2020-01-18   07:33:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Årgang 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
249  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  1:14.46   
108  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:21.38   
57  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  1:21.55   
15  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:23.20   
21  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  1:23.24   
90  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  25 m  1:23.51   
62  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  1:23.91   
67  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:24.52   
87  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  1:24.69   
10  27  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  1:25.11   
11  159  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  1:25.42   
12  184  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  1:25.98   
13  224  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  1:26.50   
14  212  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  1:27.32   
15  234  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  1:27.34   
16  113  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:27.69   
17  35  Bach Anna  2006  HOLSTEBRO  0694AF  25 m  1:28.07   
18  161  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:28.17   
19  241  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  1:28.80   
20  12  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:28.82   
21  229  Rønnow Ida  2006  AABYBRO  0658AE  25 m  1:28.91   
22  243  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  25 m  1:29.22   
23  39  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  25 m  1:29.66   
24  226  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:29.86   
25  214  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  25 m  1:30.21   
26  91  Møller Marie Kromann  2006  AGF  0654AM  25 m  1:30.35   
27  166  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m  1:30.39   
28  193  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:30.59   
29  187  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:31.51   
30  134  Willumsen Sofie Nørskov  2006  SKOVBAKKEN  0656AE  25 m  1:31.56   
31  139  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  1:31.76   
32  117  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  1:32.92   
33  138  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  25 m  1:34.80   
34  55  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  1:35.53   
35  169  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  1:35.67   
36  200  Lindb Mathilde Kirkegaard  2006  SKIVE  0696AS  25 m  1:36.26   
37  160  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:36.58   
38  210  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  1:36.96   
39  230  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  25 m  1:38.09   
40  175  Kristensen Signe  2006  HORSENS  0624AK  25 m  1:38.44   
41  165  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  25 m  1:39.71   
42  211  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  1:40.15   
43  137  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  1:43.16   
44  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  1:44.47   
45  24  Ancker Anna  2006  LYSENG  0692AI  25 m  1:44.92   
46  188  Petersen Pernille  2006  JARL  0638AN  25 m  1:46.04   
47  43  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:46.32   
48  92  Kallestrup Therese T.  2006  AGF  0614AT  25 m  1:47.87   
49  199  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:50.44   
50  20  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m     
51  162  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELFINEN  0636AW  25 m     
52  189  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 marts 2019 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  20:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark