2020-06-06   10:19:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
104  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  34.38   
175  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  34.99   
173  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  35.69   
20  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  36.99   
143  Sundström Jordan  2007  SKK  AM1706  25 m  37.46   
113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  37.52   
114  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  38.16   
145  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m  39.09   
103  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  40.56   
10  12  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  40.64   
11  159  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  41.01   
12  224  Berggren Kvarvåg Måns  2007  SS04  AP7107  25 m  41.42   
13  122  Ström Teodor  2007  SPÅRVÄGEN  AO4907  25 m  42.05   
14  33  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  42.72   
15  120  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  44.19   
16  102  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  44.82   
17  91  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m  45.06   
18  152  Sveding Sebastian  2007  SKK  AK7707  25 m  45.45   
19  116  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  45.70   
20  157  Wessén Oskar  2007  SKK  AN5307  25 m  47.87   
21  147  Nygren Jacob  2007  SKK  AF0307  25 m  51.77   
22  132  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
23  156  Alterius Erik  2007  SKK  AN1307  25 m     
24  184  Shatkus Oscar  2007  SS04    25 m     
25  185  Chiu Jonas  2007  SS04    25 m     
26  186  Doan Stefan  2007  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner