2019-06-19   01:25:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

28_S
Løb 28, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  1:00.16   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:08.30   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  1:08.58   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:08.64   
254  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:09.17   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  1:10.47   
229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:11.40   
329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:12.40   
400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:12.51   
10  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:12.96   
11  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:13.56   
12  255  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:13.88   
13  131  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:17.03   
14  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  1:17.71   
15  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:18.91   
16  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:18.96   
17  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:19.97   
18  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:21.69   
19  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:21.76   
20  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  1:22.95   
21  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:23.60   
22  214  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:23.62   
23  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:27.14   
24  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:27.37   
25  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:27.38   
26  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  1:31.06   
27  354  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:32.47   
28  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:32.75   
29  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:33.88   
30  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:34.17   
31  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:34.70   
32  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:36.52   
33  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:36.98   
34  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  1:37.41   
35  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:38.87   
36  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:39.21   
37  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  1:39.70   
38  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:40.80   
39  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:42.75   
40  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:43.91   
41  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:44.32   
42  284  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:44.65   
43  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:44.96   
44  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:45.05   
45  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:45.22   
46  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  1:45.46   
47  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:45.49   
48  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  1:46.95   
49  210  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:48.03   
50  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  1:48.25   
51  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:48.71   
52  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:53.82   
53  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:54.70   
54  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:55.08   
55  296  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:59.22   
56  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  2:00.00   
57  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:00.01   
58  187  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  2:00.08   
59  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m  2:02.70   
60  185  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  2:05.36   
61  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:09.77   
62  30  Hansen Arthur Holten  2010  HOVEDSTAD  1023AA  25 m  2:10.00   
63  192  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  2:11.92   
64  38  Kannerup Wilhelm Søgaard  2010  HOVEDSTAD  1037AA  25 m  2:17.60   
65  65  Nimskov Hannibal  2010  HOVEDSTAD  1071AB  25 m  2:17.60   
66  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m     
67  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m     
68  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m     
69  248  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark