2019-12-11   01:08:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kong Triton pandekagecup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 13
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Kong Tritons Pandekagecup    Udskriftsdato  29 september 2018   
  Stævne by  Ballerup    Udskriftstidspunkt  07:58   
  Arrangør  Svømmeklubben Triton Ballerup         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 september 2018         
 
 
 
Løb 13, 50m Frisvømning Damer  Finaler (7) 
Sponsor: PH-EL & Sikring 
 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
38  Clara Munkholm Larsen  2009    NÆSTVED    50m   
85  Julia Vincentz  2007    ROSKILDE    50m   
57  Augusta Anemone Friis  2006    ROSKILDE    50m   
78  Ella Palmund  2008  0806AB  ROSKILDE    50m   
94  Laura Storm Frimann  2009    SLAGELSE    50m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
36  Silke Holmgaard  2007  0766AS  NÆSTVED    25m  1:02.31 
126  Karoline Koch Juhl  2009  0994AF  TRITON B    50m  51.93 
52  Caroline Bluhm  2006  0632AW  ROSKILDE    25m  43.38 
47  Vigga Petersen  2009  0956AD  NÆSTVED    25m  48.46 
44  Maja Lund Nielsen  2010  1026AC  NÆSTVED    25m  56.94 
140  Emma Nørskov  2009  0956AC  SØLLERØD    50m   
               

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
32  Ester Ganci Frederiksen  2009  0914AC  NÆSTVED    25m  43.08 
109  Amalie Sams  2007  0768AK  SLAGELSE    25m  42.03 
40  Kamilla Lindemann  2007  0758AQ  NÆSTVED    25m  41.69 
95  Emma Jørgensen  2005  0592AY  SLAGELSE    25m  41.85 
13  Pauline Hansen  2008  0892AF  SØLLERØD    25m  43.08 
11  Emma Brøndum  2007  0716AP  SØLLERØD    25m  43.33 
               

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
100  Ida Lauritzen  2006  0634AQ  SLAGELSE    25m  40.85 
108  Alberte Rosenstand  2007  0788AK  SLAGELSE    25m  40.54 
97  Silje Juul Kjeldsen  2008  0826AG  SLAGELSE    25m  40.10 
Katrine Bruhn Aaby  2007  0756AF  SØLLERØD    50m  40.49 
137  Carla Ahlburg  2006  0626AN  TRITON B    50m  40.74 
17  Laura Krogsgaard  2007  0756AP  SØLLERØD    25m  41.20 
               

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
29  Merle Dahlmann  2007  0742AP  NÆSTVED    25m  39.08 
104  Elisabeth Tobel Nielsen  2007  0782AG  SLAGELSE    50m  37.79 
21  Caroline Terney  2007  0728AM  SØLLERØD    50m  37.42 
14  Helene Heegaard  2007  0794AN  SØLLERØD    50m  37.74 
16  Mathilde Kristensen  2007  0744AG  SØLLERØD    50m  38.39 
107  Alberte Bendix Raunkjær  2007  0728AO  SLAGELSE    25m  39.20 
               

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
136  Daniella Li West  2006  0664AI  TRITON B    25m  36.42 
76  Frederikke Olsen  2006  0662AW  ROSKILDE    25m  34.91 
122  Emilie Wilms Jensen  2006  0658AB  TRITON B    50m  31.81 
130  Amalie Carlsen Risager  2006  0604AG  TRITON B    25m  34.53 
99  Frida Lauridsen  2005  0514AO  SLAGELSE    50m  35.45 
117  Katrine Drygaard  2005  0562AP  TRITON B    25m  37.01 
               

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
51  Juliane Bo Andersen  2005  0564AL  ROSKILDE    25m  31.02 
63  Klara Frida Johansen  2005  0586AQ  ROSKILDE    25m  30.09 
86  Antoinette Zafra  2005  0518AA  ROSKILDE    50m  29.50 
89  Marie Louise B Andersen  2005  0552AJ  SLAGELSE    50m  29.76 
80  Cille Winskov Rasmussen  2006  0624AA  ROSKILDE    50m  31.01 
77  Asta Palmund  2005  0582AC  ROSKILDE    50m  31.45 
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til Svømmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  07:58 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark