2020-02-26   15:16:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Lähtölista Laji 28
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:07   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 28, T13,14,15 200m SU  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jenni Tuuliainen  2003  03A952  OuLo    25m     
Pihla Louhela  2005  05A621  OU    25m  3:18.23  3:18.23 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    25m  3:07.00  3:07.00 
Saga Tuisku  2005  05A593  KemTU    50m  3:17.51  3:13.51 
Vilma Madetoja  2005  05A825  OU    50m  3:24.81  3:20.81 
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Siira  2005  05A720  OuLo    25m  2:59.43  2:59.43 
Jutta Mört  2005  05B027  KemTU    25m  2:52.47  2:52.47 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    25m  2:48.74  2:48.74 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  2:51.23  2:47.23 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  KemPy    25m  2:47.30  2:47.30 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  2:48.97  2:48.97 
Noora Aikio  2004  04A939  KemTU    25m  2:58.22  2:58.22 
Saana Uusitalo  2005  05A529  OuLo    25m  2:59.86  2:59.86 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petra Laukkanen  2004  04A647  OuLo    25m  2:46.34  2:46.34 
Vilma Kiviniemi  2005  05A181  OU    25m  2:46.04  2:46.04 
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    50m  2:47.78  2:43.78 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    25m  2:39.36  2:39.36 
Inka Lytz  2004  04A438  SCR    25m  2:40.32  2:40.32 
Henna Moilanen  2004  04A468  OuLo    25m  2:45.62  2:45.62 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  2:46.33  2:46.33 
Maiju Huttunen  2005  05A659  SCR    50m  2:51.14  2:47.14 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    25m  2:33.84  2:33.84 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    25m  2:30.16  2:30.16 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    25m  2:24.55  2:24.55 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    25m  2:19.30  2:19.30 
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    25m  2:22.50  2:22.50 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    25m  2:29.81  2:29.81 
Malla Juutinen  2003  03A215  OU    25m  2:31.91  2:31.91 
Alexia Tahkola  2005  05A363  OuLo    25m  2:37.67  2:37.67 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner