Ohjelma Nääsuinnit 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Nääs-uinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:05 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Tampere ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 10, 400m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julie Nikkilä |
2003 |
03A256 |
Vanders |
|
25m |
|
|
3 |
Iida Kontkanen |
2003 |
03A725 |
UiTa |
|
25m |
|
|
4 |
Iida Jännes |
2004 |
04A759 |
UiTa |
|
50m |
6:08.33 |
6:00.33 |
5 |
Emma Lång |
2004 |
04B005 |
VUS-VSS |
|
25m |
6:08.69 |
6:08.69 |
6 |
Erika Pulkkinen |
2000 |
00B310 |
UKK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tilda Saine |
2006 |
06A291 |
ÅSK |
|
25m |
5:55.80 |
5:55.80 |
2 |
Emma Loo |
2004 |
04B129 |
ÅSK |
|
50m |
5:59.08 |
5:51.08 |
3 |
Veera Viskari |
2005 |
05A797 |
HäUS |
|
25m |
5:43.00 |
5:43.00 |
4 |
Ida Ekebohm |
2005 |
05A675 |
VUS-VSS |
|
25m |
5:35.27 |
5:35.27 |
5 |
Nella Kortteinen |
2007 |
07A031 |
UiTa |
|
25m |
5:40.32 |
5:40.32 |
6 |
Roosa Lahti |
2004 |
04A548 |
ÅSK |
|
50m |
5:58.98 |
5:50.98 |
7 |
Iida-Isabella Pakka |
2004 |
04A663 |
VUS-VSS |
|
25m |
5:54.77 |
5:54.77 |
8 |
Kerttu Heinä |
2006 |
06A261 |
SalU |
|
25m |
5:57.28 |
5:57.28 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Levonoja |
2004 |
04A389 |
UKK |
|
25m |
5:28.69 |
5:28.69 |
2 |
Oona Eriksson |
2004 |
04A619 |
SiWa |
|
50m |
5:30.75 |
5:22.75 |
3 |
Eevi-Maria Bogdanova |
2005 |
05A106 |
LaUS |
|
25m |
5:13.78 |
5:13.78 |
4 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
UiTa |
|
50m |
5:14.83 |
5:06.83 |
5 |
Siiri Pekkala |
2005 |
05A211 |
SiWa |
|
25m |
5:11.97 |
5:11.97 |
6 |
Ida Töyrylä |
2004 |
04A450 |
UiTa |
|
25m |
5:19.86 |
5:19.86 |
7 |
Emmi Lapikisto |
2005 |
05A463 |
UiTa |
|
50m |
5:30.84 |
5:22.84 |
8 |
Essi Loponen |
2004 |
04A768 |
SiWa |
|
25m |
5:31.54 |
5:31.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
UiTa |
|
25m |
5:01.20 |
5:01.20 |
2 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
UiTa |
|
50m |
5:00.48 |
4:52.48 |
3 |
Emilia Sjölund |
2002 |
02A760 |
SiWa |
|
50m |
4:55.50 |
4:47.50 |
4 |
Heta Känkänen |
2001 |
01A001 |
PUS |
|
50m |
4:40.54 |
4:32.54 |
5 |
Juliana Niinisalo |
2002 |
02B004 |
VUS-VSS |
|
25m |
4:45.41 |
4:45.41 |
6 |
Tuisku Grundström |
2002 |
02A014 |
Vanders |
|
25m |
4:50.75 |
4:50.75 |
7 |
Aino Välimaa |
2006 |
06A220 |
UiTa |
|
25m |
4:52.94 |
4:52.94 |
8 |
Erin Ekroos |
2002 |
02B006 |
RiUS |
|
25m |
5:05.12 |
5:05.12 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
20 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:05 |
|