Program for UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 666 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 2:25.20 | |
2 | 434 | Tittelbach Roya | 2003 | VSBY SS | AF7603 | 25 m | 2:26.78 | |
3 | 357 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 2:29.08 | |
4 | 358 | Hglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 2:33.08 | |
5 | 445 | Takala Amanda | 2004 | VSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:34.67 | |
6 | 384 | Larsson Dina | 2004 | TBY SIM | AN1804 | 25 m | 2:37.72 | |
7 | 367 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 2:37.97 | |
8 | 363 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 2:38.00 | |
9 | 641 | Lindholm Jessica | 2001 | SF | 01B019 | 25 m | 2:38.93 | |
10 | 449 | Lindgren Alice | 2005 | VSBY SS | AK3405 | 25 m | 2:41.48 | |
11 | 648 | Woivalin Ellen | 2001 | SF | 01B291 | 25 m | 2:42.73 | |
12 | 443 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:45.21 | |
13 | 446 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:45.30 | |
14 | 157 | Sjstrm Linnea | 2005 | NORRTLJE | BO9805 | 25 m | 2:47.17 | |
15 | 406 | Gustavsson Agnes | 2005 | TBY SIM | AV3405 | 25 m | 2:48.64 | |
16 | 402 | Haux Hannah | 2004 | TBY SIM | BC3804 | 25 m | 2:49.90 | |
17 | 383 | Takolander Nina | 2003 | TBY SIM | AX0803 | 25 m | 2:49.98 | |
18 | 4 | Bonorden Filippa | 2005 | DANDERYD | AH5805 | 25 m | 2:50.03 | |
19 | 388 | Franks Louise | 2005 | TBY SIM | AG7605 | 25 m | 2:50.08 | |
20 | 639 | Fljt Cline | 2005 | SF | 05A453 | 25 m | 2:56.57 | |
21 | 448 | Jardelid Lovisa | 2005 | VSBY SS | AK1405 | 25 m | 2:58.08 | |
22 | 399 | Lingham Maja | 2004 | TBY SIM | BC8204 | 25 m | 3:00.09 | |
23 | 14 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 3:00.43 | |
24 | 13 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 3:05.46 | |
25 | 458 | Sundgren Clara | 2005 | VSBY SS | AT0805 | 25 m | 3:06.61 | |
26 | 411 | Hedbeck Rebecka | 2004 | TBY SIM | BR0604 | 25 m | 3:25.39 | |
27 | 636 | Eriksson Julia | 2005 | SF | 05B111 | 50 m | 3:40.15 | |
28 | 459 | Steen Frida | 2005 | VSBY SS | AY1805 | 50 m | 3:40.92 | |
29 | 441 | Fabel Amanda | 2005 | VSBY SS | AC3805 | 25 m | ||
30 | 442 | Lundh Signe | 2005 | VSBY SS | AC5805 | 25 m | ||
31 | 450 | Funke Tindra | 2006 | VSBY SS | AC3606 | 25 m | ||
32 | 451 | Brnnbck Felicia | 2006 | VSBY SS | AC4606 | 25 m | ||
33 | 454 | Skld Hanna | 2005 | VSBY SS | AP2805 | 25 m | ||
34 | 456 | Wahlund Milla | 2006 | VSBY SS | AG0206 | 25 m | ||
35 | 461 | Brandt Elsa | 2006 | VSBY SS | AP5806 | 25 m | ||
36 | 462 | Ward Alexandra | 2005 | VSBY SS | BD7605 | 25 m | ||
37 | 463 | Skytt Isabelle | 2005 | VSBY SS | BE4205 | 25 m | ||
38 | 468 | Krekula Fanny | 2006 | VSBY SS | AU8606 | 25 m | ||
39 | 470 | Renholm Ella | 2006 | VSBY SS | AY2206 | 25 m | ||
40 | 471 | Wijk Vera | 2006 | VSBY SS | AY4206 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simfrbund | Utskriftstid | 09:00 |