Startliste for Kong Triton pandekagecup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:19.82 | |
2 | 139 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.91 | |
3 | 120 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:24.98 | |
4 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:26.41 | |
5 | 133 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:27.00 | |
6 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:29.10 | |
7 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:31.43 | |
8 | 76 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:33.60 | |
9 | 136 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:34.98 | |
10 | 33 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:35.35 | |
11 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:36.92 | |
12 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.66 | |
13 | 35 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:39.47 | |
14 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:41.10 | |
15 | 91 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:43.82 | |
16 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:43.87 | |
17 | 29 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 1:45.95 | |
18 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:51.98 | |
19 | 18 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 1:57.21 | |
20 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:57.92 | |
21 | 36 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 1:59.78 | |
22 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:32.29 | |
23 | 38 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 50 m | |||
24 | 52 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | ||
25 | 57 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 50 m | |||
26 | 78 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | ||
27 | 85 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 50 m | |||
28 | 94 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 50 m | |||
29 | 109 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 50 m | ||
30 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 50 m | ||
31 | 140 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |