Program för Neptuns Knatte Arenacup 29 sep
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Neptun Arena Knatte Cup |
|
Utskriftsdatum |
29 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
13:13 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
271 |
2 |
Eric Söderlund |
2010 |
AB1710 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
277 |
3 |
Erik Jönsson |
2008 |
AL9108 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
156 |
4 |
Lorenzo de Petris |
2008 |
AM1508 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
227 |
5 |
Philip Stasiak |
2010 |
|
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
273 |
6 |
Filip Bjerkestam |
2009 |
AF7109 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
157 |
7 |
Leo Junlén |
2009 |
AG1109 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
335 |
8 |
Felix Ohnback |
2008 |
AK1508 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
45 |
9 |
Rasmus Moberg |
2009 |
AA4709 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
Einar Welander |
2008 |
AM1308 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
199 |
3 |
Oliver Sörman |
2007 |
AK1107 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
154 |
4 |
Christian Senke |
2008 |
AM1108 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
158 |
5 |
David Johansson |
2009 |
AG1309 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
209 |
6 |
Teodor Ström |
2007 |
AO4907 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
207 |
7 |
Daniel Bruhn |
2007 |
AM8707 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
281 |
8 |
Ludvig Scherp Nilsson |
2008 |
AL5308 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
153 |
9 |
Alexander Yegane |
2008 |
AM0908 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
Gustav Bernhardsson |
2009 |
AB6509 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.20 |
328 |
3 |
Martin Oskarsson |
2009 |
AA2909 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:04.11 |
42 |
4 |
Rasmus Larsson |
2009 |
AA7709 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:03.21 |
39 |
5 |
Albin Forsberg |
2009 |
AA1709 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.29 |
275 |
6 |
Jerry Du |
2009 |
AF9109 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.65 |
43 |
7 |
Max Löfgren |
2008 |
AC5708 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:03.71 |
327 |
8 |
Emanuel Liljestedt |
2008 |
AD6108 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:04.86 |
59 |
9 |
Marcus Thisner |
2009 |
AA8909 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
Emil Hillborg |
2008 |
AD2308 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:00.98 |
333 |
3 |
Adrian Eriksson |
2008 |
AG3508 |
ÖSMO SS |
|
25m |
59.58 |
35 |
4 |
Isak Kållberg |
2008 |
AC9308 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
59.24 |
61 |
5 |
David Demirian |
2008 |
AD4908 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
58.99 |
261 |
6 |
Viggo Hanikat |
2009 |
AD4109 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
59.17 |
250 |
7 |
Leo Böhlin |
2008 |
AF4708 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
59.49 |
110 |
8 |
Elias Runsten |
2008 |
AD8108 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.97 |
41 |
9 |
Alvin Kopec Öhrström |
2009 |
AA0709 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
Elton Rosén |
2010 |
AA8310 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.46 |
38 |
3 |
Algot Augustsson Spets |
2008 |
AC8508 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
57.86 |
313 |
4 |
Milo Peterson |
2009 |
AB4909 |
VÄSBY SS |
|
50m |
56.68 |
46 |
5 |
Gustav Skantz |
2008 |
AC6708 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
56.30 |
205 |
6 |
Otto von Arronet |
2009 |
AC5509 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
56.51 |
268 |
7 |
Anton Chubakov |
2010 |
AB8110 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
57.57 |
274 |
8 |
Vincent Vitas |
2008 |
AL6308 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
58.20 |
65 |
9 |
Anders Watanabe |
2008 |
AF7108 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
58.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
Gustav L Rosdahl |
2007 |
AL1307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
55.70 |
114 |
3 |
William Hammarén |
2008 |
AG7108 |
SK NEPTUN |
|
25m |
55.48 |
298 |
4 |
Johannes Rappe |
2006 |
AK3106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.76 |
248 |
5 |
Benjamin Lindbom |
2008 |
AF5708 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
53.43 |
249 |
6 |
Kevin Lindbom |
2008 |
AF6708 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
54.65 |
267 |
7 |
Simon Hamzehnejad |
2009 |
AD7109 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
54.81 |
206 |
8 |
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
AH1908 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
55.66 |
34 |
9 |
Simon Siljekvist |
2008 |
AC1508 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
55.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
Jonatan Edin |
2008 |
AG8908 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.65 |
140 |
3 |
Robert Zhang |
2009 |
AF9509 |
SK NEPTUN |
|
50m |
51.76 |
129 |
4 |
Theo Priftakis Abascal |
2007 |
AL2307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.83 |
305 |
5 |
Erik Svensson |
2007 |
AH5507 |
VÄSBY SS |
|
50m |
50.06 |
135 |
6 |
Jonathan Nilsson |
2008 |
AG2308 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.12 |
36 |
7 |
Melvin Eriksson |
2008 |
AC6308 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
51.33 |
312 |
8 |
Gustav Levander |
2008 |
AE9908 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.49 |
125 |
9 |
Daniel Fridliand |
2007 |
AL6307 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
Martin Löf |
2008 |
AC1308 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
49.85 |
294 |
3 |
Colin Rosén |
2008 |
AB7108 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.39 |
243 |
4 |
Moritz Karlsson |
2008 |
AC8908 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.92 |
287 |
5 |
Eddie Peng |
2007 |
AA7707 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.74 |
292 |
6 |
Theo Takala |
2007 |
AC5907 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.98 |
251 |
7 |
Folke Duhlin |
2009 |
AB6709 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
48.55 |
235 |
8 |
Niklas Nygren |
2006 |
AL1106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
49.75 |
133 |
9 |
Felix Bang |
2009 |
AB5909 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.03 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
29 september 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
13:13 |
|