12  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  25 m  1:12.51  1:12.51   
18  42  Näsi Saana  2004  KemUS  04A952  50 m  1:15.14  1:13.14   
19  253  Kaarlejärvi Maria  2004  SCR  04B182  50 m  1:15.49  1:13.49   
20  269  Piira Reetta  2004  SCR  04A190  50 m  1:17.05  1:15.05   
21  20  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:15.51  1:15.51   
22  135  Heino Lotta  2004  OU  04B016  25 m  1:19.92  1:19.92   
15 v 
192  Säntti Venla  2003  OU  03A589  50 m  1:01.04  59.04   
162  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  1:01.44  59.44   
136  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  59.67  59.67   
176  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  1:02.40  1:00.40   
138  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  1:03.76  1:01.76   
170  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  1:04.05  1:02.05   
259  Lassila Sini  2003  SCR  03A710  50 m  1:06.29  1:04.29   
143  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  1:04.99  1:04.99   
283  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  1:05.18  1:05.18   
10  36  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  1:05.85  1:05.85   
11  187  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  50 m  1:08.71  1:06.71   
12  222  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  50 m  1:08.92  1:06.92   
13  240  Keisu Siiri  2003  HAHE  03A311  50 m  1:10.24  1:08.24   
14  109  Tuuliainen Jenni  2003  OuLo  03A952  25 m  1:10.67  1:10.67   
15  227  Scheib Clara-sophie  2003  KemPy  03A585  25 m  1:12.13  1:12.13   
16  43  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  50 m  1:15.56  1:13.56   
17  71  Koppström Sofia  2003  OuLo  03B097  50 m  1:18.65  1:16.65   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner