2019-11-20   15:31:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuns Knatte Arenacup 29 sep

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

9_S
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
285  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  1:13.84   
232  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  25 m  1:15.91   
76  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  1:16.49   
287  Peng Eddie  2007  VÄSBY SS  AA7707  25 m  1:16.95   
74  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  25 m  1:17.58   
88  Gunnarson Måns  2006  SK NEPTUN  AK8506  25 m  1:18.29   
16  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  1:22.15   
100  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  1:22.21   
99  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  25 m  1:22.38   
10  103  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  25 m  1:23.02   
11  82  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  1:23.53   
12  186  Goulet Lucas  2008  SPÅRVÄGEN  AB0708  25 m  1:23.72   
13  83  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  25 m  1:23.92   
14  81  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  1:24.23   
15  75  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  25 m  1:25.86   
16  130  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  50 m  1:26.44   
17  243  Karlsson Moritz  2008  SÖDERTÖRN  AC8908  25 m  1:26.92   
18  80  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  25 m  1:28.08   
19  15  Parsa Arvin  2006  JÄRFÄLLA S  AB7106  25 m  1:29.37   
20  241  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  1:29.42   
21  30  Alsered Fällman Emil  2006  JÄRFÄLLA S  AN3906  25 m  1:30.48   
22  84  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  25 m  1:31.63   
23  22  Sjöberg Oscar  2007  JÄRFÄLLA S  AC7907  25 m  1:31.93   
24  104  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  25 m  1:32.52   
25  300  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  25 m  1:33.91   
26  190  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  1:34.25   
27  111  Trindade Alexander  2006  SK NEPTUN  AP6106  25 m  1:34.54   
28  305  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  1:35.05   
29  40  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  50 m  1:37.49   
30  202  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  1:38.82   
31  131  Sandström Zacharias  2007  SK NEPTUN  AL7307  50 m  1:39.99   
32  98  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m  1:40.01   
33  32  Hjort Hampus  2006  JÄRFÄLLA S  AN6906  25 m  1:42.76   
34  201  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  1:43.18   
35  128  Blix Grimaldi Marco  2007  SK NEPTUN  AL3307  25 m  1:43.40   
36  197  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m  1:43.73   
37  207  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  1:44.43   
38  27  Edbom Erik  2007  JÄRFÄLLA S  AD3907  25 m  1:46.27   
39  127  Holmlund Hugo  2007  SK NEPTUN  AL4307  25 m  1:46.89   
40  203  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  50 m  1:49.06   
41  204  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  1:50.37   
42  185  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  1:52.92   
43  102  Forsberg Meinhart William  2007  SK NEPTUN  AF1707  25 m  1:53.21   
44  188  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  1:53.23   
45  132  Rehn Simon  2008  SK NEPTUN  AG0308  25 m     
46  218  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 september 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner