2019-12-11   01:24:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kong Triton pandekagecup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Kong Tritons Pandekagecup    Udskriftsdato  29 september 2018   
  Stævne by  Ballerup    Udskriftstidspunkt  07:58   
  Arrangør  Svømmeklubben Triton Ballerup         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 september 2018         
 
 
 
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (6) 
Sponsor: Lakrids by Johan Bülow 
 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
94  Laura Storm Frimann  2009    SLAGELSE    50m   
52  Caroline Bluhm  2006  0632AW  ROSKILDE    50m   
134  Sofie Kohave Sørensen  2007  0708AQ  TRITON B    50m   
106  Emilia Pico  2008  0874AC  SLAGELSE    50m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
100  Ida Lauritzen  2006  0634AQ  SLAGELSE    50m   
44  Maja Lund Nielsen  2010  1026AC  NÆSTVED    25m  2:58.63 
36  Silke Holmgaard  2007  0766AS  NÆSTVED    25m  2:21.55 
47  Vigga Petersen  2009  0956AD  NÆSTVED    25m  2:32.59 
119  Helena Gagnér  2008  0884AJ  TRITON B    50m   
40  Kamilla Lindemann  2007  0758AQ  NÆSTVED    50m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
108  Alberte Rosenstand  2007  0788AK  SLAGELSE    25m  2:12.79 
33  Selma Ganci Frederiksen  2008  0824AA  NÆSTVED    25m  2:00.62 
17  Laura Krogsgaard  2007  0756AP  SØLLERØD    25m  1:58.42 
21  Caroline Terney  2007  0728AM  SØLLERØD    25m  1:59.34 
91  Emma Attrup  2007  0748AL  SLAGELSE    25m  2:09.87 
11  Emma Brøndum  2007  0716AP  SØLLERØD    25m  2:20.00 
               

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
109  Amalie Sams  2007  0768AK  SLAGELSE    25m  1:54.67 
107  Alberte Bendix Raunkjær  2007  0728AO  SLAGELSE    25m  1:53.32 
10  Molly Borchorst  2007  0788AG  SØLLERØD    25m  1:49.76 
27  Mathilde Bendtsen  2007  0758AC  NÆSTVED    25m  1:49.97 
35  Merle Holmgaard  2005  0538AO  NÆSTVED    25m  1:54.58 
13  Pauline Hansen  2008  0892AF  SØLLERØD    25m  1:57.39 
               

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
37  Marie-Louise Kristensen  2006  0608AS  NÆSTVED    25m  1:48.96 
Katrine Bruhn Aaby  2007  0756AF  SØLLERØD    25m  1:47.17 
97  Silje Juul Kjeldsen  2008  0826AG  SLAGELSE    25m  1:44.60 
45  Masha Jul Pedersen  2006  0684AG  NÆSTVED    25m  1:46.02 
14  Helene Heegaard  2007  0794AN  SØLLERØD    25m  1:48.68 
95  Emma Jørgensen  2005  0592AY  SLAGELSE    25m  1:49.44 
               

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
31  Victoria Dinesen  2005  0564BA  NÆSTVED    25m  1:39.86 
133  Andrea Strandby  2007  0718AA  TRITON B    25m  1:32.70 
80  Cille Winskov Rasmussen  2006  0624AA  ROSKILDE    50m  1:26.91 
90  Selma V Studnitz Andersen  2005  0518AB  SLAGELSE    25m  1:27.38 
125  Isabella Koch Juhl  2006  0604AH  TRITON B    25m  1:35.07 
99  Frida Lauridsen  2005  0514AO  SLAGELSE    25m  1:40.54 
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til Svømmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  07:58 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark