Program for Niumästerskapen 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Svensk Simidrott & Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 sep 2018 till den 21 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Anton Steindl |
Sandagymnasiet |
2000 |
AB2900 |
25m |
2:04.97 |
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
William Kerman |
Filbornaskolan |
2001 |
AA6501 |
50m |
2:07.60 |
|
|
|
|
|
3 |
223 |
|
Robin Björklund |
Sundsvalls gymnasium |
2002 |
AA9502 |
25m |
2:07.91 |
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2002 |
AQ1702 |
25m |
2:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
214 |
|
Primus Olsson |
ProCivitas |
2000 |
AV7100 |
25m |
2:10.68 |
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Ian Hangård |
Polhemskolan |
2002 |
AB5302 |
25m |
2:11.24 |
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Linus Holmdahl |
Sven Eriksonsgymnasiet |
2001 |
AE4101 |
25m |
2:11.84 |
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Linus Ljunghusen |
Polhemskolan |
2000 |
AT6900 |
25m |
2:14.14 |
|
|
|
|
|
9 |
167 |
|
Andreas Wallén |
Solna gymnasium |
2002 |
AP9302 |
25m |
2:15.12 |
|
|
|
|
|
10 |
123 |
|
Victor Halldén |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2000 |
AP7300 |
25m |
2:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Gunnar Widerberg |
Sannarpsgymnasiet |
|
|
50m |
2:19.30 |
|
|
|
2000 |
AG3700 |
|
12 |
215 |
|
Douglas Romare |
ProCivitas |
|
|
25m |
2:20.63 |
|
|
|
2001 |
AD0301 |
|
13 |
181 |
|
Joar Modigh |
Malmö Idrottsgymnasium |
|
|
25m |
2:21.88 |
|
|
|
2001 |
AO1101 |
|
14 |
165 |
|
Leo Jakobsson |
Solna gymnasium |
|
|
25m |
2:22.26 |
|
|
|
2002 |
AG4302 |
|
15 |
126 |
|
Ivar Simonsson |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
|
|
50m |
2:22.64 |
|
|
|
2002 |
AO9502 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
David Engström |
Sven Eriksonsgymnasiet |
2001 |
AM1701 |
50m |
2:26.78 |
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Gabriel Henkel |
Stockholms Idrottsgymnasium |
2001 |
AS3301 |
25m |
2:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
86 |
|
Anton Marijanovic |
Fredrika Bremergymnasiet |
2000 |
AG0100 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
135 |
|
Alexander Assor |
Uddevalla gymnasieskola |
2000 |
AE2900 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-20 15:05:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|