2019-08-22   11:13:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim 2018 Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region Norrland    Utskriftsdatum  09 november 2018   
  Tävlingsort  Skellefteå    Utskriftstid  19:36   
  Arrangör  Skelleftesimv S.34         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 november 2018         
 
 
 
Gren 10, 100m Ryggsim F 15-16  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
145  Lovisa Brynger  2003  BM1203  SK ÄGIR    25m  1:32.16 
85  Ella Hietala  2003  AB2403  UMEÅ SS    25m  1:23.35 
87  Hedda Ferm  2002  AH4802  UMEÅ SS    25m  1:27.49 
112  Alice Granström  2003  BV4403  UMEÅ SS    25m  1:41.43 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
30  Lovisa Lundblad  2003  AM1203  NJURUNDA    25m  1:21.48 
52  Ruth Risberg  2002  BS5202  SKELLEFTEÅ    25m  1:20.74 
Johanna Persson  2003  BB4803  HÄRNÖSAND    25m  1:20.01 
170  Tindra Olavi  2003  AH6403  TIMRÅ SK    25m  1:20.38 
134  Isa Forsberg  2002  BB5202  SK ÄGIR    25m  1:21.46 
127  Kajsa Söderlind  2003  BB3403  Ö-VIKS ASS    25m  1:22.50 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
92  Lea Edvardsson  2003  AV8603  UMEÅ SS    25m  1:18.08 
25  Lotta Larsson Wermelin  2002  AB4202  NJURUNDA    25m  1:17.35 
99  Tindra Norling  2003  BH7203  UMEÅ SS    25m  1:14.37 
140  Tess Viggeborn  2003  BE5203  SK ÄGIR    25m  1:15.09 
88  Nellie Luthman  2002  AP7802  UMEÅ SS    25m  1:17.62 
150  Alma Enarsson  2003  BR4603  SK ÄGIR    25m  1:19.90 
               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
91  Agnes Gustafsson  2003  AJ1803  UMEÅ SS    25m  1:11.55 
130  Maja Byström  2003  BS3603  Ö-VIKS ASS    25m  1:07.15 
27  Elise Öberg  2002  AE8402  NJURUNDA    25m  1:03.87 
119  Marie-Chantal Ballnus  2002  BX7602  UMEÅ SS    25m  1:07.06 
137  Filippa Jakobsson  2003  AY0603  SK ÄGIR    25m  1:10.26 
132  Isabel Åhrström  2002  BV0802  Ö-VIKS ASS    25m  1:13.38 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 november 2018 
Licensierad till: Skellefteå Simklubb  Utskriftstid  19:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner