2018-10-24   08:07:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kuopion Syysuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

28_S
Laji 28, 50m Vapaauinti Miehet 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Rissanen Topi  2008  PieKu  08A233  25 m  33.35  33.35   
Juvonen Lauri  2007  KuUS  07A470  50 m  38.40  38.40   
Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS  07A200  50 m  38.64  38.64   
Hietikko-Kaukola Leevi  2008  BraUi  08A440  50 m  38.88  38.88   
Ollikainen Lauri  2008  MiUS  08A706  25 m  39.54  39.54   
Knuutila Miro  2008  ViesU  08A281  50 m  39.84  39.84   
Mononen Aapo  2007  JoUS  07A081  25 m  40.53  40.53   
Cannizzaro Cristian  2007  KuUS  07A824  25 m  41.65  41.65   
Khvorostov Mark  2007  JoUS  07A766  25 m  46.48  46.48   
10  Honkanen Aleksi  2007  MiUS  07A773  25 m  46.89  46.89   
11  Kerkkänen Niilo  2009  JoUS  09A136  25 m  59.30  59.30   
12  Nevalainen Nicholas  2008  JoUS  08A424  25 m  1:03.08  1:03.08   
13  Turunen Lauri  2008  KuUS  08A468  25 m       
14  Nissinen Matias  2008  IU  08A709  25 m       
12 - 13 v 
Palviainen Veeti  2005  IU  05A171  50 m  30.61  30.61   
Saarinen Jesse  2006  JoUS  06A463  25 m  32.31  32.31   
Kultala Janne  2005  KuUS  05A995  50 m  33.63  33.63   
Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  25 m  33.63  33.63   
Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  50 m  33.97  33.97   
Karttunen Aatos  2006  KuUS  06A806  25 m  34.37  34.37   
Ranz Uuri  2006  KuUS  06A843  25 m  36.46  36.46   
Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  37.10  37.10   
Oksanen Jimi  2005  KuUS  05A911  50 m  37.86  37.86   
10  Voutilainen Lauri  2006  PieKu  06A924  25 m  38.62  38.62   
14 - 99 v 
Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  50 m  24.62  24.62   
Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  50 m  26.04  26.04   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  27.05  27.05   
Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  27.48  27.48   
Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  28.52  28.52   
Lehvonen Jaakko  2002  PieKu  02A976  25 m  28.55  28.55   
Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  50 m  29.39  29.39   
Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  50 m  29.43  29.43   
Sidoroff Jeremia  2001  JoUS  01A832  50 m  29.75  29.75   
10  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  50 m  30.58  30.58   
11  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  50 m  30.95  30.95   
12  Vilén Veeti  2004  MiUS  04A930  50 m  31.68  31.68   
13  Belonin Alexey  2002  SUS  02B300  25 m  33.04  33.04   
14  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  50 m  33.08  33.08   
15  Korhonen Antti  2004  PieKu  04B026  25 m  33.95  33.95   
16  Pitkänen Pyry  2004  KuUS  04B230  25 m  37.13  37.13   
17  Ikonen Rasmus  2004  MiUS  04B313  25 m  40.80  40.80   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  13 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  13:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner