2019-11-11   23:29:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

26_S
Løb 26, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2009-2019 
312  Mousten Liv Boldt  2009  HOBRO  0998AF  25 m  1:15.23   
15  Egholm Sofie  2009  NEJST    25 m  1:30.08   
Årg. 2007-2008 
323  Walmar Ane  2007  HOBRO  0746AS  25 m  46.84   
116  Damgaard Neya  2007  BSK08  0776AR  25 m  48.57   
231  Lydersen Anna Skovhus  2007  PINGVINEN  0772AP  25 m  49.20   
296  Boldsen Alice  2007  HOBRO  0706AT  25 m  50.78   
243  Rise Alberte  2007  PINGVINEN  0752AP  25 m  51.07   
308  Laugesen Katrine Kjær  2008  HOBRO  0846AM  25 m  51.54   
230  Christianse Lise Ingeborg  2007  PINGVINEN  0792AQ  25 m  51.98   
244  Thomassen Astrid O.  2007  PINGVINEN  0796AK  25 m  53.54   
115  Brogaard Malou  2007  BSK08  0766AR  25 m  54.02   
10  101  Jeppesen Sofie  2007  AABYBRO  0788AN  25 m  54.14   
11  118  Larsen Signe Broe  2007  BSK08  0756AR  25 m  54.16   
12  311  Mejlstrup Caroline Rebo  2008  HOBRO  0892AJ  25 m  55.36   
13  100  Callsen Sofie  2008  AABYBRO  0844AM  25 m  58.73   
14  318  Siem-Jørgensen Mai  2008  HOBRO  0896AM  25 m  1:03.45   
15  134  Jakobsen Jasmin  2007  JARL    25 m  1:03.46   
16  14  Borup Sofie  2007  NEJST  0752AM  25 m  1:08.52   
17  135  Madsen Ida  2007  JARL    25 m  1:09.04   
18  Iversen Emilie Toft  2007  NEJST    25 m  1:17.51   
19  23  Frandsen Sarah  2007  SØHESTEN  0752AU  25 m     
20  302  Holm Tilde Bonde  2008  HOBRO  0816AM  25 m     
Årg. 2005-2006 
255  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  37.71   
121  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  39.58   
301  Hedegaard Julie Kvolbæk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  40.44   
237  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  41.37   
160  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  41.76   
28  Jeppesen Nana Starcke  2006  SØHESTEN  0676AW  25 m  41.88   
316  Pólsdóttir Gudrun  2006  HOBRO  0698AS  25 m  42.30   
91  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  42.48   
223  Renneberg Laura Sofie  2005  PINGVINEN  0578AW  25 m  43.07   
10  307  Larsen Svea Tinggaard  2005  HOBRO  0542AT  25 m  45.05   
11  240  Thorsted Marie Elisabeth  2006  PINGVINEN  0678AL  25 m  45.76   
12  238  Momme Hannah Vixø  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  45.86   
13  295  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  45.95   
14  297  Boldsen Helena  2005  HOBRO  0524AU  25 m  46.78   
15  251  Christensen Zenia  2005  SMUT  0572AL  25 m  46.83   
16  41  Madsen Caroline  2005  SNEDSTED  0568AX  25 m  47.83   
17  164  Bertelsen Julie  2005  AALBORG  0538AY  25 m  48.34   
18  96  Rasmussen Ellen Brix  2006  AABYBRO  0666AW  25 m  50.46   
19  90  Rasmussen Carla Brix  2006  AABYBRO  0656AW  25 m  51.20   
20  246  Kristensen Amalie  2006  PINGVINEN  0638AV  25 m  52.30   
21  37  Hove Kirstine  2006  SNEDSTED  0644AS  25 m  52.63   
22  249  Ramløse Andrea  2006  PINGVINEN  0646AR  25 m  53.53   
23  151  Jacobsen Sophia  2006  JARL  0664AW  25 m  53.99   
24  137  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  56.55   
25  Christensen Beate  2005  NEJST  0548AW  25 m  57.39   
26  144  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  58.79   
27  13  Hyldahl-Rishøj Sara  2006  NEJST  0612AN  25 m  1:05.11   
28  140  Baars Kamille  2006  JARL  0654AV  25 m  1:05.90   
29  291  Andreasen Freja Palsgaard  2006  HOBRO  0692AT  25 m     
Årg. 2003-2004 
217  Romanski Freja  2003  PINGVINEN  0308AI  25 m  36.99   
168  Danielsen Laura Rønn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  37.20   
196  Thomsen Thea Holm  2003  AALBORG  0328AP  25 m  39.62   
317  Schønwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  39.71   
306  Larsen Lucca Tinggaard  2004  HOBRO  0468AX  25 m  41.09   
294  Bendixen Kirstine Buus  2003  HOBRO  0382AY  25 m  41.92   
125  Møhlenberg Sofie Søe  2004  BSK08  0456AZ  25 m  41.95   
172  Høeg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  43.40   
253  Sørensen Michelle Bloch  2004  SMUT  0426AX  25 m  44.09   
10  195  Sørensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  44.82   
11  40  Lyndrup Agnes  2004  SNEDSTED  0406AU  25 m  47.17   
12  268  Nielsen Line Skov  2003  AARS  0362BA  25 m  48.33   
13  35  Bojesen Emma  2004  SNEDSTED  0434AV  25 m  48.49   
14  148  Nørgaard Benedicte Værum  2004  JARL  0474BC  25 m  48.76   
15  98  Lambertsen Louise Stick  2003  AABYBRO  0384BG  25 m  49.75   
16  142  Billesø Cecilie  2003  JARL  0324AW  25 m  55.49   
Årg. 1995-2002 
176  Kobbelgaard Ghita  1995  AALBORG  9528AG  25 m  32.94   
303  Ibsen Ditte Toft  2001  HOBRO  0102AP  25 m  35.63   
181  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  37.11   
165  Byrgesen Amalie Falk  1999  AALBORG  9904AT  25 m  39.02   
38  Hove Louise  2002  SNEDSTED  0246BA  25 m  45.32   
Nielsen Freya Kobber  2001  NEJST  0152BD  25 m  46.81   
Årg. 1970-1979 
Hejlesen Line  1974  NEJST    25 m  45.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 december 2018 
Licens til Aabybro Idrætsforening  Udskriftstidspunkt  14:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark