Program for Sigma Cup - Birkerød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 30.25 | |
2 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 30.44 | |
3 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 31.25 | |
4 | 299 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.14 | |
5 | 181 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 32.61 | |
6 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 32.86 | |
7 | 44 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 33.11 | |
8 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 33.27 | |
9 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 33.39 | |
10 | 160 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 33.98 | |
11 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 33.99 | |
12 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 34.14 | |
13 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 34.28 | |
14 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 35.39 | |
15 | 159 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 35.47 | |
16 | 51 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 35.67 | |
17 | 81 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 35.81 | |
18 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 36.80 | |
19 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 37.02 | |
20 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 37.44 | |
21 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 37.58 | |
22 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 37.64 | |
23 | 82 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.80 | |
24 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 38.25 | |
25 | 74 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 38.46 | |
26 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 40.11 | |
27 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 41.49 | |
28 | 147 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 41.86 | |
29 | 239 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 42.22 | |
30 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 42.78 | |
31 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m |
45.25 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 27.19 | |
2 | 257 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 50 m | 28.66 | |
3 | 54 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 28.90 | |
4 | 62 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 29.01 | |
5 | 229 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 29.56 | |
6 | 304 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 29.88 | |
7 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 30.47 | |
8 | 109 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 30.56 | |
9 | 206 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 30.76 | |
10 | 117 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 30.78 | |
11 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 30.85 | |
12 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 30.85 | |
13 | 223 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 30.95 | |
14 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 30.96 | |
15 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 31.09 | |
16 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 31.23 | |
17 | 248 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 31.40 | |
18 | 319 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 31.57 | |
19 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 31.82 | |
20 | 256 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 32.32 | |
21 | 306 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 32.55 | |
22 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 32.87 | |
23 | 301 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 33.05 | |
24 | 303 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 33.72 | |
25 | 250 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 34.15 | |
26 | 218 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 34.28 | |
27 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 34.33 | |
28 | 220 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 34.33 | |
29 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 36.47 | |
30 | 205 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 37.37 | |
31 | 317 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 37.98 | |
32 | 313 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 41.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 27.32 | |
2 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.10 | |
3 | 14 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 28.26 | |
4 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 28.41 | |
5 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 28.46 | |
6 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 29.61 | |
7 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 29.68 | |
8 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 29.72 | |
9 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 29.82 | |
10 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 29.83 | |
11 | 7 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 29.84 | |
12 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 29.86 | |
13 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 30.46 | |
14 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 30.51 | |
15 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 30.51 | |
16 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 30.53 | |
17 | 25 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 30.60 | |
18 | 282 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 30.61 | |
19 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 30.76 | |
20 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 30.84 | |
21 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 30.98 | |
22 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.26 | |
23 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 31.29 | |
24 | 42 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 31.65 | |
25 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 31.90 | |
26 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 31.94 | |
27 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 32.06 | |
28 | 72 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 32.32 | |
29 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 32.36 | |
30 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 32.74 | |
31 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 32.89 | |
32 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 32.95 | |
33 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 33.45 | |
34 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 33.75 | |
35 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 33.78 | |
36 | 65 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 33.80 | |
37 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 33.81 | |
38 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 33.81 | |
39 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 33.83 | |
40 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 34.00 | |
41 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 34.08 | |
42 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 34.13 | |
43 | 43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 34.55 | |
44 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 34.73 | |
45 | 123 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 36.07 | |
46 | 60 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.89 | |
47 | 118 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 50.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 25.24 | |
2 | 30 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 25.59 | |
3 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 26.11 | |
4 | 116 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 26.32 | |
5 | 119 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 26.41 | |
6 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 26.43 | |
7 | 141 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 26.81 | |
8 | 276 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 27.56 | |
9 | 128 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 27.79 | |
10 | 132 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.88 | |
11 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 27.93 | |
12 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 28.32 | |
13 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 28.60 | |
14 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 28.65 | |
15 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 28.76 | |
16 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 28.96 | |
17 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 29.23 | |
18 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 29.33 | |
19 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 29.41 | |
20 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 29.47 | |
21 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 29.89 | |
22 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 30.42 | |
23 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 31.26 | |
24 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 31.45 | |
25 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 31.54 | |
26 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 31.84 | |
27 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 32.82 | |
28 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.95 | |
29 | 277 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 35.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 32.67 | |
2 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 32.86 | |
3 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 32.88 | |
4 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 33.50 | |
5 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 34.11 | |
6 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 34.50 | |
7 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 35.10 | |
8 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 35.32 | |
9 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 35.69 | |
10 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 35.93 | |
11 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 36.28 | |
12 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 36.32 | |
13 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.36 | |
14 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 36.65 | |
15 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 36.89 | |
16 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 36.95 | |
17 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 37.23 | |
18 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 37.89 | |
19 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 50 m | 38.21 | |
20 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.65 | |
21 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 38.65 | |
22 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 39.07 | |
23 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 39.29 | |
24 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 39.97 | |
25 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 40.02 | |
26 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 40.47 | |
27 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 41.05 | |
28 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.08 | |
29 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 43.38 | |
30 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 44.75 | |
31 | 76 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 47.47 | |
32 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 52.78 | |
33 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 25 m |
59.56 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 29.53 | |
2 | 311 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.56 | |
3 | 57 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 30.60 | |
4 | 219 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 32.17 | |
5 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 32.31 | |
6 | 316 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 32.77 | |
7 | 254 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 32.93 | |
8 | 206 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 33.18 | |
9 | 135 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 33.22 | |
10 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 34.65 | |
11 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 34.98 | |
12 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 35.34 | |
13 | 309 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 35.55 | |
14 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 35.59 | |
15 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 35.74 | |
16 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 36.14 | |
17 | 220 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 37.90 | |
18 | 55 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 43.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 29.28 | |
2 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 30.30 | |
3 | 148 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 31.27 | |
4 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 31.86 | |
5 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 31.93 | |
6 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 31.95 | |
7 | 41 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 32.36 | |
8 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 33.03 | |
9 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 33.59 | |
10 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 33.71 | |
11 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 33.74 | |
12 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 33.81 | |
13 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 33.97 | |
14 | 42 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 34.10 | |
15 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 34.39 | |
16 | 73 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 34.40 | |
17 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 35.31 | |
18 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 37.29 | |
19 | 63 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 37.69 | |
20 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 37.83 | |
21 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 38.28 | |
22 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 39.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 26.17 | |
2 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.06 | |
3 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 27.07 | |
4 | 30 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 27.38 | |
5 | 3 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 28.74 | |
6 | 119 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 29.13 | |
7 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 29.24 | |
8 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 29.30 | |
9 | 2 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 29.79 | |
10 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 29.88 | |
11 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 30.52 | |
12 | 276 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 30.60 | |
13 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 30.66 | |
14 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 31.08 | |
15 | 275 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 31.64 | |
16 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 32.10 | |
17 | 290 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 32.96 | |
18 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 33.53 | |
19 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 33.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:44.98 | |
2 | 17 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 4:59.12 | |
3 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 5:00.01 | |
4 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 5:01.10 | |
5 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 5:03.48 | |
6 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:03.76 | |
7 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 5:11.49 | |
8 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:16.80 | |
9 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 5:20.56 | |
10 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 5:22.86 | |
11 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 5:24.36 | |
12 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 5:24.79 | |
13 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 5:24.89 | |
14 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 5:28.38 | |
15 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 5:32.83 | |
16 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 5:40.68 | |
17 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 5:43.18 | |
18 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 50 m | 5:43.72 | |
19 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 5:44.70 | |
20 | 260 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 5:45.95 | |
21 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 5:50.19 | |
22 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 5:53.73 | |
23 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 6:05.28 | |
24 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 6:10.92 | |
25 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 6:22.89 | |
26 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 6:49.34 | |
27 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | ||
28 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 4:08.93 | |
2 | 27 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:31.02 | |
3 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 4:42.64 | |
4 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 4:47.54 | |
5 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 4:49.32 | |
6 | 28 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 4:53.74 | |
7 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 5:00.91 | |
8 | 96 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 5:02.75 | |
9 | 109 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 5:11.49 | |
10 | 117 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 5:20.50 | |
11 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 5:26.41 | |
12 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 5:32.46 | |
13 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 5:37.25 | |
14 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 5:37.47 | |
15 | 213 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 5:40.25 | |
16 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 5:50.00 | |
17 | 178 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 5:50.00 | |
18 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 6:00.42 | |
19 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | ||
20 | 254 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | ||
21 | 257 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 35.19 | |
2 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 35.44 | |
3 | 44 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 35.93 | |
4 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 36.45 | |
5 | 75 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 36.64 | |
6 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 36.95 | |
7 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 37.25 | |
8 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 37.37 | |
9 | 299 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 37.39 | |
10 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 37.43 | |
11 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.06 | |
12 | 315 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 40.52 | |
13 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 40.87 | |
14 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 40.99 | |
15 | 147 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 41.37 | |
16 | 208 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 41.46 | |
17 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 42.13 | |
18 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 42.30 | |
19 | 76 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 42.71 | |
20 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 42.81 | |
21 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 43.38 | |
22 | 81 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 44.16 | |
23 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 44.24 | |
24 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 48.23 | |
25 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 49.03 | |
26 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m |
50.61 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 31.93 | |
2 | 223 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 34.24 | |
3 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 34.97 | |
4 | 311 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 35.10 | |
5 | 218 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 35.27 | |
6 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 35.61 | |
7 | 310 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 35.83 | |
8 | 47 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 36.30 | |
9 | 222 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 37.79 | |
10 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 38.87 | |
11 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 39.74 | |
12 | 227 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 39.78 | |
13 | 319 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 40.73 | |
14 | 308 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 43.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 31.43 | |
2 | 11 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 31.60 | |
3 | 7 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 32.73 | |
4 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 32.75 | |
5 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 32.88 | |
6 | 48 | Höstman Joline | 1988 | HELSINGØR | 8814AE | 25 m | 32.89 | |
7 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 33.00 | |
8 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 33.87 | |
9 | 148 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
10 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 34.05 | |
11 | 90 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 34.10 | |
12 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 34.31 | |
13 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 34.73 | |
14 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 35.12 | |
15 | 140 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.14 | |
16 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 35.69 | |
17 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 36.15 | |
18 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 36.29 | |
19 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.43 | |
20 | 129 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 36.58 | |
21 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 36.85 | |
22 | 260 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 37.58 | |
23 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 37.63 | |
24 | 282 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 37.79 | |
25 | 105 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 38.01 | |
26 | 46 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 38.60 | |
27 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 38.86 | |
28 | 50 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 38.92 | |
29 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 39.13 | |
30 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 39.68 | |
31 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 39.76 | |
32 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 40.23 | |
33 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 40.88 | |
34 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 42.26 | |
35 | 118 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 43.32 | |
36 | 123 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 51.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.52 | |
2 | 18 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 30.14 | |
3 | 141 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 30.39 | |
4 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 31.55 | |
5 | 275 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 32.53 | |
6 | 96 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.02 | |
7 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 33.44 | |
8 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 33.88 | |
9 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 34.36 | |
10 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 34.48 | |
11 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 34.49 | |
12 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 34.70 | |
13 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 34.80 | |
14 | 290 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 35.83 | |
15 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 36.48 | |
16 | 277 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 36.69 | |
17 | 287 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 36.98 | |
18 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 37.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 28.56 | |
2 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 28.57 | |
3 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 28.67 | |
4 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 28.82 | |
5 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 29.07 | |
6 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 29.14 | |
7 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 29.74 | |
8 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 29.95 | |
9 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 30.07 | |
10 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 30.76 | |
11 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 30.88 | |
12 | 181 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 31.00 | |
13 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 31.16 | |
14 | 75 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 31.18 | |
15 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 31.19 | |
16 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 31.20 | |
17 | 159 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 31.38 | |
18 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 31.92 | |
19 | 160 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 32.03 | |
20 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 32.13 | |
21 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 32.15 | |
22 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 32.24 | |
23 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 32.25 | |
24 | 51 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 32.33 | |
25 | 208 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 32.58 | |
26 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 32.86 | |
27 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 32.89 | |
28 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 33.28 | |
29 | 252 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 33.38 | |
30 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 33.40 | |
31 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 33.57 | |
32 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 34.28 | |
33 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 34.39 | |
34 | 74 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 34.79 | |
35 | 239 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 35.32 | |
36 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 35.88 | |
37 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 36.09 | |
38 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m |
36.65 |
|
|
39 | 315 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 36.92 | |
40 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 36.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 25.82 | |
2 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 26.67 | |
3 | 240 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 27.11 | |
4 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 27.12 | |
5 | 229 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 27.27 | |
6 | 47 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 27.64 | |
7 | 54 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 27.75 | |
8 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 28.13 | |
9 | 62 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 28.17 | |
10 | 206 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 28.55 | |
11 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 28.75 | |
12 | 219 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 28.81 | |
13 | 304 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 28.81 | |
14 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 29.00 | |
15 | 256 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 29.25 | |
16 | 316 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 29.36 | |
17 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 29.46 | |
18 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 29.46 | |
19 | 248 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 29.80 | |
20 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 29.86 | |
21 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 30.10 | |
22 | 222 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 30.11 | |
23 | 306 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 30.11 | |
24 | 250 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 30.32 | |
25 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 30.40 | |
26 | 309 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 30.48 | |
27 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 30.97 | |
28 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 30.99 | |
29 | 301 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 31.08 | |
30 | 308 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 31.17 | |
31 | 227 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 31.47 | |
32 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 31.49 | |
33 | 213 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 31.63 | |
34 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 31.80 | |
35 | 310 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 31.94 | |
36 | 303 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 32.15 | |
37 | 205 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 33.26 | |
38 | 178 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 34.01 | |
39 | 317 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 34.21 | |
40 | 55 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 34.85 | |
41 | 313 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 35.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 17, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 25.58 | |
2 | 14 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 25.76 | |
3 | 11 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 26.03 | |
4 | 19 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 26.05 | |
5 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 27.36 | |
6 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 27.61 | |
7 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 27.65 | |
8 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 27.77 | |
9 | 23 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 28.00 | |
10 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 28.04 | |
11 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 28.08 | |
12 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 28.12 | |
13 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 28.35 | |
14 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 28.38 | |
15 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 28.39 | |
16 | 41 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 28.41 | |
17 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 28.78 | |
18 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 28.81 | |
19 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 29.00 | |
20 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 29.03 | |
21 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 29.08 | |
22 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 29.09 | |
23 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 29.21 | |
24 | 298 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 29.34 | |
25 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 29.40 | |
26 | 72 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 29.46 | |
27 | 42 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 29.48 | |
28 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 29.53 | |
29 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 29.62 | |
30 | 50 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 30.03 | |
31 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 30.09 | |
32 | 73 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 30.18 | |
33 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 30.44 | |
34 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 30.46 | |
35 | 65 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 30.50 | |
36 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 30.63 | |
37 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 30.69 | |
38 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 30.72 | |
39 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 30.82 | |
40 | 43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 30.93 | |
41 | 63 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 31.02 | |
42 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 31.06 | |
43 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 31.35 | |
44 | 60 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 31.38 | |
45 | 140 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 32.42 | |
46 | 123 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 32.96 | |
47 | 46 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 33.32 | |
48 | 118 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 33.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 23.58 | |
2 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 24.31 | |
3 | 276 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 24.69 | |
4 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 24.82 | |
5 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 24.98 | |
6 | 119 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 25.15 | |
7 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 25.35 | |
8 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 25.47 | |
9 | 71 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 25.50 | |
10 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 25.61 | |
11 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 25.65 | |
12 | 18 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 26.19 | |
13 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 26.37 | |
14 | 132 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 26.57 | |
15 | 28 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 26.89 | |
16 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 26.95 | |
17 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 26.97 | |
18 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 27.09 | |
19 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 27.65 | |
20 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 28.20 | |
21 | 96 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 28.61 | |
22 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 28.86 | |
23 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 29.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 19, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 4:14.78 | |
2 | 25 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:18.63 | |
3 | 17 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 4:19.79 | |
4 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 4:22.86 | |
5 | 129 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 4:24.04 | |
6 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 4:27.29 | |
7 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 4:36.80 | |
8 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:37.21 | |
9 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 4:37.22 | |
10 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 4:42.03 | |
11 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:42.80 | |
12 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:43.48 | |
13 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 4:45.05 | |
14 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 4:45.21 | |
15 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 4:45.41 | |
16 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 4:46.53 | |
17 | 53 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 4:49.24 | |
18 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 4:54.62 | |
19 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 4:55.05 | |
20 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 4:55.88 | |
21 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 5:01.13 | |
22 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 5:05.90 | |
23 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 5:13.54 | |
24 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 5:18.39 | |
25 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 5:26.72 | |
26 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 5:27.04 | |
27 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 5:27.14 | |
28 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 5:34.90 | |
29 | 82 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 5:59.58 | |
30 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 6:30.00 | |
31 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 6:43.60 | |
32 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | ||
33 | 252 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | ||
34 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 6 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 4:05.32 | |
3 | 27 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:08.29 | |
4 | 2 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:08.62 | |
5 | 137 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 4:08.96 | |
6 | 3 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:12.82 | |
7 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 4:15.68 | |
8 | 128 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 4:16.23 | |
9 | 162 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 4:16.46 | |
10 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 4:29.04 | |
11 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 4:33.07 | |
12 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 4:34.96 | |
13 | 229 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 4:35.16 | |
14 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 4:37.98 | |
15 | 135 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 4:39.11 | |
16 | 275 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 4:41.24 | |
17 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 4:47.19 | |
18 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 4:55.20 | |
19 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:56.63 | |
20 | 306 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 5:02.33 | |
21 | 205 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 5:05.09 | |
22 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 5:11.32 | |
23 | 250 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 5:18.48 | |
24 | 240 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | ||
25 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | ||
26 | 256 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:13.67 | |
2 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:18.84 | |
3 | 19 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 2:19.12 | |
4 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:21.28 | |
5 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:21.83 | |
6 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:22.18 | |
7 | 25 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:26.58 | |
8 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:29.75 | |
9 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 25 m | 2:30.87 | |
10 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:31.62 | |
11 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:31.94 | |
12 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:33.43 | |
13 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:34.38 | |
14 | 157 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:34.45 | |
15 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:35.61 | |
16 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:36.86 | |
17 | 17 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:37.59 | |
18 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:38.59 | |
19 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:41.07 | |
20 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:42.58 | |
21 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:43.83 | |
22 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:47.79 | |
23 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:49.29 | |
24 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:50.08 | |
25 | 181 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:50.30 | |
26 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:52.22 | |
27 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:53.86 | |
28 | 260 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:56.61 | |
29 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:57.66 | |
30 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 2:58.36 | |
31 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:58.62 | |
32 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:58.94 | |
33 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:00.11 | |
34 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:00.21 | |
35 | 159 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:00.87 | |
36 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:11.24 | |
37 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:16.24 | |
38 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:25.24 | |
39 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:45.29 | |
40 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:59.32 | |
2 | 6 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:01.95 | |
3 | 21 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 25 m | 2:02.17 | |
4 | 27 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:05.74 | |
5 | 30 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:05.84 | |
6 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:08.70 | |
7 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:12.63 | |
8 | 287 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:22.45 | |
9 | 229 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:22.51 | |
10 | 28 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:24.24 | |
11 | 257 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:25.29 | |
12 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 2:28.25 | |
13 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:34.48 | |
14 | 319 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:37.17 | |
15 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:39.53 | |
16 | 135 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:41.65 | |
17 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:42.35 | |
18 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:51.59 | |
19 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:57.25 | |
20 | 178 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:10.00 | |
21 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | ||
22 | 254 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:16.77 | |
2 | 44 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:17.05 | |
3 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:17.24 | |
4 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:17.93 | |
5 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:19.03 | |
6 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:19.46 | |
7 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:19.92 | |
8 | 75 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:21.01 | |
9 | 299 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:21.93 | |
10 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 1:22.63 | |
11 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:26.17 | |
12 | 252 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:27.43 | |
13 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:27.93 | |
14 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:28.17 | |
15 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:28.49 | |
16 | 208 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:28.78 | |
17 | 315 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:29.65 | |
18 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:30.17 | |
19 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:30.30 | |
20 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:30.94 | |
21 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:31.10 | |
22 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:31.39 | |
23 | 147 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:31.54 | |
24 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:33.44 | |
25 | 81 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:33.94 | |
26 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:35.92 | |
27 | 82 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:37.28 | |
28 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:38.84 | |
29 | 170 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:40.80 | |
30 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:42.35 | |
31 | 200 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:43.34 | |
32 | 74 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:43.59 | |
33 | 201 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:43.69 | |
34 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:46.79 | |
35 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 25 m |
1:48.46 |
|
|
36 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:48.55 | |
37 | 45 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:51.95 | |
38 | 40 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:52.74 | |
39 | 202 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:56.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:12.49 | |
2 | 223 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:13.55 | |
3 | 311 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:14.84 | |
4 | 213 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:19.13 | |
5 | 301 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:19.47 | |
6 | 222 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:20.21 | |
7 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:20.31 | |
8 | 310 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:20.93 | |
9 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:22.21 | |
10 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:22.83 | |
11 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:23.37 | |
12 | 227 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:25.15 | |
13 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:26.63 | |
14 | 308 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:34.75 | |
15 | 313 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:36.56 | |
16 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:37.93 | |
17 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:38.33 | |
18 | 317 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:46.39 | |
19 | 55 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:52.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:09.62 | |
2 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.05 | |
3 | 48 | Höstman Joline | 1988 | HELSINGØR | 8814AE | 25 m | 1:10.10 | |
4 | 7 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:11.04 | |
5 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:11.12 | |
6 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:11.14 | |
7 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:11.20 | |
8 | 148 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.88 | |
9 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:13.04 | |
10 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:13.48 | |
11 | 129 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:13.89 | |
12 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:13.96 | |
13 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:13.98 | |
14 | 90 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:14.36 | |
15 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:15.37 | |
16 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:15.52 | |
17 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:17.30 | |
18 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:17.54 | |
19 | 140 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:17.97 | |
20 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:18.30 | |
21 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:18.56 | |
22 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:19.30 | |
23 | 260 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:19.85 | |
24 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:20.08 | |
25 | 105 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:20.42 | |
26 | 25 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:20.99 | |
27 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:21.18 | |
28 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:21.64 | |
29 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:22.90 | |
30 | 50 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:23.17 | |
31 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:23.44 | |
32 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:24.26 | |
33 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:24.47 | |
34 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:24.51 | |
35 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:24.90 | |
36 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:24.97 | |
37 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:25.54 | |
38 | 46 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:26.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:04.16 | |
2 | 6 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 1:04.43 | |
3 | 162 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:06.71 | |
4 | 128 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:07.00 | |
5 | 18 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:07.74 | |
6 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 1:09.92 | |
7 | 295 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:11.57 | |
8 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:11.86 | |
9 | 96 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:11.96 | |
10 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:12.88 | |
11 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 1:13.09 | |
12 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:13.32 | |
13 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:13.67 | |
14 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:14.09 | |
15 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:14.67 | |
16 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:14.86 | |
17 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:14.92 | |
18 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:16.47 | |
19 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:16.47 | |
20 | 277 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:18.08 | |
21 | 290 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:19.52 | |
22 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:21.90 | |
23 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:22.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:20.91 | |
2 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:21.44 | |
3 | 16 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:22.84 | |
4 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:24.70 | |
5 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:25.76 | |
6 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:26.13 | |
7 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:26.17 | |
8 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:28.86 | |
9 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:31.33 | |
10 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:32.33 | |
11 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:32.49 | |
12 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:32.83 | |
13 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
14 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:33.97 | |
15 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:36.25 | |
16 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:36.50 | |
17 | 130 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 2:38.64 | |
18 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:38.81 | |
19 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:39.42 | |
20 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:40.00 | |
21 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:40.08 | |
22 | 44 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:40.66 | |
23 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:42.15 | |
24 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 2:42.66 | |
25 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:43.13 | |
26 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:43.56 | |
27 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:43.82 | |
28 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:45.22 | |
29 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:46.69 | |
30 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:48.99 | |
31 | 252 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:51.27 | |
32 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:51.37 | |
33 | 63 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 2:52.27 | |
34 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 2:52.78 | |
35 | 105 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 2:55.98 | |
36 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:56.09 | |
37 | 75 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 2:56.23 | |
38 | 315 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:56.58 | |
39 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:59.41 | |
40 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:00.87 | |
41 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 3:02.07 | |
42 | 51 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 3:02.67 | |
43 | 46 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 3:09.00 | |
44 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 3:10.72 | |
45 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 3:10.79 | |
46 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 50 m | 3:14.05 | |
47 | 200 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:15.62 | |
48 | 239 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 3:15.64 | |
49 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 3:16.98 | |
50 | 201 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 3:18.26 | |
51 | 202 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 3:24.10 | |
52 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:24.28 | |
53 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 3:26.03 | |
54 | 170 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
55 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:58.93 | |
2 | 27 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:08.97 | |
3 | 21 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 25 m | 2:11.57 | |
4 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:13.42 | |
5 | 28 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:13.46 | |
6 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:17.30 | |
7 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:17.52 | |
8 | 2 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:17.96 | |
9 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:19.63 | |
10 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:22.08 | |
11 | 137 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:22.49 | |
12 | 275 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:23.28 | |
13 | 109 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:25.90 | |
14 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:26.66 | |
15 | 311 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:27.52 | |
16 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:28.41 | |
17 | 229 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:28.76 | |
18 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:30.56 | |
19 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:31.64 | |
20 | 218 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:31.74 | |
21 | 223 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:32.59 | |
22 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:33.40 | |
23 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:34.33 | |
24 | 117 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:35.57 | |
25 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:36.07 | |
26 | 308 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:36.47 | |
27 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:36.62 | |
28 | 47 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:37.00 | |
29 | 54 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 2:37.10 | |
30 | 219 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:39.20 | |
31 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:39.29 | |
32 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:39.83 | |
33 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:47.27 | |
34 | 250 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 2:48.34 | |
35 | 248 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:48.72 | |
36 | 309 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:51.92 | |
37 | 303 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 2:59.14 | |
38 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 3:08.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:01.32 | |
2 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:02.64 | |
3 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:02.78 | |
4 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:03.25 | |
5 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:03.83 | |
6 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 1:03.95 | |
7 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:05.36 | |
8 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:06.02 | |
9 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:06.35 | |
10 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:06.45 | |
11 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:07.29 | |
12 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 1:07.42 | |
13 | 160 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:07.82 | |
14 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:08.19 | |
15 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:08.26 | |
16 | 181 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:08.49 | |
17 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:08.56 | |
18 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:09.55 | |
19 | 159 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:09.76 | |
20 | 299 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:10.29 | |
21 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:10.38 | |
22 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:10.93 | |
23 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:11.18 | |
24 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:11.35 | |
25 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:11.49 | |
26 | 82 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:12.17 | |
27 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:12.26 | |
28 | 184 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:12.92 | |
29 | 51 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:13.00 | |
30 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:13.23 | |
31 | 208 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:13.52 | |
32 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 1:13.98 | |
33 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:14.94 | |
34 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:15.81 | |
35 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:16.81 | |
36 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:17.05 | |
37 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:17.18 | |
38 | 74 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:17.43 | |
39 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:18.34 | |
40 | 183 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:18.90 | |
41 | 239 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 1:19.04 | |
42 | 81 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:19.18 | |
43 | 147 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:20.27 | |
44 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 1:22.91 | |
45 | 202 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:25.00 | |
46 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:27.05 | |
47 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:29.95 | |
48 | 45 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:31.84 | |
49 | 40 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:48.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 57.32 | |
2 | 304 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 58.37 | |
3 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 59.48 | |
4 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:00.45 | |
5 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:00.68 | |
6 | 109 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:00.72 | |
7 | 135 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:01.30 | |
8 | 47 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:01.36 | |
9 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:01.52 | |
10 | 117 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:01.54 | |
11 | 54 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:03.36 | |
12 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:03.75 | |
13 | 250 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:04.48 | |
14 | 316 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:04.66 | |
15 | 256 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 1:05.35 | |
16 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:05.48 | |
17 | 301 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:05.55 | |
18 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:05.99 | |
19 | 227 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:06.65 | |
20 | 310 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:07.00 | |
21 | 222 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:07.34 | |
22 | 220 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:07.35 | |
23 | 205 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:07.84 | |
24 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:07.92 | |
25 | 309 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:08.05 | |
26 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:08.71 | |
27 | 213 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:08.72 | |
28 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:10.19 | |
29 | 317 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:14.35 | |
30 | 313 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:18.58 | |
31 | 55 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:22.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 31, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 54.87 | |
2 | 14 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 55.77 | |
3 | 11 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 56.54 | |
4 | 19 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 56.65 | |
5 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 56.85 | |
6 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 57.96 | |
7 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.27 | |
8 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 58.47 | |
9 | 148 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 59.21 | |
10 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 59.31 | |
11 | 129 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:00.26 | |
12 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:00.91 | |
13 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:00.92 | |
14 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:01.20 | |
15 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:01.52 | |
16 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:01.61 | |
17 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:01.69 | |
18 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:01.77 | |
19 | 17 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:01.87 | |
20 | 41 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:01.91 | |
21 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:01.93 | |
22 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:02.28 | |
23 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:02.45 | |
24 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:02.75 | |
25 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:02.99 | |
26 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:03.00 | |
27 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:03.02 | |
28 | 130 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:03.06 | |
29 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:03.41 | |
30 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 1:04.02 | |
31 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:04.03 | |
32 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:04.24 | |
33 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:05.21 | |
34 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:05.49 | |
35 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 1:05.60 | |
36 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:05.76 | |
37 | 50 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:05.99 | |
38 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:06.12 | |
39 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:06.70 | |
40 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:06.75 | |
41 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:07.91 | |
42 | 43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:07.97 | |
43 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:08.99 | |
44 | 63 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:09.94 | |
45 | 60 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:10.15 | |
46 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:12.55 | |
47 | 46 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:15.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 32, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 51.72 | |
2 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 52.19 | |
3 | 30 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 52.77 | |
4 | 3 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 53.30 | |
5 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 53.74 | |
6 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 54.43 | |
7 | 295 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 54.82 | |
8 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 55.26 | |
9 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 55.79 | |
10 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 56.01 | |
11 | 2 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 56.19 | |
12 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 57.78 | |
13 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 58.05 | |
14 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 58.07 | |
15 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 58.20 | |
16 | 18 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 58.36 | |
17 | 132 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 58.51 | |
18 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 58.59 | |
19 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 58.81 | |
20 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 58.81 | |
21 | 96 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 58.85 | |
22 | 137 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 59.32 | |
23 | 287 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 59.84 | |
24 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 59.92 | |
25 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:01.28 | |
26 | 275 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 1:01.42 | |
27 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:01.80 | |
28 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:03.29 | |
29 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:04.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:14.41 | |
2 | 23 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:19.00 | |
3 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:19.09 | |
4 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:22.05 | |
5 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:22.79 | |
6 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.11 | |
7 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:27.02 | |
8 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:27.21 | |
9 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:28.25 | |
10 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:30.90 | |
11 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:31.46 | |
12 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:31.85 | |
13 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:33.06 | |
14 | 42 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:33.49 | |
15 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:33.79 | |
16 | 69 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:34.38 | |
17 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:35.04 | |
18 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:35.17 | |
19 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:36.08 | |
20 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:36.22 | |
21 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:36.33 | |
22 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:37.39 | |
23 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:37.65 | |
24 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 2:37.68 | |
25 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:39.91 | |
26 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:40.39 | |
27 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:41.27 | |
28 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:41.67 | |
29 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:43.60 | |
30 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:43.70 | |
31 | 53 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:43.97 | |
32 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:46.00 | |
33 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:46.49 | |
34 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:50.12 | |
35 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:50.98 | |
36 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:53.26 | |
37 | 184 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:55.18 | |
38 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 2:55.60 | |
39 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 2:55.93 | |
40 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:57.14 | |
41 | 200 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:59.14 | |
42 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 3:00.65 | |
43 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 3:01.92 | |
44 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:04.64 | |
45 | 183 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:05.00 | |
46 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 3:08.52 | |
47 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:12.07 | |
48 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 3:36.38 | |
49 | 170 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:05.83 | |
2 | 162 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:07.11 | |
3 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:07.35 | |
4 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:08.03 | |
5 | 141 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:10.35 | |
6 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:11.03 | |
7 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:12.74 | |
8 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:13.20 | |
9 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:16.62 | |
10 | 276 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:17.27 | |
11 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:17.92 | |
12 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 2:18.92 | |
13 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:20.67 | |
14 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:21.39 | |
15 | 257 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:22.03 | |
16 | 304 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:22.53 | |
17 | 219 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:23.86 | |
18 | 290 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:27.03 | |
19 | 303 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:28.22 | |
20 | 277 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:28.97 | |
21 | 254 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:29.01 | |
22 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:30.03 | |
23 | 316 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:32.50 | |
24 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:32.82 | |
25 | 319 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 2:32.90 | |
26 | 248 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:33.39 | |
27 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:34.52 | |
28 | 206 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 2:35.53 | |
29 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 2:36.04 | |
30 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:36.09 | |
31 | 218 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:40.08 | |
32 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:40.54 | |
33 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:41.63 | |
34 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:42.52 | |
35 | 178 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:45.57 | |
36 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:46.86 | |
37 | 220 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:48.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 35, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Lyngby Damer | 2004 | LYNGBY | 25 m | 1:57.00 | ||
2 | 124 | Triton Damer 1 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 330 | Triton Damer 2 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 325 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:02.97 | ||
5 | 236 | Lyngby Damer 2 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 331 | Triton Damer 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 269 | Sigma Piger 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:07.67 | ||
8 | 326 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:07.99 | ||
9 | 35 | Helsingør K2 Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:09.60 | ||
10 | 332 | Triton Damer 4 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 323 | Piger 1 Gsc | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.78 | ||
12 | 270 | Sigma Piger 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:13.40 | ||
13 | 230 | Lyngby Royal Cubs E | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:20.64 | ||
14 | 271 | Sigma Piger 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:20.88 | ||
15 | 36 | Helsingør K2 Piger 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:21.30 | ||
16 | 324 | Piger 2 Gsc | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.83 | ||
17 | 329 | A6 Piger 3 | 2004 | A6 | 25 m | 2:27.76 | ||
18 | 231 | Lyngby Royal Cubs S | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:30.64 | ||
19 | 37 | Helsingør K3 Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:31.89 | ||
20 | 171 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 172 | Værløse Piger 2 | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 36, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Triton Herrer 1 | 1992 | TRITON B | 25 m | 1:41.00 | ||
2 | 333 | Triton Herrer 2 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:45.00 | ||
3 | 334 | Triton Herrer 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 237 | Lyngby Herrer | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:52.00 | ||
5 | 266 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:54.97 | ||
6 | 327 | A6 Drenge 1 | 2003 | A6 | 25 m | 1:56.04 | ||
7 | 335 | Triton Herrer 4 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 267 | Sigma Drenge 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:03.00 | ||
9 | 321 | Drenge 1 Gsc | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.39 | ||
10 | 34 | Helsingør K2 Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:04.10 | ||
11 | 328 | A6 Drenge 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:04.55 | ||
12 | 322 | Drenge 2 Gsc | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.04 | ||
13 | 268 | Sigma Drenge 3 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:09.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 37, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.12 | |
2 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:08.76 | |
3 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.35 | |
4 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:12.25 | |
5 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:12.28 | |
6 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:12.74 | |
7 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:12.98 | |
8 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:13.73 | |
9 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:15.24 | |
10 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:15.47 | |
11 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:15.84 | |
12 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:17.46 | |
13 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:17.77 | |
14 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:19.77 | |
15 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:20.11 | |
16 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:20.48 | |
17 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:20.56 | |
18 | 184 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:21.11 | |
19 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:21.25 | |
20 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:22.22 | |
21 | 200 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:22.34 | |
22 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:23.22 | |
23 | 51 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:23.98 | |
24 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:24.14 | |
25 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:25.16 | |
26 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 50 m | 1:25.38 | |
27 | 183 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:25.51 | |
28 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:25.86 | |
29 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:27.02 | |
30 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:27.84 | |
31 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:28.88 | |
32 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:29.10 | |
33 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:29.17 | |
34 | 147 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:30.43 | |
35 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:34.42 | |
36 | 45 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:35.70 | |
37 | 202 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 1:36.24 | |
38 | 40 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:37.02 | |
39 | 76 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:40.65 | |
40 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 38, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:03.20 | |
2 | 257 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.93 | |
3 | 219 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:07.66 | |
4 | 254 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:09.66 | |
5 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:09.71 | |
6 | 319 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:09.82 | |
7 | 316 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.41 | |
8 | 256 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:12.28 | |
9 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:12.38 | |
10 | 303 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:12.52 | |
11 | 218 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:12.89 | |
12 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:13.59 | |
13 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:13.64 | |
14 | 213 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:14.03 | |
15 | 301 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:14.52 | |
16 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:16.15 | |
17 | 306 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:17.46 | |
18 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:19.01 | |
19 | 248 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 1:19.20 | |
20 | 220 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:19.96 | |
21 | 178 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:20.78 | |
22 | 55 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:41.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 39, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:02.66 | |
2 | 16 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:02.75 | |
3 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:05.31 | |
4 | 148 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.63 | |
5 | 110 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:05.81 | |
6 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:06.99 | |
7 | 41 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:08.69 | |
8 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:08.84 | |
9 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:08.96 | |
10 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:08.99 | |
11 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:09.87 | |
12 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:10.30 | |
13 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:11.15 | |
14 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:11.23 | |
15 | 122 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:11.81 | |
16 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:12.48 | |
17 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:12.96 | |
18 | 120 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:13.13 | |
19 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:13.49 | |
20 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 25 m | 1:13.70 | |
21 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:13.97 | |
22 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:15.78 | |
23 | 73 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:16.05 | |
24 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:19.25 | |
25 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:26.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 40, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 56.82 | |
2 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 58.13 | |
3 | 295 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 59.74 | |
4 | 141 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:00.20 | |
5 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:01.45 | |
6 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 1:01.46 | |
7 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:01.56 | |
8 | 276 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:01.62 | |
9 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:02.34 | |
10 | 28 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:02.93 | |
11 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 1:03.23 | |
12 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:04.69 | |
13 | 275 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 1:07.23 | |
14 | 290 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:07.42 | |
15 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:08.18 | |
16 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:08.27 | |
17 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:08.43 | |
18 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:10.35 | |
19 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:11.91 | |
20 | 121 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:12.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 41, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:03.11 | |
2 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:04.64 | |
3 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:06.09 | |
4 | 129 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:06.21 | |
5 | 136 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:06.75 | |
6 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:07.34 | |
7 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:08.51 | |
8 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:10.97 | |
9 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:11.58 | |
10 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:12.26 | |
11 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:12.85 | |
12 | 293 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:12.89 | |
13 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:13.21 | |
14 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:15.24 | |
15 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:15.70 | |
16 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:16.11 | |
17 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:16.22 | |
18 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:16.23 | |
19 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:16.58 | |
20 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:17.52 | |
21 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:17.77 | |
22 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:18.64 | |
23 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 2:19.11 | |
24 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:19.77 | |
25 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:20.13 | |
26 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:20.69 | |
27 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:21.68 | |
28 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:22.37 | |
29 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:22.69 | |
30 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:22.80 | |
31 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:23.14 | |
32 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:23.20 | |
33 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 2:24.02 | |
34 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:24.54 | |
35 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 2:25.06 | |
36 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:25.12 | |
37 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:25.63 | |
38 | 160 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:27.14 | |
39 | 43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:27.26 | |
40 | 50 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:27.56 | |
41 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:28.22 | |
42 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:29.58 | |
43 | 252 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:34.38 | |
44 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 2:37.95 | |
45 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:39.13 | |
46 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:39.87 | |
47 | 82 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 2:40.29 | |
48 | 208 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 2:41.45 | |
49 | 201 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:42.64 | |
50 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:52.45 | |
51 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 2:52.65 | |
52 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 2:57.41 | |
53 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:13.19 | |
54 | 40 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
55 | 45 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | ||
56 | 74 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | ||
57 | 170 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 42, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:46.18 | |
2 | 128 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:54.14 | |
3 | 116 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:54.66 | |
4 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 1:58.50 | |
5 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:58.70 | |
6 | 137 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:59.16 | |
7 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:59.68 | |
8 | 287 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:00.25 | |
9 | 228 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:04.38 | |
10 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:05.29 | |
11 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:07.35 | |
12 | 96 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:09.38 | |
13 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:11.04 | |
14 | 109 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:11.45 | |
15 | 206 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:13.63 | |
16 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:13.97 | |
17 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:15.37 | |
18 | 97 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:17.39 | |
19 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:17.55 | |
20 | 277 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:19.43 | |
21 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:19.54 | |
22 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:19.78 | |
23 | 203 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:20.03 | |
24 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:22.83 | |
25 | 227 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 2:23.11 | |
26 | 117 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:23.72 | |
27 | 309 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:26.29 | |
28 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:26.54 | |
29 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 2:27.15 | |
30 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:28.83 | |
31 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:30.38 | |
32 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:31.41 | |
33 | 313 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 2:50.74 | |
34 | 317 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 2:52.59 | |
35 | 222 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 3:21.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 43, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.43 | |
2 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:10.68 | |
3 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.54 | |
4 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:11.99 | |
5 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:14.68 | |
6 | 44 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:15.40 | |
7 | 299 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:16.38 | |
8 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:17.53 | |
9 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:17.56 | |
10 | 215 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:18.61 | |
11 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:20.27 | |
12 | 81 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:22.42 | |
13 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:25.95 | |
14 | 75 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:26.98 | |
15 | 183 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:30.00 | |
16 | 184 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:30.00 | |
17 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:35.00 | |
18 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:35.00 | |
19 | 239 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:41.18 | |
20 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:59.68 | |
21 | 201 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 44, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:03.04 | |
2 | 304 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:03.61 | |
3 | 62 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:05.72 | |
4 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.96 | |
5 | 135 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:08.99 | |
6 | 223 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:09.14 | |
7 | 210 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:09.51 | |
8 | 246 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 1:09.96 | |
9 | 54 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:10.22 | |
10 | 240 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:10.79 | |
11 | 248 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 1:10.81 | |
12 | 97 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:11.60 | |
13 | 251 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:12.26 | |
14 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:13.94 | |
15 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:14.83 | |
16 | 306 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:15.74 | |
17 | 308 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:17.18 | |
18 | 47 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:17.99 | |
19 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:20.26 | |
20 | 205 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:25.11 | |
21 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:27.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 45, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:01.37 | |
2 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:02.06 | |
3 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:06.40 | |
4 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:06.80 | |
5 | 23 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:06.81 | |
6 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:07.00 | |
7 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:07.06 | |
8 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:07.11 | |
9 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:07.38 | |
10 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:08.01 | |
11 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:08.48 | |
12 | 26 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:08.51 | |
13 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:08.55 | |
14 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:09.32 | |
15 | 282 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:09.44 | |
16 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:09.50 | |
17 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:09.66 | |
18 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:09.78 | |
19 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:09.96 | |
20 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:10.15 | |
21 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:10.38 | |
22 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:12.81 | |
23 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:13.44 | |
24 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:15.09 | |
25 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:15.77 | |
26 | 286 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:15.79 | |
27 | 173 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:16.19 | |
28 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:17.15 | |
29 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:18.20 | |
30 | 43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:20.05 | |
31 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:21.43 | |
32 | 122 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:28.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 46, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 55.20 | |
2 | 6 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 55.57 | |
3 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 59.29 | |
4 | 28 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 59.40 | |
5 | 162 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 59.61 | |
6 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:00.17 | |
7 | 295 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:00.84 | |
8 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:01.10 | |
9 | 276 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:02.77 | |
10 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 1:02.92 | |
11 | 132 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:03.24 | |
12 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:03.49 | |
13 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:03.57 | |
14 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:05.79 | |
15 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 1:06.44 | |
16 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:07.09 | |
17 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:07.24 | |
18 | 18 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:08.15 | |
19 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:15.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 47, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:23.75 | |
2 | 48 | Höstman Joline | 1988 | HELSINGØR | 8814AE | 25 m | 2:31.71 | |
3 | 7 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:33.39 | |
4 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:34.14 | |
5 | 151 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:35.96 | |
6 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:38.08 | |
7 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:43.10 | |
8 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:44.05 | |
9 | 264 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:49.81 | |
10 | 140 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:49.90 | |
11 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:50.94 | |
12 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:52.77 | |
13 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:52.99 | |
14 | 105 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 2:54.13 | |
15 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:54.18 | |
16 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:54.19 | |
17 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:54.81 | |
18 | 120 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:55.48 | |
19 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:56.92 | |
20 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:57.25 | |
21 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 25 m | 2:58.40 | |
22 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:59.74 | |
23 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 3:04.63 | |
24 | 315 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 3:05.53 | |
25 | 252 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
26 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:07.97 | |
27 | 208 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:07.98 | |
28 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:10.04 | |
29 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:13.81 | |
30 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 3:14.12 | |
31 | 147 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 3:16.65 | |
32 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:19.91 | |
33 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:44.69 | |
34 | 170 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 3:47.63 | |
35 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m |
3:55.81 |
|
|
36 | 202 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 3:59.72 | |
37 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 4:08.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 48, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:10.98 | |
2 | 6 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:17.15 | |
3 | 141 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:18.28 | |
4 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:29.29 | |
5 | 18 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:29.41 | |
6 | 311 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:39.85 | |
7 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 2:40.46 | |
8 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:42.15 | |
9 | 277 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:43.30 | |
10 | 290 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:45.59 | |
11 | 213 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:48.08 | |
12 | 226 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:49.57 | |
13 | 310 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:50.96 | |
14 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:52.59 | |
15 | 222 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 2:58.75 | |
16 | 149 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:59.33 | |
17 | 178 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:04.04 | |
18 | 308 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 3:21.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 49, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.17 | |
2 | 86 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:10.21 | |
3 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:11.49 | |
4 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:12.28 | |
5 | 44 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:12.89 | |
6 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:13.33 | |
7 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:14.96 | |
8 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:14.98 | |
9 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:16.01 | |
10 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:16.49 | |
11 | 217 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:16.97 | |
12 | 75 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:17.15 | |
13 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:17.39 | |
14 | 299 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:17.86 | |
15 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:19.24 | |
16 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:19.34 | |
17 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:19.49 | |
18 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:19.79 | |
19 | 145 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:20.66 | |
20 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:21.36 | |
21 | 176 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:21.96 | |
22 | 81 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:21.99 | |
23 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:22.19 | |
24 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:22.29 | |
25 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:22.33 | |
26 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:22.44 | |
27 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:22.49 | |
28 | 315 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:22.67 | |
29 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:22.73 | |
30 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:23.06 | |
31 | 51 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:23.29 | |
32 | 83 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:23.46 | |
33 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:23.50 | |
34 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:23.92 | |
35 | 82 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:24.34 | |
36 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:24.64 | |
37 | 68 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:25.38 | |
38 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:25.44 | |
39 | 201 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:27.10 | |
40 | 184 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:27.30 | |
41 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:27.35 | |
42 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:27.90 | |
43 | 200 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:28.61 | |
44 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:29.71 | |
45 | 74 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:29.99 | |
46 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:30.49 | |
47 | 183 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:30.87 | |
48 | 202 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:33.11 | |
49 | 239 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:33.80 | |
50 | 40 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:34.38 | |
51 | 76 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:35.68 | |
52 | 45 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:41.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 50, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:06.23 | |
2 | 62 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:06.69 | |
3 | 311 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:07.20 | |
4 | 257 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:07.56 | |
5 | 304 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:08.62 | |
6 | 223 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:08.86 | |
7 | 109 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:09.26 | |
8 | 135 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:09.70 | |
9 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:09.88 | |
10 | 167 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:10.22 | |
11 | 218 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:10.28 | |
12 | 117 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:10.43 | |
13 | 54 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:10.52 | |
14 | 206 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:11.48 | |
15 | 302 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:11.76 | |
16 | 47 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:12.39 | |
17 | 319 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:12.55 | |
18 | 97 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:12.77 | |
19 | 254 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:13.05 | |
20 | 316 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:13.11 | |
21 | 301 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:13.64 | |
22 | 256 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:14.43 | |
23 | 310 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:15.14 | |
24 | 219 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:15.50 | |
25 | 209 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:15.78 | |
26 | 309 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:16.95 | |
27 | 227 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:17.00 | |
28 | 207 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:17.62 | |
29 | 306 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:18.01 | |
30 | 177 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:18.83 | |
31 | 220 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:18.83 | |
32 | 155 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:18.92 | |
33 | 61 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:19.75 | |
34 | 303 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:23.91 | |
35 | 52 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:26.57 | |
36 | 313 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:27.99 | |
37 | 317 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:30.66 | |
38 | 205 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:31.93 | |
39 | 55 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:32.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 51, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:03.28 | |
2 | 14 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:04.53 | |
3 | 32 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:05.02 | |
4 | 153 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:05.31 | |
5 | 148 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.42 | |
6 | 91 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:05.49 | |
7 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:06.12 | |
8 | 163 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:06.69 | |
9 | 139 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:06.87 | |
10 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:07.12 | |
11 | 282 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:07.37 | |
12 | 129 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:07.71 | |
13 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:08.25 | |
14 | 112 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:08.31 | |
15 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:08.52 | |
16 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:08.95 | |
17 | 164 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:09.25 | |
18 | 16 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:09.35 | |
19 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:10.02 | |
20 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:10.03 | |
21 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:10.06 | |
22 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:11.10 | |
23 | 272 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:11.24 | |
24 | 89 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:11.53 | |
25 | 285 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:11.54 | |
26 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:11.98 | |
27 | 288 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:12.18 | |
28 | 144 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:12.32 | |
29 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:12.44 | |
30 | 283 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:12.69 | |
31 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:13.56 | |
32 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:13.67 | |
33 | 281 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:13.89 | |
34 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:14.07 | |
35 | 134 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:14.12 | |
36 | 180 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:14.21 | |
37 | 98 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:14.44 | |
38 | 150 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.01 | |
39 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:15.61 | |
40 | 50 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:15.89 | |
41 | 157 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:17.04 | |
42 | 140 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:17.06 | |
43 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:17.26 | |
44 | 294 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 1:18.83 | |
45 | 120 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:19.64 | |
46 | 105 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:20.01 | |
47 | 58 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:20.79 | |
48 | 60 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:25.32 | |
49 | 118 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:25.47 | |
50 | 46 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:27.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 52, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 54.84 | |
2 | 128 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 57.47 | |
3 | 292 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 59.83 | |
4 | 165 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 59.84 | |
5 | 116 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:00.47 | |
6 | 154 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:00.70 | |
7 | 158 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:02.23 | |
8 | 131 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:02.44 | |
9 | 273 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:02.67 | |
10 | 168 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:02.95 | |
11 | 22 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 1:03.32 | |
12 | 291 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 1:03.81 | |
13 | 4 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:04.09 | |
14 | 137 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:04.51 | |
15 | 161 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:04.77 | |
16 | 126 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:04.83 | |
17 | 143 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.29 | |
18 | 253 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:05.82 | |
19 | 289 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:06.71 | |
20 | 127 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:06.76 | |
21 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:08.87 | |
22 | 284 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:08.88 | |
23 | 66 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:09.00 | |
24 | 132 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:09.36 | |
25 | 242 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:09.66 | |
26 | 106 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:10.37 | |
27 | 104 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.38 | |
28 | 287 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:10.96 | |
29 | 278 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:11.46 | |
30 | 152 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:11.52 | |
31 | 241 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:11.54 | |
32 | 115 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:11.89 | |
33 | 38 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:12.38 | |
34 | 67 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:12.51 | |
35 | 133 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:14.61 | |
36 | 121 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:17.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 53, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Triton Damer 1 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 235 | Lyngby Damer | 2004 | LYNGBY | 25 m | 1:48.00 | ||
3 | 330 | Triton Damer 2 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 325 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 1:51.91 | ||
5 | 269 | Sigma Piger 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:54.89 | ||
6 | 331 | Triton Damer 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:55.00 | ||
7 | 236 | Lyngby Damer 2 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 326 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 1:58.64 | ||
9 | 270 | Sigma Piger 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:59.67 | ||
10 | 171 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 332 | Triton Damer 4 | 1997 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 35 | Helsingør K2 Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:01.00 | ||
13 | 323 | Piger 1 Gsc | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.09 | ||
14 | 230 | Lyngby Royal Cubs E | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:03.55 | ||
15 | 271 | Sigma Piger 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:04.30 | ||
16 | 329 | A6 Piger 3 | 2004 | A6 | 25 m | 2:07.67 | ||
17 | 37 | Helsingør K3 Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.92 | ||
18 | 172 | Værløse Piger 2 | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 36 | Helsingør K2 Piger 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.20 | ||
20 | 231 | Lyngby Royal Cubs S | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:10.55 | ||
21 | 324 | Piger 2 Gsc | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.66 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |
Løb 54, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Triton Herrer 1 | 1992 | TRITON B | 25 m | 1:34.00 | ||
2 | 237 | Lyngby Herrer | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:40.00 | ||
3 | 333 | Triton Herrer 2 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:40.00 | ||
4 | 334 | Triton Herrer 3 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:45.00 | ||
5 | 327 | A6 Drenge 1 | 2003 | A6 | 25 m | 1:46.55 | ||
6 | 266 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:47.89 | ||
7 | 34 | Helsingør K2 Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:50.00 | ||
8 | 335 | Triton Herrer 4 | 1997 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
9 | 321 | Drenge 1 Gsc | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:51.65 | ||
10 | 267 | Sigma Drenge 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:53.29 | ||
11 | 328 | A6 Drenge 2 | 2003 | A6 | 25 m | 1:56.36 | ||
12 | 322 | Drenge 2 Gsc | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.39 | ||
13 | 268 | Sigma Drenge 3 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |