2019-10-24   06:25:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Seedede heat Løb 34
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Sommer Cup 2019    Udskriftsdato  16 juni 2019   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:15   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  15 juni 2019         
 
 
 
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer  Finaler (4) 
Vejledende starttid 15:28 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
249  Jonas Wilms Jensen  2007  0717AD  TRITON B    25m   
273  Eran Akar  2008  0833AH  VAT CPH-MK    25m   
74  Frederik Billing  2008  0853AC  HOVEDSTAD    25m  4:13.72 
210  Jonathan V Ahm-Jantzen  2009  0949AA  GSK    25m  4:22.97 
274  Gustav Keldsen  2008  0817AG  VAT CPH-MK    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
207  Tristan Nygaard  2008  0891AD  GSK    25m  3:45.69 
276  Alfred Nielsen-Bentholm  2007  0765AG  VAT CPH-MK    25m  3:44.69 
45  Arthur Nøddekær  2009  0917AA  HOVEDSTAD    25m  3:30.00 
77  David Bergmann  2008  0883AC  HOVEDSTAD    25m  3:37.86 
114  Oscar Haak  2007  0785AE  RINGSTED    25m  3:45.34 
63  Anton Wiuf  2008  0895AC  HOVEDSTAD    25m  4:02.55 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
108  Mikkel Holm Pedersen  2004  0489AM  RINGSTED    25m  3:15.20 
401  Sebastian Egenhardt  2006  0655AA  VEST    25m  3:14.41 
334  Carl Magnus Krievs  2002  0257AD  VEST    25m  2:55.38 
109  Victor Hemmingsen  2006  0607AG  RINGSTED    25m  3:09.15 
244  Oscar David Morthorst  2007  0753AF  TRITON B    25m  3:14.73 
293  Mads Duer Laurberg  2008  0865AE  VEST    25m  3:27.14 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
329  Theodor Møller  2005  0533AA  VEST    25m  2:52.70 
123  Viktor Holst Rasmussen  2003  0311AL  KORSÖR    25m  2:45.28 
363  Frans Johannessen  1992  9277AB  TRITON B    25m  2:10.98 
332  Casper Davidsen  1999  9979AA  VEST    25m  2:21.85 
350  Magnus Rasmussen  2006  0675AD  VEST    25m  2:52.07 
125  Christian Søe Jepsen  2005  0553AF  KORSÖR    25m  2:53.69 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark