2019-12-15   00:50:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Årgang 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

11_S
Løb 11, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
84  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  25 m  5:12.92   
Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  25 m  5:13.83   
250  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  25 m  5:15.40   
232  Frost Cecilie Nørgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  5:18.28   
205  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  5:19.02   
11  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  25 m  5:19.14   
235  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  5:19.82   
167  Stamholt Maja  2005  HADERSLEV  0528AH  25 m  5:25.69   
223  Jensen Ellen  2005  SØNDERBORG  0546AF  25 m  5:26.44   
10  220  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  5:28.28   
11  168  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  5:30.40   
12  130  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  5:30.69   
13  221  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  5:32.61   
14  124  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  5:33.36   
15  85  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  5:33.86   
16  141  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  25 m  5:35.63   
17  19  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  25 m  5:35.86   
18  95  Larsen Laura Vedel  2005  ST-NEPTUN  0554AK  25 m  5:36.65   
19  240  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  25 m  5:37.05   
20  97  Jensen Amalie Nyvang  2005  THISTED  0526AM  25 m  5:38.40   
21  98  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  5:40.04   
22  99  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  25 m  5:40.89   
23  198  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  5:41.37   
24  51  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  5:41.62   
25  80  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  25 m  5:42.18   
26  202  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  5:42.40   
27  109  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  25 m  5:42.75   
28  40  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  25 m  5:44.10   
29  258  Veiler Mille  2005  KOLDING  0526AX  25 m  5:45.54   
30  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  5:46.41   
31  25  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  5:47.47   
32  238  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  5:48.08   
33  207  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  5:49.93   
34  242  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  5:54.17   
35  209  Lauritsen Ester  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  5:54.93   
36  30  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  5:57.59   
37  227  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  25 m  5:57.94   
38  63  Jensen Marie  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  5:58.38   
39  213  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m  5:58.94   
40  145  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  5:59.06   
41  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  25 m  5:59.61   
42  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  25 m  6:00.11   
43  206  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  6:00.25   
44  191  Iversen Karoline  2005  NORD  0528AM  25 m  6:00.61   
45  Momme Hannah Vixø  2005  PINGVINEN  0502AS  25 m  6:00.82   
46  41  Jensen Maja Fjordside  2005  HOLSTEBRO  0548AM  25 m  6:01.38   
47  127  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  6:01.77   
48  112  Barfoot Mette  2005  VEJLE  0588AS  25 m  6:01.84   
49  248  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  6:03.03   
50  156  Muusmann Jette  2005  BOV  0532AO  25 m  6:03.98   
51  163  Madsen Sophie Møller  2005  DELFINEN  0536BA  25 m  6:07.50   
52  38  Bjerre Sofie  2005  HOLSTEBRO  0514AN  25 m  6:09.24   
53  76  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  6:10.11   
54  72  Riber Frederikke  2005  DELTA  0598AP  25 m  6:12.35   
55  96  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  25 m  6:14.20   
56  86  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  25 m  6:14.30   
57  32  Piihl Victoria Fræhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  6:23.45   
58  149  Nielsen Esther Ellegaard  2005  H2Odense  0598AN  25 m  6:24.05   
59  17  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m     
60  47  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m     
61  58  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m     
62  60  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m     
63  65  Mischorr Mathilde Hedekær  2005  ESBJERG  0522AS  25 m     
64  79  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m     
65  183  Holme Sofie Dyg  2005  IKAST  0598AO  25 m     
66  195  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m     
67  201  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  25 m     
68  203  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 marts 2019 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  20:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark