2019-06-24   20:25:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukarkelot

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Toompuu Marie  2004  Kalevi    25 m  1:15.45  1:15.45   
262  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:19.57  1:16.57   
155  Metsäkonkola Kiia  2005  SalU  05A633  25 m  1:17.97  1:17.97   
Talamanov Felicia  2004  Kalevi    25 m  1:21.02  1:21.02   
228  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:27.02  1:24.02   
Boitsuk Mariangela  2004  Kalevi    25 m  1:24.09  1:24.09   
171  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  1:25.08  1:25.08   
Pollisinski Kertu  2004  Kalevi    25 m  1:25.35  1:25.35   
212  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m  1:26.61  1:26.61   
10  Vilsar Charlotta  2005  Kalevi    25 m  1:27.30  1:27.30   
11  Anderson Leeni  2006  Kalevi    25 m  1:28.32  1:28.32   
12  17  Jakomägi Margareta  2004  Kalevi    25 m  1:28.36  1:28.36   
13  164  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m  1:28.69  1:28.69   
14  188  Ahvenainen Essi  2005  Vanders  05A073  50 m  1:32.92  1:29.92   
15  Tõnisson Lilia  2004  Kalevi    25 m  1:30.47  1:30.47   
16  159  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  25 m  1:31.02  1:31.02   
17  160  Raduly Baka Diana  2006  SalU  06A543  25 m  1:31.80  1:31.80   
18  257  Sarlin Oona  2006  Vanders  06A111  25 m  1:32.41  1:32.41   
19  98  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  50 m  1:36.26  1:33.26   
20  Klaassen Pille-Riin  2004  Kalevi    25 m  1:33.48  1:33.48   
21  37  Lepistö Pinja  2007  HU  07A051  25 m  1:34.03  1:34.03   
22  271  Vesanen Siiri  2004  Vanders  04A357  50 m  1:37.74  1:34.74   
23  255  Ritmala Rebekka  2006  Vanders  06A136  25 m  1:35.37  1:35.37   
24  40  Saarentaus Teela  2007  HU  07A070  50 m  1:38.39  1:35.39   
25  166  Soini Aliisa  2007  SalU  07A282  50 m  1:38.58  1:35.58   
26  Akkermann Marleen  2006  Kalevi    25 m  1:35.87  1:35.87   
27  242  Oila Veera  2007  Vanders  07A056  25 m  1:36.10  1:36.10   
28  263  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  1:37.02  1:37.02   
29  80  Lehtonen Hilla  2007  TuUS  07A482  25 m  1:39.00  1:39.00   
30  241  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  1:39.02  1:39.02   
31  254  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  1:42.80  1:39.80   
32  46  Weckström Milja  2007  HU  07A132  25 m  1:40.16  1:40.16   
33  146  Heinä Kerttu  2006  SalU  06A261  25 m  1:41.07  1:41.07   
34  35  Korhonen Selma  2006  HU  06A143  25 m  1:41.95  1:41.95   
35  157  Peltonen Saima  2007  SalU  07A481  25 m  1:42.82  1:42.82   
36  217  Kupila Hilda  2006  Vanders  06A704  25 m  1:43.42  1:43.42   
37  145  Heikkilä Sonja  2006  SalU  06A509  25 m  1:45.30  1:45.30   
38  199  Halonen Emmi  2006  Vanders  06A312  50 m  1:49.15  1:46.15   
39  167  Suonio Sara  2006  SalU  06A654  25 m  1:47.52  1:47.52   
40  48  Öller Lumi  2006  HU  06A074  25 m  1:48.45  1:48.45   
41  103  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  50 m  1:53.57  1:50.57   
42  51  Almira Venla  2006  SGR  06B087  25 m  1:50.72  1:50.72   
43  36  Lehtonen Iiris  2006  HU  06A118  25 m  1:50.81  1:50.81   
44  89  Harjuoja Saana  2007  Cetus  07A675  25 m  1:51.77  1:51.77   
45  92  Hyllinen Vilma  2007  Cetus  07A648  25 m  1:52.69  1:52.69   
46  293  Karell Nea  2006  KSF  06B022  25 m  1:54.55  1:54.55   
47  125  Seiger Katja  2007  Cetus  07A397  50 m  1:58.07  1:55.07   
48  299  Nordgren Elin  2006  KSF  06B078  25 m  1:55.40  1:55.40   
49  93  Idman Eine  2007  Cetus  07A631  25 m  1:55.42  1:55.42   
50  126  Shumeylo Lybov  2007  Cetus  07A557  50 m  1:58.46  1:55.46   
51  100  Kortelainen Bea  2006  Cetus  06B001  25 m  1:55.76  1:55.76   
52  112  Liukko Emmi  2006  Cetus  06B024  25 m  1:57.90  1:57.90   
53  211  Kinnunen Minni  2006  Vanders  06A629  25 m  1:58.14  1:58.14   
54  178  Heitkova Diana  2007  SD  07A639  50 m  2:02.21  1:59.21   
55  122  Rajani Tanisha  2006  Cetus  06A837  25 m  2:02.14  2:02.14   
56  82  Aho Maria  2007  Cetus  07A679  25 m  2:12.27  2:12.27   
57  117  Pakarinen Iida  2007  Cetus  07A671  50 m  2:34.26  2:31.26   
58  33  Hynninen Fanni  2006  HU  06A347  25 m       
59  84  Ekman Ida  2006  Cetus  06B033  25 m       
60  99  Korpela Nea  2006  Cetus  06B023  25 m       
61  110  Lindholm Vilma  2007  Cetus  07A779  25 m       
62  116  Olkkonen Viivi  2005  Cetus  05B174  25 m       
63  124  Saarikoski Iida  2006  Cetus  06B026  25 m       
64  130  Timonina Valeriia  2007  Cetus  07A805  25 m       
65  240  Nurmela Neea  2006  Vanders  06A585  25 m       
66  250  Pirilä Iina  2006  Vanders  06A708  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vanders  Tulostusaika  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner