2019-11-20   12:56:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  4:33.83   
120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  4:47.73   
100  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  4:48.38   
141  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  4:56.67   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  5:02.49   
226  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  5:12.38   
Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  5:17.81   
319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  5:18.29   
236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  5:22.12   
10  170  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  5:33.87   
11  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  5:38.93   
12  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  5:46.33   
13  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  5:52.16   
14  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  6:00.00   
15  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  6:21.25   
16  40  Kort Sophia de  2005  HOVEDSTAD  0562BB  25 m  6:40.00   
17  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m     
18  351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
2_S
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
364  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  4:16.11   
334  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  4:20.57   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  4:36.34   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  4:41.41   
231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  4:47.87   
409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  5:00.00   
123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  5:02.13   
253  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  5:02.22   
109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  5:11.39   
10  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  5:19.72   
11  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  5:22.39   
12  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  5:36.27   
13  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  6:10.00   
14  329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  6:19.86   
15  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  6:30.00   
16  133  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  7:21.50   
17  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m     
18  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
3_S
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
377  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  30.57   
330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  31.26   
338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  31.52   
361  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  31.83   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  32.09   
392  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  32.83   
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  32.84   
394  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  32.86   
101  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  32.98   
10  321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  33.25   
11  378  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  33.83   
12  258  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  33.84   
13  396  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  33.89   
14  402  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  34.14   
15  397  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  34.15   
16  126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  34.22   
17  333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  34.54   
18  373  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  35.17   
19  99  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  35.27   
20  393  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  35.52   
21  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  35.76   
22  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  36.18   
23  127  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  36.78   
24  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  36.80   
25  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  37.03   
26  328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  37.12   
27  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  37.17   
28  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  37.62   
29  326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  37.77   
30  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  38.09   
31  327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  38.88   
32  84  Dyndgaard Lotte Zsigri  2003  HOVEDSTAD  0318BH  25 m  39.66   
33  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  39.88   
34  81  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  40.03   
35  85  Bømler Nichole Juul  2005  HOVEDSTAD  0548AF  25 m  40.30   
36  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  40.33   
37  107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  40.75   
38  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  41.24   
39  22  Branner Julie  2005  HOVEDSTAD  0542AW  25 m  41.25   
40  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  41.42   
41  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  41.51   
42  324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  41.63   
43  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  42.65   
44  150  Johansen Augusta  2008  HERLUFSHOL  0888AF  25 m  43.42   
45  13  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  44.05   
46  15  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  44.59   
47  82  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  44.98   
48  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  45.10   
49  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  45.15   
50  39  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  45.23   
51  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  45.27   
52  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m  45.86   
53  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  46.16   
54  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  46.81   
55  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  46.99   
56  Hollenbeck Clara  2002  HOVEDSTAD  0256BE  25 m  47.63   
57  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  47.78   
58  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  47.88   
59  277  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  47.99   
60  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  48.01   
61  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  48.51   
62  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  48.57   
63  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  48.74   
64  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  48.80   
65  17  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  48.96   
66  240  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  49.19   
67  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  49.91   
68  132  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  49.94   
69  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  50.11   
70  12  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  50.14   
71  290  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  51.47   
72  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  51.53   
73  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  51.75   
74  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  51.80   
75  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  52.06   
76  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  52.15   
77  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  52.64   
78  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  53.28   
79  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  53.43   
80  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  53.67   
81  305  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  54.40   
82  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  55.17   
83  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  55.45   
84  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  55.48   
85  144  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  57.95   
86  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  58.34   
87  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  58.86   
88  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  59.07   
89  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  59.75   
90  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD  0336BG  25 m  1:00.00   
91  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  1:00.18   
92  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  1:00.59   
93  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:00.82   
94  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:03.87   
95  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:03.90   
96  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:05.92   
97  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:09.47   
98  24  Christiansen Sirid M. W.  2009  HOVEDSTAD  0942AB  25 m  1:09.83   
99  14  Nielsen Linnea  2005  HOVEDSTAD  0592BB  25 m  1:10.00   
100  32  Hinsby Sofia Samsøe  2007  HOVEDSTAD  0780AX  25 m  1:10.00   
101  54  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  1:10.00   
102  57  Sørensen Caroline Sofie  2008  HOVEDSTAD  0878AP  25 m  1:10.00   
103  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  1:11.64   
104  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
105  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
106  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
4_S
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
340  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  26.20   
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  27.07   
370  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  28.77   
336  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  29.91   
331  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  30.07   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  30.82   
320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  31.23   
229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  31.93   
368  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  32.14   
10  163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  33.40   
11  342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  33.69   
12  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  34.00   
13  122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  34.33   
14  148  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  34.43   
15  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  34.90   
16  400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  35.03   
17  399  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  35.25   
18  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  35.28   
19  167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  35.32   
20  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  36.78   
21  350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  36.98   
22  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  37.01   
23  83  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  37.06   
24  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  37.56   
25  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  38.07   
26  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  38.36   
27  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  39.09   
28  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  42.28   
29  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  42.32   
30  41  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD  0373AT  25 m  42.35   
31  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  43.67   
32  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  44.48   
33  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  44.67   
34  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  44.75   
35  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD  0385AS  25 m  45.70   
36  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  46.03   
37  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  46.25   
38  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  46.30   
39  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  46.54   
40  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  46.72   
41  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  46.87   
42  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  47.51   
43  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  48.98   
44  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  49.08   
45  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  49.38   
46  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  49.59   
47  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  49.78   
48  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  49.80   
49  87  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD  0863AC  25 m  50.82   
50  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  50.83   
51  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  51.57   
52  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  52.10   
53  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  52.39   
54  146  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  52.57   
55  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  53.41   
56  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  53.47   
57  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  53.54   
58  259  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  53.70   
59  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  55.64   
60  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  56.69   
61  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  57.94   
62  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:02.88   
63  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  1:04.03   
64  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:05.79   
65  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
5_S
Løb 5, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:27.19   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:33.90   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  2:33.97   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:35.69   
142  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  2:36.64   
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  2:37.43   
165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:40.96   
327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:45.68   
177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:54.18   
10  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  2:55.40   
11  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  2:59.28   
12  84  Dyndgaard Lotte Zsigri  2003  HOVEDSTAD  0318BH  25 m  3:00.16   
13  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  3:04.94   
14  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  3:05.71   
15  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  3:05.84   
16  137  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  3:07.45   
17  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  3:12.01   
18  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:15.67   
19  85  Bømler Nichole Juul  2005  HOVEDSTAD  0548AF  25 m  3:16.22   
20  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:26.98   
21  113  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  3:28.70   
22  13  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  3:29.00   
23  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:29.22   
24  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  3:29.59   
25  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  3:29.81   
26  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:33.29   
27  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  3:35.33   
28  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  3:40.95   
29  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  3:42.63   
30  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  3:43.45   
31  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  3:44.19   
32  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:46.02   
33  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  3:56.64   
34  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  3:59.70   
35  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  4:03.99   
36  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  4:12.35   
37  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  4:18.81   
38  138  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m     
39  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m     
40  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m     
41  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m     
42  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
43  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m     
44  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m     
45  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m     
46  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
47  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
48  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m     
49  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
6_S
Løb 6, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
363  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  1:58.93   
369  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  2:06.14   
332  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  2:12.07   
169  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:19.57   
233  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  2:20.49   
168  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  2:26.69   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  2:26.75   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  2:27.26   
228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:28.18   
10  398  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:30.09   
11  102  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  2:34.62   
12  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  2:36.69   
13  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:43.68   
14  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:44.05   
15  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  2:53.41   
16  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  2:59.80   
17  111  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  3:04.29   
18  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:05.75   
19  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  3:08.06   
20  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:11.79   
21  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  3:16.27   
22  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  3:17.96   
23  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:20.38   
24  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  3:27.04   
25  115  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  3:29.13   
26  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  3:29.29   
27  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  3:30.57   
28  133  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  3:33.91   
29  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  3:36.13   
30  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  3:40.20   
31  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  3:42.96   
32  16  Amin Nicolai  2001  HOVEDSTAD  0123AT  25 m  4:00.00   
33  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m  4:09.64   
34  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
35  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m     
36  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m     
37  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m     
38  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
7_S
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
394  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  28.94   
330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.49   
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  29.87   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  29.98   
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  30.25   
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  30.46   
402  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  30.60   
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  30.68   
378  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  30.70   
10  338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  30.93   
11  333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  31.32  EFT 
12  225  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  32.35   
13  321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  32.92   
14  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  33.06   
15  328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  33.30   
16  326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  33.53   
17  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  33.73   
18  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  34.03   
19  226  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  34.09   
20  397  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  34.43   
21  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  34.66   
22  170  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  35.05   
23  237  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  35.27   
24  351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  35.69   
25  81  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  35.92   
26  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.94   
27  236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  36.31   
28  54  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  37.47   
29  143  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  37.54   
30  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  37.71   
31  Hollenbeck Clara  2002  HOVEDSTAD  0256BE  25 m  37.96   
32  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  37.96   
33  127  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  38.02   
34  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  38.23   
35  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  38.33   
36  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  38.49   
37  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  39.32   
38  85  Bømler Nichole Juul  2005  HOVEDSTAD  0548AF  25 m  39.51   
39  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  40.28   
40  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  41.87   
41  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  42.61   
42  17  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  45.00   
43  37  Jensen Andrea Mathilde  2006  HOVEDSTAD  0664AX  25 m  45.00   
44  64  Obel Anna  2005  HOVEDSTAD  0544BC  25 m  45.00   
45  132  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  45.19   
46  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  45.50   
47  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  45.69   
48  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  46.51   
49  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  49.31   
50  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  49.83   
51  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  49.97   
52  12  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  50.00   
53  57  Sørensen Caroline Sofie  2008  HOVEDSTAD  0878AP  25 m  50.00   
54  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  50.62   
55  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  51.43   
56  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  51.67   
57  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  52.09   
58  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  53.08   
59  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  54.47   
60  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  55.00   
61  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  55.44   
62  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  55.83   
63  240  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  57.76   
64  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  59.25   
65  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:02.15   
66  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:02.56   
67  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:06.18   
68  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:07.18   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
8_S
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  25.01   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  25.17   
331  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  25.94   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  26.46   
340  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  26.74   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  27.21   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  28.77   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  28.87   
320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  28.92   
10  121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  29.05   
11  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  29.50   
12  163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  30.56   
13  33  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD  0443AS  25 m  31.19   
14  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  32.66   
15  123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  32.98   
16  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  33.22   
17  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  33.30   
18  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  35.37   
19  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  35.73   
20  83  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  36.09   
21  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  37.06   
22  25  Dalsgaard Vitus Johan  2008  HOVEDSTAD  0861AM  25 m  40.00   
23  41  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD  0373AT  25 m  40.00   
24  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  40.71   
25  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  41.81   
26  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  44.49   
27  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  45.71   
28  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  48.26   
29  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  49.32   
30  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  49.91   
31  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  50.88   
32  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  51.00   
33  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  51.20   
34  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  51.46   
35  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  53.84   
36  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  53.94   
37  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  54.32   
38  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  55.69   
39  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  55.77   
40  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  59.82   
41  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:03.22   
42  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  1:05.13   
43  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:20.25   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
9_S
Løb 9, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
361  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  58.80   
394  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:00.86   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  1:01.88   
120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  1:02.93   
392  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:03.03   
330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:03.34   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:03.44   
393  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:03.78   
225  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  1:03.94   
10  100  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:04.04   
11  373  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:04.14   
12  321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:04.17   
13  99  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  1:04.34   
14  381  Hertzberg Sofie  2002  TRITON B  0262AK  25 m  1:05.05   
15  230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:05.18   
16  126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  1:05.53   
17  141  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  1:06.05   
18  165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:06.23   
19  258  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:06.33   
20  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:06.34   
21  396  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:07.29   
22  322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:07.50   
23  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:09.98   
24  395  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:10.88   
25  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:12.59   
26  324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:12.84   
27  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:13.58   
28  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  1:15.01   
29  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:15.47   
30  84  Dyndgaard Lotte Zsigri  2003  HOVEDSTAD  0318BH  25 m  1:15.69   
31  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  1:16.26   
32  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:16.89   
33  107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  1:18.19   
34  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:19.48   
35  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:19.72   
36  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:20.27   
37  277  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  1:20.35   
38  54  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  1:20.55   
39  39  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  1:20.63   
40  Hollenbeck Clara  2002  HOVEDSTAD  0256BE  25 m  1:20.78   
41  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:22.14   
42  37  Jensen Andrea Mathilde  2006  HOVEDSTAD  0664AX  25 m  1:22.53   
43  22  Branner Julie  2005  HOVEDSTAD  0542AW  25 m  1:22.92   
44  150  Johansen Augusta  2008  HERLUFSHOL  0888AF  25 m  1:23.89   
45  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  1:24.83   
46  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:24.99   
47  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:25.15   
48  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:25.65   
49  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:26.09   
50  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:26.32   
51  113  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:26.80   
52  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  1:27.50   
53  82  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  1:27.72   
54  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD  0336BG  25 m  1:28.25   
55  64  Obel Anna  2005  HOVEDSTAD  0544BC  25 m  1:28.91   
56  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:29.21   
57  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:29.22   
58  14  Nielsen Linnea  2005  HOVEDSTAD  0592BB  25 m  1:29.26   
59  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:29.26   
60  12  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  1:29.94   
61  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:30.10   
62  138  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m  1:30.25   
63  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:30.67   
64  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:31.09   
65  40  Kort Sophia de  2005  HOVEDSTAD  0562BB  25 m  1:31.88   
66  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:33.49   
67  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:33.49   
68  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:34.75   
69  15  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  1:35.09   
70  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:35.13   
71  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:35.72   
72  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:37.15   
73  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:37.18   
74  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  1:38.11   
75  132  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  1:38.51   
76  290  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:38.79   
77  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  1:40.38   
78  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:40.54   
79  240  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  1:41.36   
80  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  1:41.47   
81  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:43.46   
82  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  1:44.24   
83  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:44.82   
84  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:45.91   
85  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  1:46.29   
86  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:46.65   
87  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  1:47.32   
88  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:47.54   
89  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:48.22   
90  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:49.26   
91  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  1:49.36   
92  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m  1:49.43   
93  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:50.40   
94  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  1:53.65   
95  144  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  1:54.31   
96  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:55.89   
97  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  1:55.97   
98  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  1:56.15   
99  32  Hinsby Sofia Samsøe  2007  HOVEDSTAD  0780AX  25 m  1:56.19   
100  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:56.62   
101  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:58.89   
102  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:59.22   
103  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m  1:59.69   
104  24  Christiansen Sirid M. W.  2009  HOVEDSTAD  0942AB  25 m  1:59.77   
105  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  2:05.26   
106  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  2:11.09   
107  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:12.96   
108  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  2:15.22   
109  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  2:17.73   
110  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  2:19.94   
111  305  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  2:32.73   
112  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m     
113  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m     
114  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
115  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
10_S
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  52.19   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  53.31   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  54.48   
370  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  54.94   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  55.96   
148  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  57.37   
233  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  57.52   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  59.13   
128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  59.18   
10  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  59.23   
11  122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  1:00.15   
12  231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:00.72   
13  33  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD  0443AS  25 m  1:01.99   
14  229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:02.55   
15  102  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:03.93   
16  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:05.95   
17  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:06.20   
18  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  1:06.40   
19  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:07.11   
20  83  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  1:08.24   
21  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:09.01   
22  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:09.42   
23  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:10.18   
24  41  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD  0373AT  25 m  1:10.51   
25  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:11.63   
26  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:13.06   
27  111  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:13.16   
28  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:13.68   
29  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  1:13.76   
30  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:14.31   
31  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:16.03   
32  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:20.99   
33  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  1:21.22   
34  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:21.68   
35  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:24.81   
36  115  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  1:25.03   
37  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:25.66   
38  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:26.37   
39  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:26.39   
40  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:26.92   
41  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:27.01   
42  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:27.21   
43  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  1:27.44   
44  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:29.49   
45  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  1:29.93   
46  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:30.15   
47  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:30.98   
48  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  1:31.56   
49  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:31.62   
50  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:32.14   
51  16  Amin Nicolai  2001  HOVEDSTAD  0123AT  25 m  1:33.09   
52  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD  0385AS  25 m  1:33.96   
53  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:34.40   
54  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m  1:34.80   
55  25  Dalsgaard Vitus Johan  2008  HOVEDSTAD  0861AM  25 m  1:35.00   
56  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:36.59   
57  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:36.64   
58  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  1:37.88   
59  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  1:38.23   
60  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:40.86   
61  87  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD  0863AC  25 m  1:40.96   
62  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:41.54   
63  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  1:42.26   
64  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  1:43.54   
65  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:44.10   
66  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:44.29   
67  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  1:46.14   
68  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  1:46.48   
69  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:53.89   
70  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:03.53   
71  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  2:04.09   
72  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:23.12   
73  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:39.85   
74  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
75  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
11_S
Løb 11, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  2:28.17   
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:46.65   
60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  3:30.00   
82  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  3:58.05   
162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
12_S
Løb 12, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
363  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  1:59.32   
364  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  2:01.31   
169  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:11.37   
331  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:13.16   
334  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:17.60   
168  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  2:20.95   
228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:25.61   
336  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  2:29.91   
320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:35.56   
10  163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  2:38.37   
11  253  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:40.20   
12  329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:46.32   
13  399  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  2:47.49   
14  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:58.82   
15  342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  3:05.23   
16  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m     
17  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m     
18  350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
13_S
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
377  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:11.88   
361  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  1:13.04   
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:13.43   
324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:18.05   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:18.77   
326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:19.13   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:19.96   
373  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:20.29   
142  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:20.36   
10  351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:22.30   
11  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:23.06   
12  165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:23.89   
13  120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  1:24.96   
14  327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:25.54   
15  236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:28.03   
16  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:28.17   
17  393  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:28.26   
18  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:29.91   
19  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:30.38   
20  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:31.23   
21  81  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:31.47   
22  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:34.11   
23  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:37.58   
24  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:38.05   
25  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:39.64   
26  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:40.14   
27  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:40.19   
28  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:40.35   
29  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:41.42   
30  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  1:41.96   
31  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  1:42.49   
32  17  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  1:43.36   
33  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:45.23   
34  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:45.55   
35  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:45.88   
36  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:49.46   
37  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:49.79   
38  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:50.06   
39  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:50.15   
40  113  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:52.10   
41  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  1:52.81   
42  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:53.06   
43  40  Kort Sophia de  2005  HOVEDSTAD  0562BB  25 m  1:56.22   
44  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:56.68   
45  15  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  1:56.70   
46  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:57.65   
47  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  1:58.63   
48  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:59.78   
49  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:00.46   
50  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  2:00.50   
51  57  Sørensen Caroline Sofie  2008  HOVEDSTAD  0878AP  25 m  2:03.34   
52  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  2:04.13   
53  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  2:05.44   
54  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  2:08.53   
55  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  2:08.87   
56  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  2:09.36   
57  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:09.48   
58  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD  0336BG  25 m  2:10.00   
59  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  2:10.00   
60  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  2:10.00   
61  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  2:14.42   
62  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  2:15.00   
63  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m  2:15.65   
64  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  2:17.01   
65  14  Nielsen Linnea  2005  HOVEDSTAD  0592BB  25 m  2:20.00   
66  32  Hinsby Sofia Samsøe  2007  HOVEDSTAD  0780AX  25 m  2:20.00   
67  37  Jensen Andrea Mathilde  2006  HOVEDSTAD  0664AX  25 m  2:20.00   
68  39  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  2:20.00   
69  64  Obel Anna  2005  HOVEDSTAD  0544BC  25 m  2:20.00   
70  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  2:21.92   
71  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  2:22.67   
72  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:29.03   
73  24  Christiansen Sirid M. W.  2009  HOVEDSTAD  0942AB  25 m  2:30.00   
74  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  2:33.78   
75  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  2:55.28   
76  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
77  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m     
78  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
79  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m     
80  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
14_S
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
369  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  1:04.16   
332  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:04.67   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:08.92   
233  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  1:11.43   
123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  1:15.19   
398  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:16.22   
227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:16.78   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  1:19.12   
370  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:19.26   
10  102  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:19.85   
11  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  1:19.88   
12  400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:19.99   
13  231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:20.04   
14  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:20.48   
15  124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  1:21.97   
16  139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  1:22.11   
17  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:22.35   
18  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:23.54   
19  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:24.22   
20  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:26.50   
21  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:27.44   
22  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:29.97   
23  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:30.46   
24  229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:31.00   
25  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:31.89   
26  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:33.89   
27  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  1:35.06   
28  111  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:36.80   
29  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  1:37.03   
30  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:37.83   
31  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:45.39   
32  115  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  1:45.48   
33  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:47.67   
34  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  1:47.83   
35  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:48.92   
36  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:49.27   
37  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:49.29   
38  259  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  1:50.23   
39  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:55.39   
40  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:55.70   
41  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:56.42   
42  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  2:00.00   
43  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  2:00.73   
44  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  2:02.20   
45  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  2:02.91   
46  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  2:05.05   
47  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  2:05.71   
48  16  Amin Nicolai  2001  HOVEDSTAD  0123AT  25 m  2:10.00   
49  146  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  2:10.89   
50  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:13.09   
51  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  2:13.76   
52  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  2:13.86   
53  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  2:15.00   
54  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD  0385AS  25 m  2:20.00   
55  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  2:20.00   
56  25  Dalsgaard Vitus Johan  2008  HOVEDSTAD  0861AM  25 m  2:20.00   
57  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  2:20.05   
58  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  2:25.91   
59  87  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD  0863AC  25 m  2:33.38   
60  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:34.12   
61  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m     
62  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m     
63  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
64  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
15_S
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:25.35   
101  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  2:29.11   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:30.61   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  2:31.85   
381  Hertzberg Sofie  2002  TRITON B  0262AK  25 m  2:33.06   
338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  2:34.55   
126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  2:34.57   
392  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:35.45   
397  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  2:35.50   
10  98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:35.56   
11  226  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:37.09   
12  396  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:37.84   
13  328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:48.40   
14  395  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  2:49.25   
15  137  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  2:50.79   
16  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  2:51.82   
17  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  2:54.36   
18  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:56.27   
19  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:57.28   
20  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  2:57.74   
21  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  2:59.20   
22  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  3:00.50   
23  170  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:01.56   
24  107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  3:03.33   
25  54  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  3:05.99   
26  143  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  3:09.69   
27  13  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  3:11.00   
28  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  3:12.19   
29  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:21.20   
30  150  Johansen Augusta  2008  HERLUFSHOL  0888AF  25 m  3:27.49   
31  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:29.54   
32  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  3:30.31   
33  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  3:31.09   
34  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:33.45   
35  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:38.62   
36  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  3:40.00   
37  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  3:40.00   
38  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  3:45.01   
39  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  3:47.92   
40  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  3:50.01   
41  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:51.67   
42  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  3:54.13   
43  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  3:56.84   
44  290  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  4:00.43   
45  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  4:06.14   
46  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  4:13.39   
47  22  Branner Julie  2005  HOVEDSTAD  0542AW  25 m  4:15.00   
48  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  4:24.89   
49  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  4:39.19   
50  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m     
51  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m     
52  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m     
53  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m     
54  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
55  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m     
56  305  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m     
57  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m     
58  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
16_S
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
364  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  2:02.59   
329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:30.03   
122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  2:30.05   
342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:30.26   
350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:43.80   
179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  2:49.46   
355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:50.49   
106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  2:52.87   
198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  2:53.86   
10  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  3:07.43   
11  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:11.72   
12  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  3:18.25   
13  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  3:20.00   
14  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  3:25.72   
15  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  3:27.29   
16  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  3:46.03   
17  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  3:47.40   
18  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  3:57.90   
19  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  4:10.62   
20  33  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD  0443AS  25 m  4:15.00   
21  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m     
22  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m     
23  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m     
24  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m     
25  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m     
26  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m     
27  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
17_S
Løb 17, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
382  Triton Damer 1  2001  TRITON B    25 m  1:57.57   
383  Triton Damer 2  2000  TRITON B    25 m  2:03.10   
410  Vg17 Piger 1  2005  VG17    25 m  2:08.00   
411  Vg17 Piger 2-1  2005  VG17    25 m  2:12.00   
412  Vg17 Piger 3-1  2006  VG17    25 m  2:19.00   
215  Gsk Piger 1  2007  GSK    25 m  2:19.83   
386  Vest Piger 1  2008  VEST    25 m  2:22.00   
11  Hsk Piger 2  2005  HOVEDSTAD    25 m  2:35.00   
149  Fr.værk Stålpiger  2007  FR.VÆRK    25 m  2:35.98   
10  387  Vest Piger 2  2008  VEST    25 m  2:38.00   
11  Hsk Piger 1  2002  HOVEDSTAD    25 m  2:40.00   
12  217  Gsk Piger 2  2007  GSK    25 m  2:40.24   
13  388  Vest Piger 3  2008  VEST    25 m  2:44.00   
14  88  Hsk Piger 3  2003  HOVEDSTAD    25 m  2:44.74   
15  218  Gsk Piger 3  2007  GSK    25 m  2:47.77   
16  407  Vest Talent Piger  2008  VEST    25 m  3:00.00   
17  223  Gsk Piger 4  2009  GSK    25 m  3:16.99   
18  260  Triton Piger Talent  2007  TRITON B    25 m  3:19.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
18_S
Løb 18, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
384  Triton Herrer 1  1992  TRITON B    25 m  1:42.70   
385  Triton Herrer 2  2000  TRITON B    25 m  1:51.24   
129  Korsør Drenge  2003  KORSÖR    25 m  2:04.76   
413  Vg17 Drenge  2004  VG17    25 m  2:05.00   
389  Vest Drenge 1  2006  VEST    25 m  2:11.00   
216  Gsk Drenge 1  2006  GSK    25 m  2:22.85   
Hsk Drenge 2  2003  HOVEDSTAD    25 m  2:25.00   
261  Triton Drenge Talent  2006  TRITON B    25 m  2:37.80   
89  Hsk Drenge 1  2001  HOVEDSTAD    25 m  2:47.94   
10  219  Gsk Drenge 2  2006  GSK    25 m  2:50.42   
11  408  Vest Talent Drenge  2008  VEST    25 m  2:55.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
19_S
Løb 19, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  5:09.80   
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  5:19.21   
362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  5:25.55   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  5:29.92   
105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  6:21.10   
328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  6:24.40   
107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  6:40.82   
60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  6:55.00   
153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m     
10  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m     
11  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m     
12  351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
20_S
Løb 20, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
334  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  4:55.63   
331  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  5:00.00   
231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  5:14.03   
329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  5:22.94   
234  Castella Nicholas  2007  TRITON B  0729AL  25 m  5:31.94   
163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  5:42.62   
342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  5:54.90   
401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  5:55.00   
249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  6:35.44   
10  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m     
11  350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
21_S
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
377  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:05.63   
101  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  1:08.46   
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:08.88   
338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:08.99   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  1:09.87   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:10.37   
392  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:11.63   
226  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  1:11.96   
321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:15.02   
10  99  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  1:16.01   
11  395  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:16.12   
12  333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:16.99   
13  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:17.03   
14  236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:17.38   
15  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:18.04   
16  326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:19.06   
17  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:19.48   
18  165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:20.41   
19  137  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:20.93   
20  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  1:21.17   
21  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:21.25   
22  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:22.49   
23  170  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  1:22.76   
24  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:22.79   
25  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:22.96   
26  237  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  1:23.67   
27  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:26.38   
28  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  1:27.34   
29  107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  1:29.42   
30  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:30.63   
31  134  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  1:31.87   
32  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:32.62   
33  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:32.90   
34  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:34.00   
35  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:34.03   
36  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:34.30   
37  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:34.71   
38  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  1:34.89   
39  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:35.89   
40  152  Strate Caroline Risager  2007  HERLUFSHOL  0732AU  25 m  1:36.34   
41  406  Andersen Thea Emilia  2007  TRITON B  0748AW  25 m  1:37.25   
42  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:38.89   
43  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  1:39.40   
44  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:40.83   
45  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:41.95   
46  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:42.26   
47  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m  1:42.81   
48  136  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  1:44.31   
49  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:44.86   
50  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  1:44.98   
51  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:45.28   
52  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  1:45.34   
53  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:45.47   
54  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:46.32   
55  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:46.74   
56  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:46.78   
57  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  1:47.15   
58  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  1:47.92   
59  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:49.28   
60  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:49.60   
61  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:49.80   
62  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:49.95   
63  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:51.13   
64  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  1:51.41   
65  268  Helsinghof Lucca  2008  VAT CPH-MK  0806AM  25 m  1:51.81   
66  158  Birgisdottir Selma  2009  HERLUFSHOL  0998AH  25 m  1:52.09   
67  264  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m  1:53.10   
68  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:53.11   
69  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:53.40   
70  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  1:54.28   
71  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:55.87   
72  155  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL  0896AG  25 m  1:56.18   
73  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:57.75   
74  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  2:00.09   
75  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  2:00.56   
76  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  2:02.81   
77  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  2:04.35   
78  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  2:05.04   
79  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:07.46   
80  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:08.25   
81  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  2:08.57   
82  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  2:08.94   
83  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  2:09.20   
84  188  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  2:11.13   
85  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  2:14.03   
86  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  2:18.86   
87  23  Bugge Ursula  2010  HOVEDSTAD  1054AB  25 m  2:20.00   
88  52  Schmidt Alice Legarth  2011  HOVEDSTAD  1104AA  25 m  2:20.00   
89  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  2:26.87   
90  183  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  2:27.50   
91  48  Reeh Rigmor K. Bonne  2011  HOVEDSTAD  1138AA  25 m  2:30.00   
92  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:31.35   
93  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  2:32.49   
94  19  Baustert Caroline M.  2011  HOVEDSTAD  1136AA  25 m  2:35.00   
95  49  Riecke Signe Ewald  2011  HOVEDSTAD  1126AA  25 m  2:35.00   
96  315  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  2:39.49   
97  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m     
98  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
99  182  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m     
100  193  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
101  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m     
102  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
103  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
22_S
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
371  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  56.97   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  1:04.73   
320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:06.28   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  1:06.50   
368  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  1:07.50   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  1:08.19   
229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:10.10   
400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:10.62   
254  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:11.18   
10  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:12.05   
11  123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  1:12.77   
12  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  1:13.32   
13  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:13.86   
14  399  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:13.92   
15  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:14.92   
16  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  1:15.80   
17  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:17.31   
18  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:17.74   
19  131  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:18.95   
20  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:20.28   
21  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:21.19   
22  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:25.94   
23  354  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:29.96   
24  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:30.39   
25  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:31.41   
26  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:31.68   
27  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:32.82   
28  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:32.94   
29  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:33.69   
30  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:34.13   
31  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:36.83   
32  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:39.35   
33  284  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:40.19   
34  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:40.37   
35  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:41.20   
36  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:41.56   
37  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:42.91   
38  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:43.40   
39  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:44.43   
40  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:45.53   
41  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  1:46.60   
42  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:47.07   
43  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:48.09   
44  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  1:50.41   
45  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:50.68   
46  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:50.97   
47  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:51.94   
48  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  1:52.18   
49  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:53.38   
50  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:53.76   
51  47  Pontoppidan Alfred Nybo  2009  HOVEDSTAD  0961AB  25 m  1:55.00   
52  187  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  1:55.64   
53  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:58.51   
54  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  2:01.21   
55  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  2:01.97   
56  192  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  2:02.66   
57  28  Eriksen Karl Schiermer  2010  HOVEDSTAD  1083AA  25 m  2:05.00   
58  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:05.21   
59  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  2:05.28   
60  190  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  2:09.54   
61  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  2:13.19   
62  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:13.71   
63  185  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  2:15.94   
64  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:16.78   
65  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:17.20   
66  210  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  2:18.09   
67  184  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:18.56   
68  36  Jakobsen Frederik G.  2010  HOVEDSTAD  1027AA  25 m  2:20.00   
69  62  Tuxen Immanuel  2010  HOVEDSTAD  1043AA  25 m  2:20.00   
70  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:21.51   
71  160  Meisner Teodor Wichmann  2009  HERLUFSHOL  0903AG  25 m     
72  181  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
73  189  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
74  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
23_S
Løb 23, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  2:14.72   
120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  2:15.67   
100  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  2:16.22   
99  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  2:16.49   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:16.69   
126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  2:21.41   
141  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  2:23.47   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:23.61   
327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:26.00   
10  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:28.84   
11  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  2:40.05   
12  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  2:41.40   
13  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  2:45.55   
14  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  2:46.28   
15  107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  2:50.15   
16  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  2:53.00   
17  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:57.81   
18  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  2:58.78   
19  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  2:58.82   
20  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:05.06   
21  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  3:07.93   
22  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:10.33   
23  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  3:11.05   
24  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  3:15.00   
25  324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  3:18.39   
26  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  3:22.34   
27  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:29.46   
28  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  3:31.41   
29  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  3:34.38   
30  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  3:42.13   
31  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  3:49.35   
32  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  3:59.44   
33  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  4:08.44   
34  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  4:12.84   
35  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m  4:27.34   
36  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m     
37  264  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m     
38  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m     
39  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m     
40  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
41  268  Helsinghof Lucca  2008  VAT CPH-MK  0806AM  25 m     
42  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m     
43  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
24_S
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
363  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  1:46.18   
169  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:04.64   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  2:06.82   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:07.95   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  2:09.16   
228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:09.76   
122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  2:10.49   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  2:11.86   
398  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:15.12   
10  253  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:18.15   
11  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  2:19.81   
12  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  2:25.52   
13  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  2:31.57   
14  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  2:33.11   
15  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  2:33.63   
16  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  2:36.48   
17  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:44.91   
18  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  2:45.85   
19  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  2:58.87   
20  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:04.70   
21  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  3:10.12   
22  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  3:10.96   
23  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  3:12.29   
24  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  3:24.32   
25  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  3:27.09   
26  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  3:30.39   
27  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m  4:04.01   
28  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  4:08.94   
29  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  4:51.90   
30  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m     
31  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m     
32  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m     
33  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
25_S
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  33.12   
377  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  33.18   
367  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  34.45   
372  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  35.07   
351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  37.77   
328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  37.96   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  38.37   
402  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  39.48   
143  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  39.77   
10  145  Jensen Asta H  2000  FR.VÆRK  0058BA  25 m  39.90   
11  258  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  41.59   
12  237  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  41.77   
13  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  42.26   
14  127  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  42.26   
15  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  44.05   
16  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  44.98   
17  277  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  45.38   
18  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  45.55   
19  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  46.55   
20  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  46.71   
21  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  46.98   
22  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  47.37   
23  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  47.62   
24  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  47.98   
25  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  49.12   
26  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  49.71   
27  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  50.30   
28  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  52.19   
29  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  52.33   
30  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  53.43   
31  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m  53.81   
32  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  54.88   
33  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  54.92   
34  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  55.63   
35  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  58.52   
36  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  58.62   
37  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  59.39   
38  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  59.71   
39  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:00.27   
40  182  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m  1:01.60   
41  154  Würfel Filippa  2010  HERLUFSHOL  1026AF  25 m  1:01.79   
42  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:03.47   
43  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  1:04.74   
44  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:04.83   
45  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  1:05.00   
46  23  Bugge Ursula  2010  HOVEDSTAD  1054AB  25 m  1:05.54   
47  66  Heschel Naja Koch  2010  HOVEDSTAD  1064AB  25 m  1:05.54   
48  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:06.84   
49  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  1:06.86   
50  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:07.13   
51  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  1:07.29   
52  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:07.44   
53  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:07.94   
54  61  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  1:10.00   
55  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:11.34   
56  183  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  1:11.98   
57  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  1:13.40   
58  18  Asholt Zoi  2011  HOVEDSTAD  1122AA  25 m  1:15.00   
59  35  Jakobsen Ella Marie B.  2011  HOVEDSTAD  1184AA  25 m  1:15.00   
60  158  Birgisdottir Selma  2009  HERLUFSHOL  0998AH  25 m  1:15.57   
61  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:17.75   
62  19  Baustert Caroline M.  2011  HOVEDSTAD  1136AA  25 m  1:31.82   
63  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:36.57   
64  49  Riecke Signe Ewald  2011  HOVEDSTAD  1126AA  25 m  1:54.12   
65  48  Reeh Rigmor K. Bonne  2011  HOVEDSTAD  1138AA  25 m  1:58.23   
66  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
67  161  Silleborg Line  2010  HERLUFSHOL  1022AH  25 m     
68  193  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
69  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m     
70  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m     
71  315  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
72  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
73  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
26_S
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
369  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  29.49   
332  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  29.54   
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  31.81   
340  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  33.14   
336  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  33.68   
334  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  33.85   
227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  33.86   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  34.20   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  34.34   
10  148  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  35.06   
11  255  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  35.15   
12  320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  35.19   
13  123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  35.77   
14  234  Castella Nicholas  2007  TRITON B  0729AL  25 m  36.33   
15  350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  36.41   
16  342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  36.86   
17  122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  37.26   
18  163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  37.73   
19  231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  37.89   
20  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  38.52   
21  214  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  39.22   
22  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  40.29   
23  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  42.51   
24  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  44.40   
25  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  46.71   
26  259  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  49.40   
27  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  50.09   
28  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  52.01   
29  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  52.12   
30  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  53.49   
31  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  56.65   
32  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  57.33   
33  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  57.44   
34  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  59.18   
35  146  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  1:00.74   
36  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:00.96   
37  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  1:01.02   
38  65  Nimskov Hannibal  2010  HOVEDSTAD  1071AB  25 m  1:01.47   
39  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  1:02.17   
40  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:02.50   
41  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:03.40   
42  160  Meisner Teodor Wichmann  2009  HERLUFSHOL  0903AG  25 m  1:03.76   
43  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  1:04.31   
44  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:04.62   
45  38  Kannerup Wilhelm Søgaard  2010  HOVEDSTAD  1037AA  25 m  1:05.00   
46  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  1:05.00   
47  248  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m  1:06.82   
48  47  Pontoppidan Alfred Nybo  2009  HOVEDSTAD  0961AB  25 m  1:07.12   
49  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  1:07.21   
50  190  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  1:08.30   
51  189  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  1:08.75   
52  184  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:09.89   
53  28  Eriksen Karl Schiermer  2010  HOVEDSTAD  1083AA  25 m  1:10.00   
54  62  Tuxen Immanuel  2010  HOVEDSTAD  1043AA  25 m  1:10.00   
55  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:11.34   
56  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:12.96   
57  36  Jakobsen Frederik G.  2010  HOVEDSTAD  1027AA  25 m  1:15.00   
58  55  Stolpe Frederik Liniger  2010  HOVEDSTAD  1067AA  25 m  1:15.00   
59  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:21.39   
60  30  Hansen Arthur Holten  2010  HOVEDSTAD  1023AA  25 m  1:21.75   
61  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  1:36.90   
62  181  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
63  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m     
64  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
27_S
Løb 27, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
367  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  1:05.24   
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:08.39   
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:09.36   
333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:09.37   
362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  1:10.53   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:11.07   
402  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  1:11.16   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  1:12.32   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:12.81   
10  330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:12.89   
11  225  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  1:13.29   
12  126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  1:13.94   
13  321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:14.29   
14  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:14.54   
15  101  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  1:15.43   
16  326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:16.83   
17  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:17.36   
18  100  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:17.53   
19  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:17.57   
20  324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:18.24   
21  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:18.39   
22  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:21.53   
23  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:22.41   
24  237  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  1:22.99   
25  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:23.79   
26  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:24.98   
27  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:25.18   
28  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  1:25.74   
29  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:26.55   
30  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:26.98   
31  134  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  1:27.18   
32  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  1:27.30   
33  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:28.40   
34  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:28.46   
35  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:28.90   
36  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:29.82   
37  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:30.60   
38  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:30.83   
39  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:31.85   
40  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:32.32   
41  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:32.80   
42  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:36.06   
43  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:36.75   
44  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  1:37.68   
45  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:37.68   
46  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  1:38.35   
47  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:38.72   
48  152  Strate Caroline Risager  2007  HERLUFSHOL  0732AU  25 m  1:38.92   
49  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:40.08   
50  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:40.27   
51  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:40.81   
52  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  1:41.14   
53  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  1:41.18   
54  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:41.46   
55  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:41.67   
56  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:42.92   
57  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:43.70   
58  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:43.96   
59  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  1:44.56   
60  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:44.72   
61  264  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m  1:45.01   
62  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:45.20   
63  268  Helsinghof Lucca  2008  VAT CPH-MK  0806AM  25 m  1:46.53   
64  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:46.68   
65  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:47.97   
66  136  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  1:48.86   
67  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:49.43   
68  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:50.09   
69  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:51.35   
70  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  1:51.38   
71  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  1:51.99   
72  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:52.14   
73  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:54.00   
74  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:54.56   
75  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:54.61   
76  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:55.02   
77  188  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:56.73   
78  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:56.81   
79  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:58.46   
80  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  2:00.20   
81  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  2:00.25   
82  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  2:02.02   
83  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:03.01   
84  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  2:03.13   
85  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  2:03.58   
86  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  2:05.32   
87  61  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  2:06.98   
88  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  2:07.06   
89  155  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL  0896AG  25 m  2:07.51   
90  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  2:08.05   
91  66  Heschel Naja Koch  2010  HOVEDSTAD  1064AB  25 m  2:08.93   
92  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  2:12.39   
93  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m  2:15.73   
94  52  Schmidt Alice Legarth  2011  HOVEDSTAD  1104AA  25 m  2:19.78   
95  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  2:25.50   
96  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:28.81   
97  35  Jakobsen Ella Marie B.  2011  HOVEDSTAD  1184AA  25 m  2:41.61   
98  18  Asholt Zoi  2011  HOVEDSTAD  1122AA  25 m  2:51.66   
99  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m     
100  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m     
101  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
102  406  Andersen Thea Emilia  2007  TRITON B  0748AW  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
28_S
Løb 28, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  1:00.16   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:08.30   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  1:08.58   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:08.64   
254  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:09.17   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  1:10.47   
229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:11.40   
329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:12.40   
400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:12.51   
10  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:12.96   
11  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:13.56   
12  255  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:13.88   
13  131  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:17.03   
14  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  1:17.71   
15  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:18.91   
16  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:18.96   
17  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:19.97   
18  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:21.69   
19  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:21.76   
20  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  1:22.95   
21  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:23.60   
22  214  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:23.62   
23  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:27.14   
24  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:27.37   
25  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:27.38   
26  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  1:31.06   
27  354  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:32.47   
28  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:32.75   
29  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:33.88   
30  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:34.17   
31  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:34.70   
32  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:36.52   
33  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:36.98   
34  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  1:37.41   
35  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:38.87   
36  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:39.21   
37  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  1:39.70   
38  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:40.80   
39  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:42.75   
40  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:43.91   
41  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:44.32   
42  284  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:44.65   
43  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:44.96   
44  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:45.05   
45  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:45.22   
46  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  1:45.46   
47  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:45.49   
48  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  1:46.95   
49  210  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:48.03   
50  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  1:48.25   
51  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:48.71   
52  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:53.82   
53  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:54.70   
54  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:55.08   
55  296  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:59.22   
56  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  2:00.00   
57  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:00.01   
58  187  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  2:00.08   
59  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m  2:02.70   
60  185  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  2:05.36   
61  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:09.77   
62  30  Hansen Arthur Holten  2010  HOVEDSTAD  1023AA  25 m  2:10.00   
63  192  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  2:11.92   
64  38  Kannerup Wilhelm Søgaard  2010  HOVEDSTAD  1037AA  25 m  2:17.60   
65  65  Nimskov Hannibal  2010  HOVEDSTAD  1071AB  25 m  2:17.60   
66  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m     
67  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m     
68  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m     
69  248  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
29_S
Løb 29, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  1:07.18   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  1:07.43   
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  1:07.45   
338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:08.45   
381  Hertzberg Sofie  2002  TRITON B  0262AK  25 m  1:09.32   
392  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:10.54   
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:11.11   
120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  1:13.53   
226  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  1:15.88   
10  327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:17.10   
11  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:17.66   
12  165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:19.21   
13  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:21.15   
14  170  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  1:26.96   
15  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:29.27   
16  321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:30.49   
17  236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:32.85   
18  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:41.77   
19  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:50.00   
20  152  Strate Caroline Risager  2007  HERLUFSHOL  0732AU  25 m  1:56.70   
21  137  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  2:00.16   
22  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m     
23  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
30_S
Løb 30, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  56.27   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  56.97   
369  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  57.97   
371  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  58.11   
331  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  58.66   
169  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  58.74   
336  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  59.53   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  1:01.84   
228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:03.86   
10  320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:05.09   
11  121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  1:06.67   
12  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  1:07.41   
13  398  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:08.31   
14  163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:08.85   
15  253  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:09.87   
16  399  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:10.55   
17  231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:10.84   
18  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:16.29   
19  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:20.11   
20  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:25.85   
21  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:35.31   
22  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:48.58   
23  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m     
24  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m     
25  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
31_S
Løb 31, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
367  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  24.66   
372  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  24.75   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  26.81   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  27.62   
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  27.62   
338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  28.66   
333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  28.72  EFT 
166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  28.74   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  28.88   
10  143  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  28.95   
11  120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  29.01   
12  330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.06   
13  225  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  29.28   
14  362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  29.43   
15  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  29.71   
16  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  30.01   
17  258  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  30.04   
18  126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  30.44   
19  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  30.96   
20  127  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  31.00   
21  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  31.56   
22  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  31.57   
23  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  31.87   
24  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  31.94   
25  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  32.21   
26  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  32.57   
27  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  32.73   
28  395  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  32.78   
29  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  33.52   
30  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  33.60   
31  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  33.72   
32  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  35.21   
33  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  36.40   
34  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  37.15   
35  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  37.47   
36  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  37.48   
37  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  38.40   
38  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  38.48   
39  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  39.04   
40  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  39.27   
41  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  39.84   
42  136  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  39.94   
43  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  40.00   
44  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  40.20   
45  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  40.25   
46  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  40.54   
47  406  Andersen Thea Emilia  2007  TRITON B  0748AW  25 m  40.56   
48  188  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  40.71   
49  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  40.84   
50  277  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  41.18   
51  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  41.87   
52  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  42.40   
53  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m  42.68   
54  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  43.48   
55  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  43.58   
56  155  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL  0896AG  25 m  44.59   
57  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  44.62   
58  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  44.77   
59  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  45.57   
60  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  46.68   
61  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  47.20   
62  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  47.66   
63  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  48.04   
64  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  48.50   
65  154  Würfel Filippa  2010  HERLUFSHOL  1026AF  25 m  48.69   
66  158  Birgisdottir Selma  2009  HERLUFSHOL  0998AH  25 m  48.98   
67  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  49.46   
68  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  50.51   
69  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  51.38   
70  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  51.68   
71  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  52.69   
72  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  52.83   
73  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  54.23   
74  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  54.93   
75  66  Heschel Naja Koch  2010  HOVEDSTAD  1064AB  25 m  55.27   
76  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  55.63   
77  61  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  56.27   
78  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  56.51   
79  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  57.80   
80  183  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  58.77   
81  315  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  58.90   
82  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:01.56   
83  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  1:01.99   
84  52  Schmidt Alice Legarth  2011  HOVEDSTAD  1104AA  25 m  1:02.16   
85  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:04.05   
86  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:04.13   
87  23  Bugge Ursula  2010  HOVEDSTAD  1054AB  25 m  1:05.90   
88  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  1:07.24   
89  193  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  1:08.49   
90  19  Baustert Caroline M.  2011  HOVEDSTAD  1136AA  25 m  1:10.57   
91  49  Riecke Signe Ewald  2011  HOVEDSTAD  1126AA  25 m  1:11.34   
92  18  Asholt Zoi  2011  HOVEDSTAD  1122AA  25 m  1:12.98   
93  35  Jakobsen Ella Marie B.  2011  HOVEDSTAD  1184AA  25 m  1:19.16   
94  48  Reeh Rigmor K. Bonne  2011  HOVEDSTAD  1138AA  25 m  1:20.77   
95  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
96  161  Silleborg Line  2010  HERLUFSHOL  1022AH  25 m     
97  182  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m     
98  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
32_S
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  21.78   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  22.64   
148  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  23.19   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  23.37   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  23.37   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  23.82   
371  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  24.12   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  24.69   
254  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  24.83   
10  340  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  24.83   
11  234  Castella Nicholas  2007  TRITON B  0729AL  25 m  25.03   
12  122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  27.00   
13  228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  27.00   
14  342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  27.07   
15  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  27.39   
16  124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  27.53   
17  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  27.71   
18  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  28.20   
19  255  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  28.26   
20  229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  28.33   
21  131  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  28.94   
22  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  28.95   
23  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  29.64   
24  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  30.08   
25  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  30.48   
26  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  30.55   
27  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  30.81   
28  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  31.43   
29  214  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  31.75   
30  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  32.51   
31  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  32.57   
32  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  32.74   
33  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  32.86   
34  354  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  33.51   
35  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  33.71   
36  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  33.73   
37  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  36.46   
38  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  36.84   
39  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  38.39   
40  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  38.41   
41  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  38.48   
42  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  38.59   
43  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  38.63   
44  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  38.83   
45  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  38.86   
46  146  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  39.58   
47  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  40.29   
48  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  40.52   
49  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  40.55   
50  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  40.92   
51  298  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  41.24   
52  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  41.96   
53  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  42.03   
54  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  42.21   
55  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  42.68   
56  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  42.88   
57  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  43.27   
58  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  43.37   
59  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  43.47   
60  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  43.64   
61  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  43.83   
62  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  44.09   
63  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  44.18   
64  284  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  44.35   
65  259  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  44.55   
66  187  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  45.29   
67  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  45.62   
68  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  46.98   
69  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  47.83   
70  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  48.74   
71  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  48.94   
72  181  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m  48.94   
73  296  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  49.11   
74  192  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  49.55   
75  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  49.96   
76  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  50.35   
77  184  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  51.49   
78  28  Eriksen Karl Schiermer  2010  HOVEDSTAD  1083AA  25 m  52.26   
79  160  Meisner Teodor Wichmann  2009  HERLUFSHOL  0903AG  25 m  54.01   
80  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  55.50   
81  30  Hansen Arthur Holten  2010  HOVEDSTAD  1023AA  25 m  55.52   
82  38  Kannerup Wilhelm Søgaard  2010  HOVEDSTAD  1037AA  25 m  55.56   
83  65  Nimskov Hannibal  2010  HOVEDSTAD  1071AB  25 m  55.72   
84  190  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  56.67   
85  185  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  57.44   
86  189  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  57.75   
87  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  57.95   
88  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:02.53   
89  36  Jakobsen Frederik G.  2010  HOVEDSTAD  1027AA  25 m  1:02.87   
90  62  Tuxen Immanuel  2010  HOVEDSTAD  1043AA  25 m  1:05.16   
91  55  Stolpe Frederik Liniger  2010  HOVEDSTAD  1067AA  25 m  1:06.56   
92  248  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m  1:06.58   
93  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
33_S
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  2:35.96   
326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:45.66   
324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  2:46.84   
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:47.41   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:49.18   
381  Hertzberg Sofie  2002  TRITON B  0262AK  25 m  2:53.72   
165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:55.34   
328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:55.77   
101  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  2:56.11   
10  351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:57.51   
11  327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:01.40   
12  145  Jensen Asta H  2000  FR.VÆRK  0058BA  25 m  3:01.90   
13  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  3:02.95   
14  236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  3:10.18   
15  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:12.52   
16  170  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:17.37   
17  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  3:30.00   
18  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:32.69   
19  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  3:33.82   
20  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  3:39.23   
21  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  3:40.43   
22  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  3:45.00   
23  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:48.25   
24  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  3:57.15   
25  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  3:58.89   
26  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  4:00.00   
27  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  4:00.66   
28  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  4:06.43   
29  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  4:07.22   
30  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  4:16.44   
31  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  4:16.96   
32  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  4:19.45   
33  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  4:21.61   
34  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  4:40.88   
35  264  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m     
36  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
37  268  Helsinghof Lucca  2008  VAT CPH-MK  0806AM  25 m     
38  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m     
39  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m     
40  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m     
41  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
42  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 
34_S
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
363  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  2:10.98   
332  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  2:21.85   
123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  2:45.28   
350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:52.07   
329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:52.70   
125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  2:53.69   
334  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:55.38   
109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  3:09.15   
401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:14.41   
10  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  3:14.73   
11  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  3:15.20   
12  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:27.14   
13  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  3:30.00   
14  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  3:37.86   
15  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  3:44.69   
16  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  3:45.34   
17  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:45.69   
18  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  4:02.55   
19  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  4:13.72   
20  210  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  4:22.97   
21  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m     
22  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
23  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m