2019-08-25   20:04:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuns Knatte Arenacup 29 sep

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Neptun Arena Knatte Cup    Utskriftsdatum  29 september 2018   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:25   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2018         
 
 
 
Gren 8, 100m Ryggsim Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
               
               
90  Delara Ronquist  2007  AN7807  SK NEPTUN    25m   
213  Filippa Lock  2007  BF3607  SPÅRVÄGEN    25m   
321  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
107  Hilma Stenbeck  2008  AF6208  SK NEPTUN    25m   
28  Leia Ångman  2006  AZ5606  JÄRFÄLLA S    25m   
244  Thelma Flink  2006  BE3606  SÖDERTÖRN    25m   
63  Ellen Johansson  2007  AW8807  JÄRFÄLLA S    25m  2:04.89 
121  Lovis Carltoft  2008  AM6608  SK NEPTUN    25m   
325  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m   
91  Frida Forsmark  2008  AF8208  SK NEPTUN    25m   
322  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
119  Hedvig Duit  2008  AM4608  SK NEPTUN    50m  1:57.49 
64  Emma Segerström  2006  BJ2206  JÄRFÄLLA S    25m  1:53.20 
217  Ida Sundbom  2007  BF4607  SPÅRVÄGEN    50m  1:50.35 
193  Anna Malmring  2006  BC4206  SPÅRVÄGEN    25m  1:49.09 
31  Emmy Mattsson  2007  AP0607  JÄRFÄLLA S    50m  1:50.09 
106  Olivia Strömberg  2007  AO4207  SK NEPTUN    25m  1:52.58 
25  Irem Erdogan  2006  AW0606  JÄRFÄLLA S    25m  1:53.37 
314  Olivia Fiorillo  2007  BA8407  VÄSBY SS    25m  1:59.27 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
115  Julia Lundgren  2007  AZ2207  SK NEPTUN    25m  1:46.22 
329  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  1:45.57 
136  Signe Mueller  2007  AZ5207  SK NEPTUN    25m  1:41.52 
211  Agnes Gustafson  2008  AT3608  SPÅRVÄGEN    50m  1:40.56 
137  Felicia Berg  2007  AZ1407  SK NEPTUN    50m  1:41.22 
200  Elin Yavuz  2007  AW9807  SPÅRVÄGEN    25m  1:45.48 
195  Julia Hellberg  2007  AR8607  SPÅRVÄGEN    50m  1:46.06 
196  Smilla Palmborg  2007  AR9807  SPÅRVÄGEN    25m  1:47.46 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
323  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  1:39.95 
96  Elsa Lundström  2006  BB5606  SK NEPTUN    25m  1:38.42 
97  Alicia Dahlberg  2007  AN9807  SK NEPTUN    25m  1:35.71 
112  Lea Rodin  2006  BH1206  SK NEPTUN    25m  1:34.84 
179  Lola Hjort Mowitz  2006  AI8406  SPÅRVÄGEN    25m  1:35.04 
21  Kajsa Henriksson  2007  AH4807  JÄRFÄLLA S    25m  1:37.77 
306  Saga Johansson  2008  AH7208  VÄSBY SS    50m  1:39.33 
289  Josefine Hafstad  2007  AD3807  VÄSBY SS    25m  1:40.26 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
33  Sara Nilsson Bålman  2006  BC8606  JÄRFÄLLA S    25m  1:33.54 
113  Linnea Farrar  2006  BK8206  SK NEPTUN    25m  1:31.25 
184  Stella Egmar  2006  AW9806  SPÅRVÄGEN    25m  1:31.08 
301  Ella Renholm  2006  AY2206  VÄSBY SS    25m  1:30.61 
189  Carla Rollvén  2006  BA4406  SPÅRVÄGEN    25m  1:31.00 
238  Malva Lundberg  2007  AM6207  SÖDERTÖRN    25m  1:31.16 
94  Sheila Hedman  2006  BB1606  SK NEPTUN    25m  1:32.19 
291  Hanna Areblad  2007  AH6607  VÄSBY SS    25m  1:34.48 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
Mikaela Erneholm  2006  BA7606  DANDERYD    25m  1:29.33 
302  Vera Wijk  2006  AY4206  VÄSBY SS    25m  1:28.06 
87  Sofia Bang  2007  AH4607  SK NEPTUN    50m  1:26.26 
187  Johanna Claesson  2006  AY2406  SPÅRVÄGEN    25m  1:23.55 
18  Isabella Westberg  2007  AC1207  JÄRFÄLLA S    25m  1:23.86 
101  Amelia Gustafsson  2006  BB0606  SK NEPTUN    25m  1:27.93 
20  Olivia Larsson  2007  AH2807  JÄRFÄLLA S    25m  1:28.80 
234  Lovisa Lindberg  2007  AK0407  SÖDERTÖRN    25m  1:29.39 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Bassäng  Tid 
 
               
79  Ines Wijk  2006  AH2406  SK NEPTUN    25m  1:23.16 
290  Elsa Svahn  2007  AG9607  VÄSBY SS    25m  1:21.56 
85  Emilia Lind  2006  AR8806  SK NEPTUN    25m  1:16.67 
86  Sara Lofter  2006  AS2806  SK NEPTUN    25m  1:13.48 
77  Alice Stenbeck  2006  AG1406  SK NEPTUN    25m  1:15.89 
89  Anna Eneroth  2007  AK4607  SK NEPTUN    25m  1:18.51 
17  Linn Bengtsson  2007  AB9207  JÄRFÄLLA S    25m  1:22.29 
19  Olivia Elmquist  2007  AH2607  JÄRFÄLLA S    25m  1:23.40 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 september 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner