2020-06-06   10:57:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
177  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  25 m  37.81   
200  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  25 m  37.99   
124  Gustafson Agnes  2008  SPÅRVÄGEN  AT3608  25 m  38.16   
87  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  38.32   
88  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  38.67   
49  Sjödahl Malva  2009  SK NEPTUN  AD8809  25 m  39.85   
213  Edström Nellie  2008  SS04  AO9608  25 m  39.95   
158  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  41.02   
43  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  50 m  41.26   
10  101  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  41.90   
11  46  Löfström Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  50 m  42.26   
12  14  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  42.36   
13  17  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  42.59   
14  45  Lidegran Fanny  2008  SK NEPTUN  AM3608  25 m  42.72   
15  123  Larsson Lisa  2008  SPÅRVÄGEN  AT8608  25 m  42.85   
16  48  Wallqvist Isabelle  2009  SK NEPTUN  AD9809  25 m  42.96   
17  128  Uddeholt Klara  2009  SPÅRVÄGEN  AI8409  25 m  43.44   
18  211  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  25 m  44.05   
19  40  Burman Kindgren Stella  2008  SK NEPTUN  AF3208  25 m  44.14   
20  160  Borgman Elin  2008  SKK  AT4408  25 m  44.49   
21  31  Tolf Svaton Ebba  2008  GUSTAVSBER  AK2608  25 m  45.27   
22  Musaji Jasmine  2008  BOTK-RÖNN  AO7808  25 m  45.72   
23  44  Ericsson Elsa  2008  SK NEPTUN  AM7608  25 m  46.34   
24  154  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  46.48   
25  105  Granhällen Emelie  2008  SPÅRVÄGEN  AF1608  25 m  46.69   
26  148  Donaldsson Annie  2008  SKK  AE8408  25 m  46.78   
27  47  Qvarfordt Smilla  2008  SK NEPTUN  AM9608  25 m  46.83   
28  220  Persson Isolde  2009  SS04  AI1809  25 m  46.89   
29  16  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  46.90   
30  216  Kashani Isabelle  2009  SS04  AE9809  25 m  46.97   
31  163  Nord Forssén Belina  2008  SKK  AW9208  25 m  48.64   
32  100  Emanuelsson Lovisa  2009  SKURU IK  AI6809  25 m  49.13   
33  209  Blomström Emilia  2008  SS04  AO6608  25 m  50.23   
34  94  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  50.69   
35  90  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  51.04   
36  125  Almström Mila  2008  SPÅRVÄGEN  AT2608  25 m  51.37   
37  127  Palmborg Lykke  2009  SPÅRVÄGEN  AI5409  25 m  54.23   
38  214  Bray Ella  2009  SS04  AF4209  25 m  59.35   
39  Kabashi Donike  2008  BOTK-RÖNN  AO3808  25 m  1:00.32   
40  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD    25 m     
41  27  Jensen Victoria  2009  GUSTAVSBER    25 m     
42  36  säther emilia  2008  KANAANS SS    25 m     
43  55  Lundströmer Alma  2008  SK NEPTUN  AX1608  25 m     
44  56  Skalin Elly  2008  SK NEPTUN  AX1208  25 m     
45  57  Pernbrandt Frida  2008  SK NEPTUN  AX1408  25 m     
46  58  Skott-Storheden Lisen  2008  SK NEPTUN  AX1808  25 m     
47  59  Emanuelsson Agnes  2008  SK NEPTUN  AX0608  25 m     
48  60  Karlmark Nancy  2008  SK NEPTUN  AX0808  25 m     
49  61  Robertsson Rebecca  2008  SK NEPTUN  AX1008  25 m     
50  62  Berg Alice  2009  SK NEPTUN  AL0209  25 m     
51  63  Forss Felicia  2009  SK NEPTUN  AL0409  25 m     
52  64  Uebel Alicia  2010  SK NEPTUN  AD9810  25 m     
53  65  Schnellenberg Kenzie  2011  SK NEPTUN  AA9811  25 m     
54  72  Verdier Thelma  2011  SK NEPTUN  AB0211  25 m     
55  74  Pfleging Selma  2008  SK NEPTUN  AY4808  25 m     
56  95  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m     
57  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m     
58  129  Strand Felicia  2008  SPÅRVÄGEN  AT6808  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner