2020-06-06   10:23:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 31
Heatlista 
 
  Tävling  Aquarapid Knattesim 2018    Utskriftsdatum  20 oktober 2018   
  Tävlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  14:14   
  Arrangör  SS04         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
 
Gren 31, 25m Fjärilsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
31  Ebba Tolf Svaton  2008  AK2608  GUSTAVSBER    25m   
160  Elin Borgman  2008  AT4408  SKK    25m   
163  Belina Nord Forssén  2008  AW9208  SKK    25m   
57  Frida Pernbrandt  2008  AX1408  SK NEPTUN    25m   
56  Elly Skalin  2008  AX1208  SK NEPTUN    25m   
220  Isolde Persson  2009  AI1809  SS04    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
27  Victoria Jensen  2009    GUSTAVSBER    25m   
48  Isabelle Wallqvist  2009  AD9809  SK NEPTUN    25m   
59  Agnes Emanuelsson  2008  AX0608  SK NEPTUN    25m   
90  Emelie Hedqvist  2008  AM9208  SALTSJÖB    25m  27.27 
46  Louise Löfström  2008  AM0808  SK NEPTUN    25m   
214  Ella Bray  2009  AF4209  SS04    25m   
55  Alma Lundströmer  2008  AX1608  SK NEPTUN    25m   
94  Hedvig Kinnunen  2009  AG9609  SALTSJÖB    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
216  Isabelle Kashani  2009  AE9809  SS04    25m  25.08 
213  Nellie Edström  2008  AO9608  SS04    25m  24.55 
Jasmine Musaji  2008  AO7808  BOTK-RÖNN    25m  23.48 
211  Martha Hammes  2008  AO1608  SS04    25m  22.78 
16  Ellen Rosander  2009  AI3609  DANDERYD    25m  23.17 
218  Bianca Utgren  2008  AU2608  SS04    25m  23.76 
148  Annie Donaldsson  2008  AE8408  SKK    25m  24.67 
100  Lovisa Emanuelsson  2009  AI6809  SKURU IK    25m  26.71 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
40  Stella Burman Kindgren  2008  AF3208  SK NEPTUN    25m  22.11 
128  Klara Uddeholt  2009  AI8409  SPÅRVÄGEN    25m  21.92 
101  Engla Hellenius  2008  AA2808  SPÅRVÄGEN    25m  21.64 
158  Alma Brorson  2008  AT8208  SKK    25m  21.18 
123  Lisa Larsson  2008  AT8608  SPÅRVÄGEN    25m  21.43 
44  Elsa Ericsson  2008  AM7608  SK NEPTUN    25m  21.78 
17  Isabelle Nilsson  2008  AU8208  DANDERYD    25m  21.92 
154  Ofelia Öström  2008  AO6808  SKK    25m  22.77 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
45  Fanny Lidegran  2008  AM3608  SK NEPTUN    25m  20.88 
88  Cornelia Svenarud  2008  AE4408  SALTSJÖB    25m  20.28 
124  Agnes Gustafson  2008  AT3608  SPÅRVÄGEN    25m  19.14 
200  Alice Jeansson  2008  AI7408  SS04    25m  18.21 
177  Emma Johanson  2008  AL9608  SÖDERTÖRN    25m  18.29 
87  Anna Maria Olympia Rosenqvist  2008  AD0608  SALTSJÖB    25m  19.32 
14  Sofia Sundström Curstedt  2008  AQ5208  DANDERYD    25m  20.69 
49  Malva Sjödahl  2009  AD8809  SK NEPTUN    25m  21.07 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  20 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  14:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner